Přejít na obsah

Predný a zadný nárazník


bikerkiri

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

 

mohl by mi někdo změřit díru, která je v nárazníku na FI kombíku k vyndavací kouli? Nebo nemáte někdo tu papírovou šablonu? Ideálně naskenovanou :D

 

Mám FI rv. 2001 a nechával jsem teďka dodělávat kouli. V servisu mi to pokurvili a ty dvířka tam nejdou nasadit :-/ Díra je malá. Potřeboval bych vědět kolik je horní hrana díry od hrany nárazníku/černý lišty, kolik je dolní hrana díry od hrany nárazníku a pak taky šířku díry. Snad to s těmahle rozměrama nějak doladím.

 

Servisák se k tomu postavil hrdinsky: "Tažný tam máte, tak co byste chtěl, stejně byste ty dvířka do měsíce ztratil...... "

 

Potřebné rozměry viz obrázek.... Díky za odpovědi

post-48920-0-41227300-1441742124_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Nevíte někdo z jakého materiálu jsou originál přední nárazníky na Fábii I z roku 2004?

Čeká mě sváření praskliny na jeho přední spodní části a potřebuji sehnat správný svařovací drát.

 

Vím, že to bude na nárazníku zevnitř vyraženo , ale to zjistím až ho sundám.

Orientačně se dá typ plastu zjistit zkouškou plamenem, ale není to mé auto a majitel to prostě nepozná.

Proto zkouším štěstí zde a naivně se domnívám, že Škoda zrovna u nárazníků používá jeden typ z jednoho druhu plastů, třeba ABS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravim klubaci,mam dotaz. Vim,ze to tady je napsane. Mam F1 pred facelift,a chci davat predni naraznik facelift. Je treba vymenit jen ty plastove listy,co jsou na krajich blatniku do ceho se pak zacvaknou rohy narazniku? A jen vymena konektoru mlhovek? Daji se koupit ty listy samostatne? Omlouvam se za hloupe otazky. Nerad bych koupil neco spatne. Poradi nekdo? Diky Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...