Přejít na obsah

Letní pneumatiky


room14

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Ak to tu ešte niekto číta, tak mám na Fabii II dobrú skúsenosť s Continental PremiumContact 6, rozmer 205/45R16 83W. Jazdím na nich od apríla 2020 vrátane zimnej sezóny a zatiaľ som spokojný. Ak niekomu nevadí ich vyššia cena (337 € za sadu), je to dobrá voľba.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaj vo svete debilných rozmerov gúm a ich ešte debilnejších cien! :D
Inak k tej mojej cene vyššie treba ešte pripočítať dopravu, ale aj s tou o bolo nejakých 348 €. Každopádne pozeral som sa na aktuálne ceny a teraz by som túto sadu pod 406 € (vrátane dopravy) nezohnal a v eshope kde som ich objednával minulý rok v apríly sú aktuálne za 505 € vrátane dopravy. To už je slušný nárast ceny, ale predpokladám, že za to asi môže aj horšia skladová dostupnosť koncom sezóny.
Okrem toho som sa pozeral aj na vývoj cien za posledné roky, a na 04/2020 keď som tieto pneumatiky kupoval ukazuje heureka.sk minimálnu cenu cez 90 € za kus, tak som evidentne mal šťastie na fakt dobrú cenu (84,26 €). :) 

P.s.: Inak zimné TS860 sú ešte väčšie peklo, najnižšia cena za sadu je 480 €. 🤬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, TS860 som pre svoju F3 kupoval 12/2017 v rozmere 215/45 R16 po 140€/ks = 560€/sada... a tú istú cenu som dostal aj 2/2020, kedy som kvôli pukľu na bočnici musel dokúpiť nový pár. Je to obrovské šialenstvo, ale sú to pecky gumy, parádne držia na vode aj v čľapkanici...

 

CPC6 som chcel kupovať už na jar 2017, ale boli beznádejne vypredané v požadovanom rozmere, výroba bola naplánovaná až na máj, čo som už nechcel čakať a tak som skončil pri Goodyear Eagle F1 AS3. Tiež som s nimi spokojný, ale ďalšiu sadu by som už chcel skúsiť tie ospevované CPC6! Uvidíme podľa finančnej situácie - v mojom rozmere 215/40 R17 očakávam cenu okolo 120€/ks = 480€/sada! 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Jakou máte zkušenost s Nexeny? Jsem teď v situaci, kdy se mi prémiové pneu v tom vzácném rozměru kupovat nehodí, ale dojíždět příšerné Barum, z nichž jedna má 2.5 mm, se mi taky nechce. Nexen by asi byl velký pokrok, i když je mi jasné, že špička to není. Vědět, že zase nic nenajedu, nechám Barum, ale riskovat se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam nexen Nblue HD 185/6O r15 na fabii 3 od výroby a za 4 roky co tam su nebol s nimi ani jediný problem ci uz na vode alebo na suchu  alebo z hlučnosťou aj ked vela ludi urcite bude mat negativne hodnotenia za mna odporučam . Na scale som dostal dunlop možem povedať že horšie gumy čo sa tyka hlučnosti som na aute ešte nemal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...