Přejít na obsah

Houknuti pri prerazovani


Harley1006

Doporučené příspěvky

To bude něco s turbem. Zkoušel jsem i protáhnout pod plným a nic. Pořád stené. Chci se zeptat akou maximálku má OII 1.9TDi 77kW v základu? Máme 4x4 a víc jak 170 z ní nedostanu.. Moe fábka 1.9tdi ji dá na prdel

já mám taky 1.9 TDI r.v. 2008 najeto : 143 000 a jel jsem po dálnici přes 190 a ještě by dala víc si myslím :-) protože jsem jí jen valil a o maximálku jsem se vůbec nesnažil,pak se podívám na tacháč a ono tam přes 190 :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

zdar,mě to taky dělá, ale ten zvuk je takové zahučení až bych řekl zachrochtání,dělá to při jízdě při řazení když padají otáčky,když vyřadím a vytočím motor,tak to neudělá,typoval bych to i na spojku,protože když stojím s nastartovaným motorem a mačkám spojku,tak taky divně zahučí,to vám dělá taky?dík Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zatím pořád nevyřešeno? NEchápu

Turbo mi píská při prudším sešlápnutí plynu od 2500 ot -3500, to ho slyším výrazně hvízdat, ale už to tak dělá 60 tisíc (mám teď 160 najeto)

Ale houknutí, což je něco jiného, při přeřazení, slyším taky už cca 40 tisíc km. Auto servisováno v Audi pro jistotu, ale tam po prohlídce nic nezjištěno. Se zdá, že vše v pohodě.

Ale pro zajímavost, co to je, to bych fakt chtěl vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, "húka" mi to tiež. Neriešim to, olej nežerie a spotreba je, ako má byť. Len tak pre zaujímavost. Všimol som si, že pri zaradenej rýchlosti, keď je auto v zábere a pustím plynový pedál, tak auto ešte malinkú chvílu otáčky drží, kým spadnú (asi kým zareaguje elektronika). Tým pádom ma napadá, že ešte kým je ešte motor malinkú chvíľu v otáčkach (plyn.pedál už zošlápnutý nieje) a stlačím spojku pri preraďovaní, či to nespôsobí to "húknutie".

Octavia2 Combi, 2007, 1.9TDI, 77kW

Editováno: , autor: silio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Čau,ja už to vyrešil vymenil jsem celou skrin prevodovky,jelikoz se v ni vymacka lozisko a zacne to delat tyhle zvuky,Sehnal jsem tu skrin s bouracky rok v.2005 najeto 80tisíc km nechal mi ji borec za 7tisic.vymenil jsem ji a je to bez problemu. JInak ti posilam odkaz muzes si o tom precist :http://www.prevodovky-sixta.cz/index.php/opravy-mechanickych-prevodovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...