Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

jasný, za tohle sebrat papíry na pořád, hlavně tenhle chlapec dostane pár let natvrdo, to je bez debat, z tohodle ho nevyseká nikdo, jeho svědomí ho potrestá ještě daleko víc. i přes to, že je to strašný, tak to neni jenom vypatlaností českých řidičů, tohle se děje všude na světě, všude se najde kretén, nevim, proč máte tendenci to pořád svádět na českou náturu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty seš zas jeden z těch, co si myslí, že žijou na divokým západě vid?

Jenže u nás je to divoký západ..borec s OI na sjetých gumách vlítl do zatáčky 180, vjel pochopitelně do protisměru, tam sejmul filcku, která začala hořet a zezadu do ní narazila alfa, taky začala hořet, ženská z filcky na místě mrtvá, 3 těžce zraněný, ten borec taky...

V době nehody už měl podmínku za porušování domovní svobody, tak by si člověk myslel, že půjde bez debat sedět natvrdo, ale dostal jen další podmínku a 6 let bez řidičáku...ve čtvrtek jsem ho viděl jak se vesele prohání v autě...dobrý ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to ti řeknu jediný- pokud se tohle děje, tak jsou pozůstalí od obětí měkký. já vim, že to zní drsně, ale jako tohle se stát někomu od nás, tak by ten clověk hodně dlouho nejezdil. noviny, televize, prostě media...právě tohle bych spíš videl jako českou vlastnost- bejt zalezlej v rohu, jen at o mě radši nikdo neví a přijmout všechno tak jak přichází...

btw- nemáš RSo snížený? z tý fotky z avataru to na mě tak působí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to ti řeknu jediný- pokud se tohle děje, tak jsou pozůstalí od obětí měkký. já vim, že to zní drsně, ale jako tohle se stát někomu od nás, tak by ten clověk hodně dlouho nejezdil. noviny, televize, prostě media...právě tohle bych spíš videl jako českou vlastnost- bejt zalezlej v rohu, jen at o mě radši nikdo neví a přijmout všechno tak jak přichází...

btw- nemáš RSo snížený? z tý fotky z avataru to na mě tak působí

Ta ženská co uhořela měla 2 nebo 3 děti, už nevím přesně, a manžela...taky jsem o tom přemýšlel co bych dělal já, asi bych si ho našel, když je justice bezzubá, i když bych roskoval kriminál, ale to už by mi v té chvíli bylo jedno...

btw není, ale vypadá tak :) taky jsem na to koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol lol lol

jasný, chtěl jsem reagovat, jenze bych u toho stravil moc casu. přitahování za vlasy tě evidentně hrozně baví. vůbec nechapu, proč vůbec v ČR žiješ...bud ujistenej, ze ja ve svým věku nemam s postkomunismem nic společnýho

jenom jednu poznámku- chorvati nejezdí jako prasata, nýbrž podle svojí mentality, ale češi jezdí samozřejmě jako prasata... :doh

Nečteš pečlivě co jsem napsal:

V ČR žiju protože jsem tady doma, mám tu rodinu a zázemí

Chovati nejezdí jako prasata, ale češi ano - nejde vůbec o vlastní výkon řízení, mluvíme o tom jak pohlížejí na okolo jedoucí řidiče. Češi bohužel většinou jako na nepřítele připraveni okamžitě vybuchnout, nacpat se, nepustit, pokořit, zvítězit. Chorvati přátelsky, vše v pohodě, kamarád něma probléma... Nejde o vlastní řízení, ale o přístup k ostatním.

Postkomunismem jsi ovlivněný velmi - stejně jako všichni okolo včetně mne. My starší jsme v něm vyrůstali a vy mladší v době kdy se formovalo vaše myšlení jste viděli a slyšeli jak se chováme my.... rodiče přes učitelky MŠ až po VŠ na úřadech, obchodech, na chodníku, a v autech - prostě když vyrůstáš v nějakém prostředí tak Tě to ovlivní ať chceš nebo ne. (podprahové vnímání - na tom je založena reklama...) Náprava bude trvat roky a čím víc vás mladých pojede makat do světa, tím lepší to bude protože budete domu přivážet myšlení vyspělých zemí....

No a teď taky k těm autům, ne? :p

Zdá se že motory FSI stíhá osud staré 1,8 20v. Jezdí, ale jsou hodnoceny... no řekněme rozpačitě... a to se podílí na jejích prodejích. Právě totiž vyšla informace že 1,6 FSI bude nahrazena 1,4 T 90kW Z článku není příliš jasné, jestli je to jenom turbo, nebo twinturbo a nebo kompresor-turbo

http://www.novinky.cz/auto/motor-1-6-fsi-b...6088_t7lte.html

Editováno: , autor: 1.8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

režim padnul když jsem byl v první třídě, chvilku potom začal táta soukromně podnikat, takže fakt ne, ve mě žádnej pozůstatek komunismu není...

libi se mi jak jsi se sam zhodnotil :) jsem komunismen porad ovlivneni a chvilku potrva nez to vymizi. asi jsi vyjimka potvrzujici pravidlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, mě zas hrozne serou lidi v obrovských džípech, který před sebe nepustí ani myš

to je dobře, že Tě seru Luku, nemáš jezdit jako prase.. lol

mně nedělá problém pustit někoho před sebe, jezdím s velkým časovým předstihem a nepospíchám ale vadí mi neohleduplnost jiných.. ;)

btw: říkejte mi Brandon Walsh lol

k tomu zabití jak psal roman 5a9: nevím jestli jste viděli v neděli na ČT1 od 20 hodin "Rána z milosti" ale to byla typiská ukázka systému, který u nás funguje a bude.. bohužel.. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tomhle motoru jsme začal docela vážně přemýšlet, ale mám pořád brouka v hlavě protože můžu mít 1 rok starou 0II 2.0 TDI DSG xena, parkovacky atd za dobrou cenu nebo fungla 1.8 TSI v eleganci. Celé se to zkomplikovalo tím že se ted to budu mít do práce cca 10-15 km přes město, takže ta 1.8 TSI je ideální volba, ale pořád myslím na ten 2.0 TDI DSG. Jak moc trpí TDI PD na tak krátké vzdálenosti ...kor ještě v zimě?? Je ta spotřeba co uvadí u 1.8 TSI reálná nebo jen z hodně lehkou nohou...

ps . už ho někdo otestoval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to udělal. Teď už jen počkat cca měsíc a můžu se považovat za plnohodnotného člena tohoto spolku -_--_--_-

Škoda Octavia 1.8 TSI 118 kW Elegance

Barva: zelená Island metalíza

Aktivní hlavové opěrky

Kola 16“ LYRA

Light Assistant, vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním,

senzor aut. spouštění stěračů

Maxi DOT

Paket Safety

Rádio Stream

Parkovací senzory vzadu

Vyhřívané trysky ostřikovačů

Zadní stěrač

Construct

Editováno: , autor: lubos01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tomhle motoru jsme začal docela vážně přemýšlet, ale mám pořád brouka v hlavě protože můžu mít 1 rok starou 0II 2.0 TDI DSG xena, parkovacky atd za dobrou cenu nebo fungla 1.8 TSI v eleganci. Celé se to zkomplikovalo tím že se ted to budu mít do práce cca 10-15 km přes město, takže ta 1.8 TSI je ideální volba, ale pořád myslím na ten 2.0 TDI DSG. Jak moc trpí TDI PD na tak krátké vzdálenosti ...kor ještě v zimě?? Je ta spotřeba co uvadí u 1.8 TSI reálná nebo jen z hodně lehkou nohou...

ps . už ho někdo otestoval ?

10-15km je dost na to, aby se i ten dýzl prohřál, takže toho bych se asi nebál. možná tě to bude dřív honit do servisu

A hlavně i to 1.8 TFSI je taky s turbem, takže nevím cos tím vyřešil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...