Přejít na obsah

Kontrolka otevřených dveří


Bart246

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás tak včera jsem nainstaloval do mé octyI(11/01), po chvíli kdy jsem si hrál s konekory v pojistkové skříňce jsem to úspěšně ukončil, ale zjistil jsem další věc a momentálně nevím co se stalo(vag budu mít k dispozici až za týden).Teď k tomu problému, měl jsem odpojený akumulátor, po zapojení se mi rozvítila kontrolka otevřených dveří, všechny dveře fungovaly, ale jen do té doby než jsem dal klíček do polohy č.1, pak už se nerozsvítila.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně dal moje auti na Vag-com, ten mi zahlásil následující chybu: 18062 - Vypište paměť závad sdružených přístrojů a P1654 - 35 - 10 - Sporadicky. Tak jsem tu chybu vymazal a už se neobjevila, ale kontrolka otevřených dveří se také nerozsvítila. Znova jsem odpojil Aku a kontrolka svítí a reaguje na všechny dveře, ale jen do te doby než jsem dal klíček do polohy I. Vag opět diagnostikoval tu samou chybu. Vadí mi když mi něco nefunguje. Vše fachá tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Čauky,

chtěl bych využít indikace otevřených dveří na palubní desce, případně pokynu pro otevření centrálu. nevíte barvu vodičů vedoucích ze dveří, nejlépe pravé přední. jedná se Octavii tour 07.

Předem díky a pokud se to už někde psalo tak jsem to nenalezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

chtěl bych využít indikace otevřených dveří na palubní desce, případně pokynu pro otevření centrálu. nevíte barvu vodičů vedoucích ze dveří, nejlépe pravé přední. jedná se Octavii tour 07.

Předem díky a pokud se to už někde psalo tak jsem to nenalezl.

Ahoj, nevím jak je to u MR07, motor ve dveřích by měl být šedočerný, žlutočerný, povelové - bíložlutý a černožlutý ve dveřích, dveřní spínače na komfortu hnědomodrý nebo modrošedý(podle roku) a kufr hnědočerný taky na komfortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

chtěl bych využít indikace otevřených dveří na palubní desce, případně pokynu pro otevření centrálu. nevíte barvu vodičů vedoucích ze dveří, nejlépe pravé přední. jedná se Octavii tour 07.

Předem díky a pokud se to už někde psalo tak jsem to nenalezl.

Ahoj, nevím jak je to u MR07, motor ve dveřích by měl být šedočerný, žlutočerný, povelové - bíložlutý a černožlutý ve dveřích, dveřní spínače na komfortu hnědomodrý nebo modrošedý(podle roku) a kufr hnědočerný taky na komfortu.

Čauky,

díky za odpověď, ještě se chci zeptat, kolik vewde ze dveří konektorů-kabelů. Dneska jsem naše jeden a bohužel nikde jsem nenašel napětí reagující jak na otevření-kontrolka, tak ani pokyn na motor centrálu. Měřil jsem to jak proti + tak i proti zemi.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

chtěl bych využít indikace otevřených dveří na palubní desce, případně pokynu pro otevření centrálu. nevíte barvu vodičů vedoucích ze dveří, nejlépe pravé přední. jedná se Octavii tour 07.

Předem díky a pokud se to už někde psalo tak jsem to nenalezl.

Ahoj, nevím jak je to u MR07, motor ve dveřích by měl být šedočerný, žlutočerný, povelové - bíložlutý a černožlutý ve dveřích, dveřní spínače na komfortu hnědomodrý nebo modrošedý(podle roku) a kufr hnědočerný taky na komfortu.

Čauky,

díky za odpověď, ještě se chci zeptat, kolik vewde ze dveří konektorů-kabelů. Dneska jsem naše jeden a bohužel nikde jsem nenašel napětí reagující jak na otevření-kontrolka, tak ani pokyn na motor centrálu. Měřil jsem to jak proti + tak i proti zemi.

Díky za odpověď.

Ahoj, musíš jít do dveří řidiče, pokud máš el. okna, každé dveře mají svoji řídicí jednotku, která je součástí motorku na okna. A zbytek najdeš na komfortu pod budíkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

chtěl bych využít indikace otevřených dveří na palubní desce, případně pokynu pro otevření centrálu. nevíte barvu vodičů vedoucích ze dveří, nejlépe pravé přední. jedná se Octavii tour 07.

Předem díky a pokud se to už někde psalo tak jsem to nenalezl.

Ahoj, nevím jak je to u MR07, motor ve dveřích by měl být šedočerný, žlutočerný, povelové - bíložlutý a černožlutý ve dveřích, dveřní spínače na komfortu hnědomodrý nebo modrošedý(podle roku) a kufr hnědočerný taky na komfortu.

Čauky,

díky za odpověď, ještě se chci zeptat, kolik vewde ze dveří konektorů-kabelů. Dneska jsem naše jeden a bohužel nikde jsem nenašel napětí reagující jak na otevření-kontrolka, tak ani pokyn na motor centrálu. Měřil jsem to jak proti + tak i proti zemi.

Díky za odpověď.

Ahoj, musíš jít do dveří řidiče, pokud máš el. okna, každé dveře mají svoji řídicí jednotku, která je součástí motorku na okna. A zbytek najdeš na komfortu pod budíkama.

Čauky,

tak jsem to opět zkoušel změřit, bohužel barva vodičů nesedí a nic užitečného jsem nenaměřil. Nechám to radši koňům, nebo ještě radši někomu kdo tomu víc rozumí. Nechám nainstalovat alarm a bude pokoj. Díky za rady.

Pepa72 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

chtěl bych využít indikace otevřených dveří na palubní desce, případně pokynu pro otevření centrálu. nevíte barvu vodičů vedoucích ze dveří, nejlépe pravé přední. jedná se Octavii tour 07.

Předem díky a pokud se to už někde psalo tak jsem to nenalezl.

Ahoj, nevím jak je to u MR07, motor ve dveřích by měl být šedočerný, žlutočerný, povelové - bíložlutý a černožlutý ve dveřích, dveřní spínače na komfortu hnědomodrý nebo modrošedý(podle roku) a kufr hnědočerný taky na komfortu.

Čauky,

díky za odpověď, ještě se chci zeptat, kolik vewde ze dveří konektorů-kabelů. Dneska jsem naše jeden a bohužel nikde jsem nenašel napětí reagující jak na otevření-kontrolka, tak ani pokyn na motor centrálu. Měřil jsem to jak proti + tak i proti zemi.

Díky za odpověď.

Ahoj, musíš jít do dveří řidiče, pokud máš el. okna, každé dveře mají svoji řídicí jednotku, která je součástí motorku na okna. A zbytek najdeš na komfortu pod budíkama.

Čauky,

tak jsem to opět zkoušel změřit, bohužel barva vodičů nesedí a nic užitečného jsem nenaměřil. Nechám to radši koňům, nebo ještě radši někomu kdo tomu víc rozumí. Nechám nainstalovat alarm a bude pokoj. Díky za rady.

Pepa72 :)

Ahoj, kde hledáš prosím? Ty dráty tam určitě jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

chtěl bych využít indikace otevřených dveří na palubní desce, případně pokynu pro otevření centrálu. nevíte barvu vodičů vedoucích ze dveří, nejlépe pravé přední. jedná se Octavii tour 07.

Předem díky a pokud se to už někde psalo tak jsem to nenalezl.

Ahoj, nevím jak je to u MR07, motor ve dveřích by měl být šedočerný, žlutočerný, povelové - bíložlutý a černožlutý ve dveřích, dveřní spínače na komfortu hnědomodrý nebo modrošedý(podle roku) a kufr hnědočerný taky na komfortu.

Čauky,

díky za odpověď, ještě se chci zeptat, kolik vewde ze dveří konektorů-kabelů. Dneska jsem naše jeden a bohužel nikde jsem nenašel napětí reagující jak na otevření-kontrolka, tak ani pokyn na motor centrálu. Měřil jsem to jak proti + tak i proti zemi.

Díky za odpověď.

Ahoj, musíš jít do dveří řidiče, pokud máš el. okna, každé dveře mají svoji řídicí jednotku, která je součástí motorku na okna. A zbytek najdeš na komfortu pod budíkama.

Čauky,

tak jsem to opět zkoušel změřit, bohužel barva vodičů nesedí a nic užitečného jsem nenaměřil. Nechám to radši koňům, nebo ještě radši někomu kdo tomu víc rozumí. Nechám nainstalovat alarm a bude pokoj. Díky za rady.

Pepa72 :)

Ahoj, kde hledáš prosím? Ty dráty tam určitě jsou.

čauky,

u staré octavky,vyrobena12/99, jsem se napojil na kabel-konektor za plastem u nohy řidiče,kabel vedoucí ze dveří. Tam jsem našel impulz pro otevření centrálu. Připojil jsem relé a tím ovládal alarm-poplach. Tady jsem se snažil o to samé ale u spolujezdce. Hledal jsem na konektoru-kabelu vedoucím ze dveří. Dveře nechci rozdělávat, auto je v záruce a na Skofin :). Omlouvám se za překlepy,píšu z PDA,jsem mimo domov.

Editováno: , autor: Pepa72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, buď v klidu, překlepy tady snad nikdo neřeší. No a u těch dveří nic nenajdeš, jde tam pouze napájení a CAN. Stále ale nevím, jestli chceš alarmem ovládat auto, nebo autem alarm. Jestli autem alarm, tak jdi na komfort pod budíky, tam najdeš silový výstup na kufr, barvy už si nepamatuju, ale lehce to změříš. Jestli alarmem auto, nemáš jinou možnost, než rozdělat řidičovi dveře. Jinak tu záruku bych tolik neprožíval, zatím jsem neměl problémy, že by někdo neuznal záruku i po zásahu. No pokud to nezbastlíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, buď v klidu, překlepy tady snad nikdo neřeší. No a u těch dveří nic nenajdeš, jde tam pouze napájení a CAN. Stále ale nevím, jestli chceš alarmem ovládat auto, nebo autem alarm. Jestli autem alarm, tak jdi na komfort pod budíky, tam najdeš silový výstup na kufr, barvy už si nepamatuju, ale lehce to změříš. Jestli alarmem auto, nemáš jinou možnost, než rozdělat řidičovi dveře. Jinak tu záruku bych tolik neprožíval, zatím jsem neměl problémy, že by někdo neuznal záruku i po zásahu. No pokud to nezbastlíš.

Čauky,

v předchozí octavce jsem pomocí impulzu pro odemčení dveří dával pokyn pro aktivaci alarmu - narušitel. V nové jsem chtěl to samé, ale nechám to radši na odborníky, můžete mi někoho dobrého, žádný patla, doporučit v pardubickém kraji?

Díky.

Pepa72

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám tu problem s jednou Octávií, je to TDI r.v. 2001, problem je v tom že když příjdu k autu které je zamčené, oteřu ho přez dálku tak se mi na budíkách rozsvítí sybol otevřených dveří (červené autíčko) aniž bych auto otevřel, autíčko svítí pořád i když do auta vlezu dám klíče do zapalování a nastartuju, když s tim jezdim tak stále svítí, zastavim vyndám klíče ze zapalování počkám cca 8min a autíčko zhasne pak normálně rozsvěcí a zhasíná podle otvírání a zavírání jakýchkoli dveří, ale jen do doby pokud znovu neotočim klíčkama v zapalování.

Nesetkal se někdo s podobnym problémem?

Jinak paměť závad prázdná a v měřených hodnotách v komfortu na kanále 10 fungujou dveře správně.

Zkoušeli jsme i jiné budíky s Řj motoru z jiného auta a je to stejné.

Editováno: , autor: Fantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto bylo lehce bořené na předek, ale to už svítilo, v paměti závad byla zamykací jednotka vlevo v zadu ta se vyměnila a pořád stejné, stěžovalo si to ještě na čidla prostoru nejspíš tam někdo dal komfortu s alarmem, tu jsme vyměnily chyby ohledně čidel zmizeli ale autíčko stále svítí.

Co všechno rozsvěcí tuhle kontrolku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý deň,

mám taký malý problém svieti mi kontrolka otvorených dverí ale stále aj keď sú zatvorené ako zistím čo a v ktorých dverách je zlé na VAG-u mi vypísalo len starú chybu

01336 - Svazek datove sbernice komfortniho systemu

  80-10 - provoz po jednom vodici - Sporadicky

Ktorá s tým podľa mňa nemá nič spoločné. Vlastne sa mi ani nepodarilo prihlásit na RJ centrálu ide to na O1 vôbec?

a ešte detail jeden čas sa tu na fóre riešili kryty pod motor z nejakého plechu robil to niekto z členov fóra no vyhľadávanie tu veľmi nefunguje(aspoň mne) tak keby niekto zručnejší v tom mal čas alebo keby si to niekto pamätal bol by som povďačný lebo dávať 30€ za kus plastu ani nie originál sa mi veľmi nepáči

ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...