Přejít na obsah

Letní pneumatiky


room14

Doporučené příspěvky

My máme 195/55 R15 a jsou v pohodě. S šestnáctkama jsem teda nejel, ale myslím, že s nima je jízda už dost tvrdá. Jestli budeš jezdit víc po dálnicích a tak, tak budou možná šestnáctky výhodnější, jestli si ale jako já z vesnice, tak tam jsou patnáctky rozhodně přínosem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám oboje ( ty 15 samozřejmě zimní). Myslím, že ve spotřebě moc rozdíl nebude ( obvod by měl být téměř shodný).

Jinak co se komfortu týče, tak ty 15 jsou samozřejmě o něco lepší, ale zase mi přijde, že se na nich auto víc naklání a trošku míň sedí v zatáčkách ( a to nemám žádný špalky, ale UG Performance).

Já osobně mám radši trvdá auta, takže se mi líbí i ty 17" co budou dávat na Scouta, ale to už je hodně nepraktický. Už s těma 16" co jsou na Sportu je problém vyjet na chodník aby člověk neměl bobky, že je ohobluje nebo klepne ( tý gumy tam opravdu moc neni :unsure: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny, nevím jakou zkušenost máte Vy, ale já mám obuty od novoty výše uvedené pneu a mám najeto 8000 km a přední gumy jsou sjeté z 75%. Nikde zbytečně nehrabu, jezdím rychle, ale toto se mi ještě nestalo. A to pracuji ve firmě, která je hlavní service provider v oblasti dopravy právě pro koncern Conti....

P.S. při první kontrole stavu huštění jsem z hrůzou zjistil, že všechny kola byly nafoukány na 3,5 atmosfér...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak to nevim podle ceho to davaji. Ja ted shanim nejake pekne elektrony. Chci 16" ale dostal jsem perfektni nabidku na 17" jsou to ronaly a jsou fungl nove a jsou za dobry peniz ale nevim jeslti do toho jit. To uz bude asi moc.

hmm to byxh se bal, to bys tma musel nacpat nejaky 45, 50 uz by mozna mohli chytat, a to je des ej kestitras, nehlede na to ,ze bys musel zadato prepsani v TP, protoze rumik nema 17¨¨ standartne povoleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak to nevim podle ceho to davaji. Ja ted shanim nejake pekne elektrony. Chci 16" ale dostal jsem perfektni nabidku na 17" jsou to ronaly a jsou fungl nove a jsou za dobry peniz ale nevim jeslti do toho jit. To uz bude asi moc.

hmm to byxh se bal, to bys tma musel nacpat nejaky 45, 50 uz by mozna mohli chytat, a to je des ej kestitras, nehlede na to ,ze bys musel zadato prepsani v TP, protoze rumik nema 17¨¨ standartne povoleny.

17" se montujou na Scouta a maj rozměr 205/40/17. Sice se mi to moc líbí, ale stačej mi u Sporta ty 45 a člověk se bojí najet i na chodník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano měl jsem je tam standardně, vůz jsem přebíral, byl úplně nový. Vůbec mne nepřekvapuje, že ty gumy tam vlastně ani nemají být... protože si nedělám iluze, že u Samohýla ve Zlíně by bylo něco v pořádku, pravděpodobně je přezuli. Jedu tam ve čtvrtek s bouchlým čelním sklem, takže na ně udeřím. Nevíte někdo, zda je někde ta informace o Brigdestonech napsána oficiálně?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, nezmatkujte - Skodovka nema jedinyho dodavatele pneumatik, takze skutecnost, ze nekdo ma na aute se stejnyma kolama Bridgestone a nekdo Conti je naprosto v poradku.

Proste jen doslo k posunu dodavek a proto se zda, ze driv se davaly jen Bridgestone.

V MB jich s Conti jezdi uz hromada.

BTW:Ty Conti jsou PremiumContact 2, dle testu jeste o fous lepsi nez Turanza ER300.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...