Přejít na obsah

Kontrolka otevřených dveří


Bart246

Doporučené příspěvky

keby niekoho zaujímalo ako zistiť ktorý mikrospínač ma pokazený tak cez VAG v komfortke(adresa 46) > Blok hodnôt > skupina 010 je to v tomto poradí LP, PP, LZ, PZ a keby niekto chcel pomôcť ku kompletnej mape blokov hodnôt komfortky tak ja mam zatiaľ toto

Bloky_hodn_t_komfortky.doc

Editováno: , autor: kubikzovocia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj chci se zeptat mam octavii 2000 facelift budíky bez maxi dotu a kdyz otevru dvere pripadne kufr tak se me to na pristrojovce nerosviti nejde to nejak nastavit??? pripadne pri zakoupeni budiku s maxi dotem bude vse fungovat???A co vubec ty budiky vse umeji?? diky vsem za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to jen v budících Pokud máš model 2000 tak máš komfortní jednotku ......799AH nebo podobnou dle výbavy tedy 2,5 generace.

Aby ti fungovaly otevřené dveře na přístrojovce tak bys musel přestavět na 3. generaci komfort systému Návod najdeš tady na foru

Obnáší to výměnu komfortní jednotky, mozků ve všech dveřích a přístrojovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pise ze ma facelift budiky, takze uz ma 3. generaci.. bych rekl ja.. 2000 byl zlomovy to asi vis... kontrolka otevrenych dveri zalezi na vybave... pokud uz mas 3. generaci bude fungovat vse, budou se ukazovat otevrene jednotlive dvere, bude to na tebe mluvit cesky jako tebe natankujte atd.. taky je mozne s original radiem nebo navigaci zobrazovat jejich udaje.. radio ktere hraje, sipky pri navigovani atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsem to špatně pochopil, myslel jsem že mu chceš poradit jak tam dát budíky se symbolem otevř. dveří a zprovoznit to

u budíků 2,5g symbol autíčka není

a rozdělávat budíky dávat tam LED a tahat tam nějaký dráty a ty pak tahat do dveří na spínače mi přijde jako nesmysl

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejak sa tu stracam. asi to bude silnym vikendom. :palec2:

3 g vie zobrazovat otvorene dvere. 2,5 g kontrolku ma, ale nefunguje resp. soft budikov nevie zobrazit otvorene dvere. spravne?

o akom navode hovorite chalani? co nebodaj vie niekto otvorene dvere na 2,5 g? zaujmalo by ma to... dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, pokud ten symbol tam není, není se o čem bavit, ale pokud ano, nemyslím si, že by to byl nesmysl, pro někoho, kdo chce signalizaci a nechce do toho moc investovat, moje varianta by byla asi za 20,- a ano, natažení drátu do každých dveří, mimo kufr, ten je na každé komfortce. Když budeš předělávat na 3G, taky tam půjdeš. Tím nechci říct, že předělání na 3G je k ničemu, hlavně, když jde o maxidot, tam by to jinak nešlo. V práci mám 2,5 zaměřím se na ten symbol, jestli tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jak teda zjistim co am mám za budíky??? Mluvil jsem s človškem který mě řekl že mám sice rok 2000 facelift ale prý je samá jako 2001 tak ja nevim.Mam normalne cerny interier...zeptej te se nekdo na nejaky poznavaci symbol podle ceho by se to poznalo... A jsou to budiky bez maxi dotu...:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes díval na O1 r.v. 03/2001 takže 2,5G s obyč budíky no a v druhé řadě, druhý symbol jsou dveře. Dokonce tam je i symbol otevřené kapoty. Pozice nejsou osazeny leddiodama, ale jak jsem už psal, pokud by někdo moc chtěl signalizaci otevřených dveří, moje varianta je tak za 20,-. To se ale netýká maxidotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, je mi líto, že máte takové zkušenosti :) , když budete potřebovat poradit, jak co zapojit, napište, rád vám poradím, abyste se vyhnuli takovým škodám. Vašo, měl jsem tě za většího lumena :palec2: Zkusme nebýt stádo a umět zapojovat jen to co někdo jiný vyrobil, hlavně, že se smějeme autorizovaným servisům, že to jsou jen měniči dílů že.... Technicky argumentujte, proč moje varianta je nesmyslná a nezpochybňujte jinou myšlenku, když jste to ani nezkusili, ani o tom neuvažovali. To je jak ve středověku. Chápu, že to můžou být i jiné zájmy, proč odmítat jiné nápady. Jistě, není to pro laika a předělání na 3G je pro laika? Pánové....

Pro Fíla 1: namontuji ti to zadarmo! 777002627

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za cca 5 let co jsem na tomto fóru vím jak to dopadá

ono jde dělat hokusi pokusi drátování do budíků apod. do svýho auta. dával jsem tu spoustu rad a návodů který mi přijdou o 90% jednoduší a stejně půlka lidí něco pokazily

neříkám že je nesmyslná ale kvůli jedné kontrolce je to trochu nepoměr k usílí

zkoušet není co, je to jen zapojení kontrolky, když se dělá alarm dělá se to samý akorát netáhneš do kontrolky ale do alarmu,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prosím o radu- Když jsem ráno jel do práce tak po nasednutí a zavření dveří na mě stále svítí kontrolka otevřených dveří. Dveře jsem všechny zkontroloval nicméně kontrolka svítí dál. Po odstavení cca po 30.min kontolka nesvítí ale stále svítí to světlo ve dveřích spolujezdce tka jsem vyndal žárovku ale nevím kde je zakopanej pes. Jestli někdo ví tak šup sem Díky!!! :help: :help: :help:

Jo jedná se o O1 1.9 Tdi 81 Kw.

Editováno: , autor: Mike83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...