Přejít na obsah

Predný a zadný nárazník


bikerkiri

Doporučené příspěvky

Taky jsem koupil novy naraznik RS na prestavbu.Nemam tam durky na ostrikovace na svetla a ted kdyz koukam na foto co jsem dal RESO tak budu muset dokoupit jeste nejaky ty vnitrnosti k tem ostrikun.Nema tady nekdo foto origo RS narazniku z druhe strany?Jen tak na kukacku. :) Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci mam jeden velky problem ak to mozem nazvat problemom :( tak mi prosim pomozte :( kupil som RS naraznik vsetko bez problemou ale chybaju mi driaky na nom na dve srubky :( co teraz mam to vymenit zo sttraeho narazniku alebo sa to da kupit? Profor pouzil som tvoje foto tak prepac :)kol119 dakujem :rip::help:

Nikto neporadi ? bude pasovat zo stareho narazniku´? predfacelift ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem koupil novy naraznik RS na prestavbu.Nemam tam durky na ostrikovace na svetla a ted kdyz koukam na foto co jsem dal RESO tak budu muset dokoupit jeste nejaky ty vnitrnosti k tem ostrikun.Nema tady nekdo foto origo RS narazniku z druhe strany?Jen tak na kukacku. :) Dik

Pohled na vnitrek RS narazniku ze strany ridice:

post-218-1192221367_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci mam jeden velky problem ak to mozem nazvat problemom :( tak mi prosim pomozte :( kupil som RS naraznik vsetko bez problemou ale chybaju mi driaky na nom na dve srubky :( co teraz mam to vymenit zo sttraeho narazniku alebo sa to da kupit? Profor pouzil som tvoje foto tak prepac :)kol119 dakujem :rip::help:

Nikto neporadi ? bude pasovat zo stareho narazniku´? predfacelift ?

Uchyty se podle ETKY zvlast koupit nedaji, takze jedine pouzit z nejakeho jineho narazniku. Jestli jsou uchyty shodne s beznym naraznikem jsem neporovnaval.

post-218-1192221739_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeff velmi pekne dakujem za foto takze este musim zistit ci mi bude pasovat zo stareho narazniku :) a ak ano scim to prilepit?

ze starýho nárazníku to pasuje bez problémů, jen je pakárna to sundat lol nechával sem to přivařit, sou tam na to spešl držáky, do kterých se to nataví.. mě to stálo 150kč... ale bacha, poškodí se lak při tom svařování...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diki mam radost :D a ako si to dal dole ty?

odřezal sem to modelářským nožíkem... hlavně nesmíš poškodit tu výztuhu, nárazník už ti bude celkem k ničemu, ikdyž, kdo ví lol

hm.. diki no :D a musim to dat prizvarat zvaracovy plastou? neda sa to prilepit nejakym lepidlom od patexu a tavnou pistolou?

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diki mam radost :D a ako si to dal dole ty?

odřezal sem to modelářským nožíkem... hlavně nesmíš poškodit tu výztuhu, nárazník už ti bude celkem k ničemu, ikdyž, kdo ví lol

hm.. diki no :D a musim to dat prizvarat zvaracovy plastou? neda sa to prilepit nejakym lepidlom od patexu a tavnou pistolou?

Jednoznacne k svareci plastu, provari to dukladne a cena neni tak hrozna. Lepidlem bych to nelepil, jsou to prece jen uchyty a ty by mely drzet. U svarece tipuju cenu okolo 250 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie ja som nekupil plastovu vystuhu neda sa totiz kupi(obiednat) asi ju vymenim zo stareho naraznika pripadne ju kupim ak ju niekto bude mat :) idem sa pozriet do automobilky na odpad mozno nieco najdem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...