Přejít na obsah

Jak otevírat okna pomocí DO????


super(b)man

Doporučené příspěvky

Taky to tak vidím s tím dlouhým držením, navíc se mi často stane, že se to nepovede na první pokus. Proto jsem taky psal, že bych uvítal tu funkci DO třeba na tom otevírači kufru.

Nebo Vám to otevře/zavře okna při dlouhém držení vždy, není třeba chybka v mém DO ??

Se nesmíš hejbat, když to držíš:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Rostislav - pokud nechceš používat dlouhé držení, tak pak na to musíš mít ročník. Myslím, že to jde pouze u novějších aut, ale konkrétně by ti to řekl Cosby.

No myslim ze 2006 je docela nove :-)

Nekdo mi cosi rikal o nejakem "dojezdovem modulu" ve dverich, ale myslim zxe to se tyka oktavky a ne supa. V kazdem pripade kdyby nekdo vedel jak to dodelat, tak to uvitam. (Myslim tim automaticke vytazeni oken po zamknuti vozu)

Mimochodem, nepouzivam na zamykani originalni dalku a tak to mam jeste vic nepohodlne, ze bych zamknul jednim DO a pak druhym vytahoval okna. Chci si jen auto zamknout a jit do ..... :-) A jak rikam, okta kterou jsem mel pred tim zavirala vsechna okna i sibr sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nesmíš hejbat, když to držíš:)

si veselá kopa :) se mi zdá normální, že přicházím k autu a odemknu a otevřu si okna, přece vedle auta nebudu stát jak přikovaný, aby si všichni všimli, že okna jedou dolu, to už můžu raději zalézt dovnitř a otevřít to ve dveřích

ale stejně jsem rád, že Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
2Rostislav - pokud nechceš používat dlouhé držení, tak pak na to musíš mít ročník. Myslím, že to jde pouze u novějších aut, ale konkrétně by ti to řekl Cosby.

No myslim ze 2006 je docela nove :-)

Nekdo mi cosi rikal o nejakem "dojezdovem modulu" ve dverich, ale myslim zxe to se tyka oktavky a ne supa. V kazdem pripade kdyby nekdo vedel jak to dodelat, tak to uvitam. (Myslim tim automaticke vytazeni oken po zamknuti vozu)

Mimochodem, nepouzivam na zamykani originalni dalku a tak to mam jeste vic nepohodlne, ze bych zamknul jednim DO a pak druhym vytahoval okna. Chci si jen auto zamknout a jit do ..... :-) A jak rikam, okta kterou jsem mel pred tim zavirala vsechna okna i sibr sama.

Pokud zavíráš jiným DO, předpokládám, že alarmovým, spíš bych se zajímal o ten alarm, respektive jeho funkce. Používám Magicar a ten má dojezd oken při zamčení jako jednu z volitelných funkcí. Pak by jsi original klíč nemusel vůbec řešit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 let později...

Pokud zavíráš jiným DO, předpokládám, že alarmovým, spíš bych se zajímal o ten alarm, respektive jeho funkce. Používám Magicar a ten má dojezd oken při zamčení jako jednu z volitelných funkcí. Pak by jsi original klíč nemusel vůbec řešit wink.gif

Tohle resim....mam magic a i dalkovej start ale auto toci toci a nic immo je na spinacce ,ale po aktivaci se nerozsviti budiky...a taky sem menil centralni zamek ridice a magic po odemknuti auta stahne vsechna okna ,ale po uzamceni nic zustanou porad dole....jinak mam i fabrickej alarm s cidlama vzadu ve svetylkach...a ten funguje ale magic je nejakej rozstelovanej co se tyce tech oken. pred vymenou zamku to fungovalo spolehlive az na ten dalkovej start...ten mi nesel nikdy ,ale auto sem koupil uz s magicarem zabudovanym.

Editováno: , autor: JS65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak octu jsem otvíral i zavíral v pohodě z 30m, tak jsem si myslel, že když u supa vyměnim v dálce baterky, že to bude taky tak, ale jak tak koukám, 15m je asi standart, jinak okna fungujou v pohodě při podržení čudlu na dálkáči a žádný přerušení v půlce otvírání jsem nepostřeh, ale větší dostřel dálkáče bych ocenil, jelikož v létě v pařácích je super si z dálky otevřít okna, pak můžeš hned nastoupit a neni tam na chcípnutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jste sem nikdo nenapsal kam a jaké hodnoty zadat na komfortce na to otevírání oken na dálku (samozřejmě ve Vagíně). Docela by se šikly i čísla i na ostatní aktivace. Já vím pouze aktivaci tempomatu, ale to patří do jiné sekce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...