Přejít na obsah

Predný a zadný nárazník


bikerkiri

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, nejdříve chci říct, že toto je opravdu užitečné fórum. Mám taky malý problém (teda jestli se to dá nazývat problémem). Mám Fabii Sedan a jak jsem zjistil, tak není moc snadné na ni sehnat některé tuningové díly. Hlavně mám problém se zadním nárazníkem. Zatím jsem našel na internetu jen dva druhy a popravdě se mi moc nelíbí. Chci se proto zeptat, jestli někdo z vás neví náhodou o nějaké větší nabídce pro vozy Škoda Fabia Sedan?

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano na sedana jsou strašně hnusny zadní narazníky..ale co už...ale zase tam pasuje ten RS převlek :) a ten se dá..

Díky. No a nebo další možnost je vzít si laminát a ty hnusný nárazníky si upravit.. :-)

Editováno: , autor: bond-cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim,

nikde jsem to tu nenasel a asi nema cenu zakladat nove tema, tak se zeptam tady. Trosku jsem se pretlacoval se psem, kteremu se nic nestalo, ale naraznik s tim ma trosku problem. viz foto. post-18684-1220179225_thumb.jpg

Nemate nekdo zkusenost s lepenim narazniku? tavne lepidlo ci nejaky epoxid, cokoliv co by drzelo na tom plastu. (znacka, typ, cena), cim bych dokazal sam opravit prasklinu, ale hlavne aby to drzelo. Lepene misto videt nebude, ale asi je dost namahane. Fabie 12/2001. Budu rad za jakoukoliv radu, jen abych nemusel moc experimentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj lidi, mám problém. Před zimou jsem si udělal radost a zakoupil RS nárazník, protože mám fabču před faceliftem, tak jsem koupil přechodky přímo na RS nárazník (lištičky) a skrátil výztuhu nárazníku aby ten RSáckej pekně zapad i s ostřikama. Nárazník jsem vpohodě nasadil, upevnil a ejhle.....na levé straně mi u světla přesahuje-vyčnívá asi cca 8mm nárazníku jakoby ven od auta :aggressive: Zatím na to jen se vztekem koukám a neřeším to, ale hnedka zjara nechám nárazník stříknout a ještě před tím bych ho chtěl napasovat - proto se ptám jak na to? Napadlo mne opatrně ho nahřát horkovzdušnou pist. a přihnout ho, ale bojím se aby ho to nepoškodilo :feve: Předem díky za jakoukoli radu. PS: for admin, hledal jsem hledal, ale nenašel...vždycky to vyřešily lištičky, tak díky za nezamčení tématu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tiez nejake tie nerovnosti ... ale fakt na mm to uz necham tak sak je to len auto ... ;)

To máš pravdu, jaá vím že i s tou nerovností to jezdí, ale popravdě mě to tam pěkně SER.. :aggressive: Navíc chci dát nárazník do té správné rally červený a když už budu investovat do stříkání, tak tam nechci mít výčnělek, kterej buší deo očí - jsem holt perfekcionista :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě ho budu ještě sundavat, ale už jsem ho zkoušel napasovat snad "tisíckrát" pravou stranu vždycky napasuju a krásně zajede do tý příchytný lištičky, ale ta levá né a né sednout :aggressive: Dík za radu, štěstí budu potřebovat, ale hlavně silný NERVY <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napasovat do lištičky a taky vpředu je potřeba aby to sedlo na takovej ten náběh blatníku u světla, jde to i nalinko přihnout, třeba to pomuže, taky muže bejt ten nárazník zkroucenej a to je vprdeli.. :(

Že by byl skroucenej to nevypadá, když dost zaberu tak se nárzník srovná, ale nejde docvaknout do ty lištičky :aggressive: ....jinač vpředu na náběhu to sedí, jen ten růžek vyčnívá cca o necelej cenťák :feve: Dík za rady...až se umoudří počasí zkusím to metodou: co nejde hrubou silou, jde vždy ještě větší silou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...