Přejít na obsah

Křidlo na Combi


pickfick

Doporučené příspěvky

Ja mam na sve RS samozrejme RS kridlo - myslim, ze je velmi zdarile a funkcni. Ma integrovane 3.brzdove svetlo a svrchu vyrez na antenu (pri vyklopeni dveri se o nej antena opira). Vcelku nenapadne, presto to se vzhledem docela zahybe. Akorat asi bude drazsi...

ukaz fotky pls to me zajima...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim ... to RS kridlo co je na strankach Skody je aj v katalogu k Octavii I a to sa mi teda vobec nepaci, je to ale podla mna spatna fotka ... vyzera moc brutalne ... taktiez by ma zaujimalo, ci to 3-tie brzdove je LED ... a co potom s brzdovym co je vo dverach? Skus prosim nejakym sposobom pripojit tu fotku Tvojej RS-y :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaaaa 6 litru za RS kridlo!!!! se ve skodovce asi posrali nebo co... a jsou ty brzdovy integrovany svetla aspon z LED nebo klasiky?

Dá se sehnat i za 4.790,-Kč. Zde http://www.shop.skodaoctavia.cz/Obchod/O1exterier.htm

Nebo tohle je taky pěkné na combíka a je za lidovku http://www.shop.skodaoctavia.cz/Obchod/10-Oct.combi.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem to teď řešil... měl jsem takové krásné decetní :specool: , ale blbě drželo a demontáž (odříznutím strunou) ho poslala do kopru. Šel jsem do Milotecu, vypadá slušně, bez nějakých otvorů a výřezů pro anténu... už ho mám v laku, zítra (nebo vlastně dnes) ho možná nalepím... :rolleyes: ale hrozně mě NASRALI :076 tím svým hovadským, nesmyslným, zku... výlyskem pro jejich debilní nálepku Milotec!!! :angry: , na fotce jsem to neviděl, ale když jsem z návodu pochopil proč to tam je... :ble trochu jsem si zanadával :wallbash:. Mám pocit, že už jsem se s tím smířil... přece se na sebe nebudu zlobit a ještě být nespokojený se svým miláčkem :rolleyes: . Přihazuji mé staré křidýlko, snad z toho bude něco vidět...

post-764-1180572771_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sel bych akorat do toho RS-ovyho .. vypada fakt moc dobre, chtel bych to jeste videt ve skutecnosti ... Existuje ale i spousta jinych kridel, ktere vypadaji moc hezky, kamos ma neco takoveho na svojej bilej Octavii, hezke a decentni, ale porad me tahne to RS-ovy ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sel bych akorat do toho RS-ovyho .. vypada fakt moc dobre, chtel bych to jeste videt ve skutecnosti ... Existuje ale i spousta jinych kridel, ktere vypadaji moc hezky, kamos ma neco takoveho na svojej bilej Octavii, hezke a decentni, ale porad me tahne to RS-ovy ... :)

Takovejch nás je víc :) Ale přes Škoda-auto je to dost drahý :( :( :( takže kdyby někdo měl, za rozumnou cenu - tak se nebráním dohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 2 roky později...
  • o 5 let později...
V 31. 5. 2007 na 2:55, Viki napsal:

Také jsem to teď řešil... měl jsem takové krásné decetní :specool: , ale blbě drželo a demontáž (odříznutím strunou) ho poslala do kopru. Šel jsem do Milotecu, vypadá slušně, bez nějakých otvorů a výřezů pro anténu... už ho mám v laku, zítra (nebo vlastně dnes) ho možná nalepím... :rolleyes: ale hrozně mě NASRALI :076 tím svým hovadským, nesmyslným, zku... výlyskem pro jejich debilní nálepku Milotec!!! :angry: , na fotce jsem to neviděl, ale když jsem z návodu pochopil proč to tam je... :ble trochu jsem si zanadával :wallbash:. Mám pocit, že už jsem se s tím smířil... přece se na sebe nebudu zlobit a ještě být nespokojený se svým miláčkem :rolleyes: . Přihazuji mé staré křidýlko, snad z toho bude něco vidět...

post-764-1180572771_thumb.jpg

Hladám presne takéto krídlo. Keby niekto mal na predaj píšte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...