Přejít na obsah

Jak otevírat okna pomocí DO????


super(b)man

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny!

Řeším takový menší problém.

Mám Supa rok 2003,96kw,elegance a rozhodl jsem se nechat zaslepit levý zámek dveří, řeším teď ale problém,jak otevírat okna :aggressive:

Tuto funkci jsem často používal pomocí klíče,např. v garáži a připadla mi jako praktická.

Pokud na to existuje nějáká vychytávka,poraďte prosím :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja mam zase opačný problém. Já potřebuju naopak když ocházím z CAR , tak pomocí dálkáče zamknout a i zavřít všechny okna + šíbr. Je to možné nějak udělat ? A ještě k tomu nějak inteligentně jako , že když zmačknu jednou zamknout , tak zamkne. A když přidržím tlačítko zamknout cca 3-5s , tak aby to zamklo a i začalo zavírat okna.

Je to možné nějak udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mi okna na dálkači fungují při dlouhém podržení otvírátka/zavírátka, ale ne vždy se to hned na první pokus povede

Šlo by to Cosby prosím předělat na DO na ten otevírač kufru, je to pro mě zcela zbytečné tlačítko a tahle fce by se mitam líbila více

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Espinoso, podivej se na stranky motordiag.cz je tam pustena beta verze , pomoci ni a kabelu bys to mohl zvladnout... Mne to tedy na OI slo, tak treba se zadari i Tobe.

Cosby, Super-B neni zeovna trida auta, kterou jsem mel a nebo bych po ni touzil.. Bihuzel o ni taky hodne malo vim...

Mozna bude komfortka stejna s Passatem, nebo prave tou Octavii I..

Nebo at napise Espinoso cislo jeho komfortky a bude to..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Honza: prý přes silnici... :-)))

2Espinosa: kabel + ten soft z motordiag, dvakrát kliknout a je to. Když to na dvou Supech zvládla lama jako já, tak to nemůže být nic těžkého... :-) Teda pokud se bavíme o tom, že držím zamykání okna se zavírají a s odemykám opačně a ne že se to zavře samo.. to je pak o něčem jiném

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je to to, co jsem myslel. Stahni si volne siritelny program od motordiagu a je to uplne jednoduche...Delal jsem to na sve Octavii I a slo to v pohode, takze to zvladnes taky...Tedy pokud mas kabel..A usetris si cestu za Cosbym..

Nebo muzes prijet za mnou, ale to asi budes mit daleko..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky to tak vidím s tím dlouhým držením, navíc se mi často stane, že se to nepovede na první pokus. Proto jsem taky psal, že bych uvítal tu funkci DO třeba na tom otevírači kufru.

Nebo Vám to otevře/zavře okna při dlouhém držení vždy, není třeba chybka v mém DO ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Rostislav - pokud nechceš používat dlouhé držení, tak pak na to musíš mít ročník. Myslím, že to jde pouze u novějších aut, ale konkrétně by ti to řekl Cosby

RenEdi - já s tím nemám problém. Ale je pravda, že to používám málo. Většinou mám okna stejně zavřená. Ale zatím mám úspěšnost 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...