Přejít na obsah

gumove koberce za textilni


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Já používám jen gumové. Bordel vysypu, když je moc špíny, tak tlaková voda u pumpy je zase dokonale vyčistí. Taky se neposunují po interiéru jako textilní a nesáknou vodu, když třeba v létě za deště vlezete se špinavými (zablácenýma) botama do vozu, příp. v zimě s břečkou na botách (zejména spolujezdci :angry:

Souhlas,snad jen kdyby měly trošku tmavší barvu - šedá se mi moc nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta plastová je taky šikovná, ale ta guma mi přijde šikovnější...nebo je ten plast nějak pogumovaný,aby to v něm tolik neklouzalo?

O vikendu jak dorazim domu, dam klidne foto. Jinak vylozene protiskluzove to neni. To co jsem mel ve felicii bylo lepsi. Jsou tam takove vystupky, ktere to trochu zbrzduji a oplne hladky plast to neni. Spis takova tvrdsi guma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 roky později...

mr.pecoun-Já nevim jak ty, ale já v autě většinou koupam při jízdě před sebe a ne na koberečky aby my přišly pocitově teplý nebo studený.

 

Já sem dostal gumový grátis od prodejce.

 

Ekkar- Ty čepy do kterých se zacvakávaj koberce jsou fajn. U starýho Twinga je mam navolno a jak se mi pak podsouvaly pod pedály, tak sem špatně šlapal spojku a zničil si synchrony hlavněě na dvojce. Takže mam takovej zlozvyk pod sebou koberec za jízdy podhlabat pod sebe. Občas se přistihnujak to dělam i u Fabie.

 

Marek-Tu plastovou vanu s těma 40mm vysokýma okrajema jsem si koupil pod stromeček v Kelly. Jen tak jsem si jí strčil do kufru na zkoušku-tragédie absolutně nesedící a zmuchaná. Tak šla obratem vrátit a cupital sem pro originální gumovej koberec kterej sice nemá tak vysoký okraje, ale sedí jak prdel na hrnec a opisuje každej záhyb krajů kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem tam měl původně obyčejnou gumu 4mm koupenou z role. Pakárna to měřit v autě a rozkreslovat to na gumu a pak jí vyřezat na tvar. Ale povedlo se. Jenomže když to vezmu do důsledku, tak mě to vyšlo dráž a časově na dýl než kdybych si jí prostě koupil.

 

Kdyby někdo chtěl, tak mu jí dám za 250. Je to prostě černá guma co sedí přesně do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mr.Pavka: tenhle typ plastový vany ( i včetně protiskluzového čtverce uprostřed) jsem koupil do felicie combi někdy před x lety a musím říct, že pasovala naprosto perfektně, žádný problém...a v autě je do tedka a drží a drží. A to se v autě převáží i naše 30kg štěnátko slovesnkého čuvače :D

Ve fabii mám origo gum koberec a jedinou výhodu v něm vidím co se týká manipulovatelnosti a skladnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...