Přejít na obsah

Letní pneu R17


NoiseR

Doporučené příspěvky

Bridgestone Potenza RE050A v 17" mám na autě a můžu říct že jsou výborné, hlavně mě překvapilo jak jsou tiché. Koupil jsem je rovnou se Zenithama

Ahoj

mám RE 050 A v předu.. možná sem náročnej ...ale oproti RE 050 kravál... a předtim taky žádný ticho... jinak guma úplně supr... normálně hluboká voda tahá za kolo a u tohodle nic... dokonalost... grip(sucho/voda) taky supr... neni jim co vytknout... většinu času sice trávim na dálnici, ale dát si nějakou okresku pěkne ostře neni problém... asi je nedávali na Enzo jen tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastni zkusenosti muzu v R17 doporucit Pirelli PZero Nero ...jesou lepsi jak Contiky co jsem mel predtim, a na mokrou bych rekl, ze jsou lepsi jak Brigdestone...navic se daji sehnat za super penize oprotu Bridgestonkam...

Test letních pneumatik 225/45 R17 W/Y (03/2006)

Testovaná pneumatika:

Doporučení Sucho Mokro Hlučnost Valivý odpor Opotřebení

Bridgestone Potenza RE050A

*** 1,1 1,8 2,2 3,3 2,0

Pirelli Pzero Nero

*** 1,3 1,9 2,1 3,3 2,2

Michelin Pilot Sport PS2

** 1,0 2,2 2,3 2,7 1,5

Continental SportContact 3

** 1,1 2,2 2,4 2,7 2,0

BFGoodrich G-Force Profiler

** 1,2 2,4 2,8 3,0 1,9

Goodyear Eagle F1

** 1,3 2,3 2,2 3,3 2,3

Dunlop Sport Maxx

** 1,5 2,3 2,2 3,0 2,4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pěkný,co tu píšete,ale nikdo mi neodpověděl,jestli ta hlučnost nemůže být způsobená třeba geometrií,nebo něčim jinym.

Úplně laicky: sjíždí se ti pneu po krajích víc než uprostřed, táhne ti řízení ke straně? pokud ne, tak by geo měla čistě teoreticky být ok a tudíž bez jakýchkoliv negativních vlivů na pneu.

Ve svém dotazu píšeš, že máš bridgestonky na 17", co jsi měl předtím nebo s čím to srovnáváš? Pokud jsi předtím měl jinou značku pneu nebo třeba 16" 205-ky, tak to může být i tím přechodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tiez som na OII vahal, ktore dat - volba bola medzi Potenza (tie mame totiz na R a max spokojnost) a Dunlop Sport Maxx.

Vybral som nakoniec Dunlopy (krajsi dezen) a nelutujem. Zvysenu hlucnost dajako nevnimam - ale mozno to je tou radostou z peknych kol

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...