Přejít na obsah

Výměna rozvodů


Tezmen

Doporučené příspěvky

Ještě mám jednu otázku. Vím že v manuálu je napsáno, že se šrouby na čerpadle mají vyměnit. Když jsem kupoval kladky apod. tak jsem se na to v obchodu ptal a řekli mi, že šrouby nemají, že po nich nikdo nic takovýho nikdy nechtěl... Takže mění je někdo, popř. jestli ano tak kde je koupit.. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
No to nevim,uvidime pristi tyden tam jedu vymenit ty kotouce tak se zeptam,ale nevidim to ruzove!Kdyz mi menil kineticky kloub tak pry to funguje tak,ze za novy dil musi dat ten stary!Tak nevim! :)

pokud chcete levné a kvalitní rozvody tak stačí napsat, umím sehnat SKF, DAYCO, INA, LITENS atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu doporučit http://www.skoda-dily.cz Jedná se o origo rozvody a hlavně s dokladem. Na 96 kW PD jsem i s pumpou a klíňákem platil 3.500,- a za práci cca 2000,- filtry komplet asi 1200,- a olej OMV asi 1100,- Takže do 8000,- by ten servis měl bejt komplet. Na aukru bych to raději nekupoval, ať je tam jistota nějaký kvality...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj Škodováci.Příští týden si jedu pro Škodu Superb r.v. 2006,v automatu,navi,2.5 TDi,120kw.Má najeto 122tis.km.Můžete mi, prosím, poradit nebo mi dát kontakt na člověka nebo servis,kdo mi může udělat rozvody za solidní cenu v okolí Ostravy nebo na Moravě,ale hlavně kvalitně a se zárukou?Pokud ano,děkuji předem!!!P.S. co se týče rozvodové sady a další věci k potřebné pro výměnu rozvodů,již mám. :)

Editováno: , autor: Fanny84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Ja som pred týždňom kúpil na AEE remeň Contitech, Kladku Ina a vodné čerpadlo HEPU za 85 EUR všetko :)

Nové, zabalené v orig. krabici :palec2:

kde si to zohnal..nerob tajnosti :-) vcera som bol sluzobne v PO care presov a tak som sa len tak mimochodom spytal na vymenu rozvodov a technik mi potvrdil cenu 17 000 v starych korunach(560e) tak som uveril chýrom o znackovych servisoch :feve: idem zhanat dalej ...caute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym všeci mam prozbu pidim se potom a kazdy mi rika ze mam či nema.Chystam se vymenit rozvody remen gates za 1100kč i s napínaci kladkou ale nevym jestli mam i vyměnit vodni pumpu či ne.Netečemi a ani nevym jak je tam dlouho

Dobře děkuji vam moc za odpovedi necham si radši poradit nez same keci a pak splaču nad vydělkem a to mam eventuelne 127000km najeto ale sam tomu porad neveřim

Editováno: , autor: martincz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...