Přejít na obsah

CENY praktickych doplnkov do Rumika...


RomanKo

Doporučené příspěvky

Zdravim pani, rozhodol som sa otvorit tuto prakticku temu aby sme mali prehlad co kolko stoji a nie sa zbytocne dohadovali. Niektore doplnky su pre niekoho prehnane s cenou a niektore su za priatelnu cenu. Teda ked sa rozhodujeme ci nieco vyrobit vlastnorucne, alebo ci to nestoji za to, tu by sme mohli davat ceny jednotlivych dielov, doplnkov...co vy na to?

Takze zacinam:

Tak zohnal som par priatelnych ale i nepriatelnych cien. kol108

INTERIER:[/b]

1) Odkladacie plasty nad kolesom v tvare L = 90,- Sk/ks = 65,- Kc/ks

2) mriežkový plast ktorý sa uchytáva zboku nabehu v tvare U= 80,- Sk

3) taska so sietkou ktora sa navlieka na plato (zvrchu taska na zips a zospodu plata sietka) = 1 003,- Sk

4) kryt batozinoveho priestoru (teda zakryva vyhlad do batozinoveho priestoru za sedadlami (3 samostatne potahy pripevnitelne suchym zipsom) = 602,- Sk

5) chladiaci box potravin (elektricky) = 2 528,- Sk

6) laktova opierka vpredu = 4 883,- Sk

7) sietka na zadne okna dveri (lepiaca sa na ram okna) = 3 143,- Sk/par

8) sietka na zadne okna kufra (lepiaca sa na ram okna) = 2 916,- Sk/par

9) sietka na piate kufrove dvere (lepiaca sa na ram okna) = 2 260,- Sk/ks

10) kozenny 4-ramenny volant = 4 682,- Sk

11) sportove chromovane pedale = 1 083,- Sk/sada

12) plastova vanicka do kufra = 1 290,- Sk/ks

13) gumove koberce = 700,- Sk/sada

14) odkladcia schranka pod sedadlo = 400,- Sk/ks inak stoji = 700,- Sk/ks

EXTERIER:

1) nalepka ROOMSTER (dekorativna) na bok dveri...vraj reflexna = 2 007,- Sk

2) AVIOR 6Jx15" hlinikove disky = 3 693,- Sk/ks

3) klasicke plechace disky 6Jx15" = 1 813,- Sk/ks

4) bezpecnostne skrutky na kolesa = 711,- Sk

5) deflektory na predne okna origilnal prislusenstvo = 1 401,- Sk/par

6) deflektory na zdne okna original prislusenstvo = 830,- Sk/par

7) deflektory neorigo HEKO polske predne aj zadne = 860,- Sk/sada 4ks

8) pochromovaneprahy prednych dveri s nadpisom ROOMSTER = 2 341,- Sk/par

9) ochranna gumova lista zadneho naraznika pri nakladani do kufra = 936,- Sk

10) nosic na bycykle na tazne zariadenie = 13 364,- Sk

No a teraz moj nazor na tie veci a ich ceny. kol103

1) paraaada! Objednavam....neoplati sa vyrabat.

2) To iste ako bod 1)

3) ufff...asi to ozeliem alebo kupim v LIDL sietku za 150sk a prisposobim...

4) no cena je to relativne velka na 3 kusy latky s nasitym suchym zipsom...a sit na stroji viem...takze uz len zohnat rozumnu latku...

1) nalepka ROOMSTER ani nahodou! Co sa vsetko da kupit za tolko penazi.... kol100

Ak mate info o dalsich doplnkoch alebo cenach...sem s tym!

Tak teda prikladam aj obrazok pre lepsiu predstavivost prislusenstva. Ospravedlnte horsiu kvalitu...

Obrazky su sice poprehadzovane, ale snad predstavivost mate. :) Ak nie, pytajte sa.

post-8022-1179825159_thumb.jpg

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heheh peeekne si to okomentoval,

ta nalepka to je fakt peklo a za tu cenu .. ajajajajajajaaaaj

no inak dnes som bol v autoparku pre doplnky kt. som objednal,

takze tie L listy stoja 86 Sk,

dodali mi aj kastlik na radio akurat nemali este dodane predny kryt na radio a redukcie |kable|

inak neni problem sa s nimi dohodnut aj telefonicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pannosek.

Vid moj prvy prispevok...pridal som tam aj obrazky prislusenstva o ktorom pisem. Daju sa tie L kupit aj v Cechach. Uz neviem kde som to cital (myslim ze v zazitkoch se skoda roomster -> dojmy) a tam niekto pisal ze to stoji 45-65 Kc. Jeden pisal tak a jeden potom inak. No v kazdom pripade to kupis aj v Cechach. A cena je naozaj priatelna a teda ako jedno z mala prislusenstiev stoji za to.

Pytal som sa napriklad v BA v IMPA ze ci mi to vedia zohnat a on mi povedal ze take vyrobca neponuka ako prislusenstvo...ze volal do Mlade Boleslavy. No je mi to divne, kedze aj v cechach to chalani vedeli zohnat u svojicch predajcov a aj mne to ponukal moj predajca z Hlohovca a dokonca aj z BA Autopark.

Takze netusim ci je to neoriginalne prislusenstvo alebo nie... :huh:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...5383&st=225

Ak mate dake ine info o prislusenstvach a ich cenach, ktore ste dokupovali, sem s nimi.

Mozem napisat aj ceny original autokosmetiky Skoda ak chcete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
Diky! Pridane a upravene. ;). Gumove koberce boli aj do zadu za tu cenu, hej? Su to original Roomster? Alebo len kompatibilne? A ta vana je akoze vodotesne, hej? To nie je guma? To je plast?

Ano tie gumove koberce su do celeho auta, a a vanicka je plastova a zo spodu taka pogumovana, takze neprepusti vodu

Jasne su to originalne veci kupovane v skodovke a dokonca je na nich napisane Roomster ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ahojte...

konecne som sa dostal na forum...

k tej nalepke...dat si ju vyrobit na mieru je pre mna vyhodnejsie a lacnejsie....

a tej kryty za sedadla aby nebolo vidiet do kufra su good... su z pogumovanej latky, dostal som zlavu, no keby som vedel stacilo mi kupit iba par metrov sucheho zipsu a mal by som to za drobne...co uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

chlapci... mám prosbu.. na x-té stránce návodu na rooma je řeč o montáži "odkládacího boxu" na prostřední zadní sedačku, se speciálním držákem, který se vkládá mezi opěrku a sedadlo, s možností uložení až 5 l, opěrkami na ruce a nádoby s pitím...nesetkali jste se s tímto někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zde nový, myslím ale, že jsem pročetl poctivě vše, ale našel jsem jen montáž stolku, který se montuje na záda střední opěrky vzadu... to ale není to, co myslím...na straně 73 návodu v sekci "sedadla a odkládací prostory" je řeč o odkládacím boxu, který se položí na zadní střední sedačku

.... jinak perfektní forum, díky za jiné cenné rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...