Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


houbos

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám problém se zamčenými L.Z. dveřmi. Asi před měsícem po otevření auta dálkovým ovl. L.Z. dveře zůstali zamčeny. Zkusil jsem to ještě jednou klíčem do zámku, ale nic. Dveře nejdou otevřít ani zevnitř kličkou, čudl ve dveřích vyjede ale opět zajede, při zatažení za kličku v interiéru je znát odpor. Neví někdo co se s tím dá dělat ? ( problém je, že při zavřených dveřích nejde demontovat tapec, tím pádem přístup k závadě ). Díky moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém. Obložení dveří se opravdu dá zevnitř sundat. Protože zámek nejspíš zůstal v zamčené poloze, kdy se dveře nedaly otevřít ani zevnitř, bylo nutné ho nejdřív nějak odemknout. Mně se to povedlo připojením 12V přímo na motorek zamykání - na konektoru, co je u stahovačky. Může to být i jiná závada, ale třeba to bude stejné: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19191&hl=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl venku kliky z obou pravých dveří včetně uchycení, co je ve dveřích. U spolujezdcových dveří mi nedržela záslepka tak jsem potřeboval zjistit proč. Nebyl tam ten jistící kroužek a tak jsem ho vzal z dveří zadních. Vše namontoval zpět a na nic jiného jsem nešahal. Vše se tvářilo, že chodí jak má. Jenže jsem večer v práci auto poprvé od demotáže a montáže zamknul a po odemčení ráno mi ani jedny z těch dveří nejdou otevřít. Centrál odemyká, kolíky vyskočí nahoru, ale dveře nejdou otevřít ani z venku ani zevnitř.

:wallbash:

Udělal jsem něco, co jsem neměl nebo naopak neudělal co měl? A hlavně, JAK JE TEĎ OTEVŘÍT? Prošel jsem vše o problémech se zámky, ale podobný problém je snad jen tady, ale netuším o jakém nastavení kliky se mluví.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=9836

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Takže jak se to vše stalo.

Dával jsem lakovat kliky, demontáž byla ok, povolení šroubku z boku zadních dveří. Ale při zpětné montáží jsem kliku nasadil, šroubek utáhl a po této operaci dveře nejdou otevřít jak z venku tak zevnitř. Má někdo nějaký nápad jak se dostat k otevíracímu mechanismu? napadlo mne vnitřkem přes ty plasty, ale ty bych musel asi nariznout, zatim se mi to nicit nechce

Napadlo mne zda jsem prilisnym utazenim toho sroubu nejak nezablokoval oteviraci mechanismus, Ale lanko se normalne napina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
mě by zajímalo jak se ti ten tapec podařilo sundat na zavřený dveřích

Je to pakárna, ale jde to. Musíš mít úzké kleště, kterýma budeš postupně otáčet šrouby za jejich hlavičku. Potom si dej pozor na vnitřní kliku, lanko za ní drží. Taky dveřní madlo - musíš ho rozdělat a povolit 2 další šrouby.

Kdyby Ti nešlo tak písni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přived + na T6/1 šedá

- na T6/2 žlutá

(T6 = šestipólovej konektor na zámku zadních dveří ------- 1 = pozice první)

jsou to piny přímo na motorek zámku, pokud neodemčeš přehoď + a -

Ahoj, Tak jsem ten zámek odemkl, ale v podstatě to neřeší situaci. Zkoušel jsem rádoby přemostění, ale nedaří se.

Nechci to z*urvit, tak se ptám ,zda nevíš, jak by to šlo přemostit, aby to fungovalo jako dřív.

Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal podobny problem - naraz mi odislo na starej FI komplet centralne (so SAFE) a dovi-dopo!! autorizovany servis to 2 mesiace riesil, vzdy nieco poskusali a ked to neslo, tak som si isiel autom domov a medzitym zistovali dalej... nepomahalo premostenie ani vymena RJ. nakoniec to poriesili pocas mojej dlhsej dovolenky ale k sakru sa mi nepodarilo vypatrat ako :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odkud jsi ?

takhle se špatně radí chtělo by to zkouknout.

Jsem z Nového Města na Moravě. Rád bych to dal dokupy, páč už to prudí, je to už skoro půl roku a nedaří se mi sehnat radu jak na to.. Nechci dávat zbytečný peníze za servis, který si doufám můžu udělat svépomocí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Tak mi včera zůstaly zamčený dveře u spolujezdce....na otevírání DO nereaguje...klíčem se tam nedostanu je to zaslepený...je nějaky zpusob jak otevřít dveře a zjistit závadu? Díky

co tlačítkou na panelu u řidiče ?

co VAG ?

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera zůstaly zamčený dveře u spolujezdce....na otevírání DO nereaguje...klíčem se tam nedostanu je to zaslepený...je nějaky zpusob jak otevřít dveře a zjistit závadu? Díky

co tlačítkou na panelu u řidiče ?

co VAG ?

s tlačítkem to taky nefunguje....s VAGEM jeste nevim. Okynka ale normalně jdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zadne dvere ..poradim!...predne dvere ...to veru neviem ...mne sa asi pred tyzdnom zabuchli zadne dvere teda nedali sa nijak otvorit....bolo tolko spiny v zamku že ani sa mu pohnut nechcelo nikam....skoda že predne nevies otvorit zadne by som ti poradil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...