Přejít na obsah

Letní pneumatiky


room14

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas.Za 2 messiace sa stanem majitelom Skody Romster typ STYLE chcem sa spytat na pneumatiky,davaju mi tam pnematiky 195/55/R15 neviem ci na motor 1,2 HTP 51 kW to nie je moc siroke ci si radsej zobrat 175/70/R14 co by ste mi poradili?Dakujem.

zapomen na 175/70/14 to bylo mozna na favoritu. fuj navic ani nejsou pro rumika povoleny. nech si ty 195 ty jsou moc prima. jako zimaky ti stacej 185.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casom som sa chcel aj opytat na tie zimne gumy ale mozno ich nebude treba ked je aj v zime teplo ze ? Tieto gumz 175/70/14 su povolena u nas v SR urcite ved mam ich katalog kde su vzobrazene.

to pochybuju. podivej se do velkyho technicaku. tam mas vypsany rozmery. 175 tam rozhodne neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak 70-90 km/h v serpentýnách - ne velkých. To je možné, že by to bylo odvalováním gum. Na vlhké vozovce se mi to zdálo výraznější. Spíše mám strach jestli to není třeba ložisko, nebo vadná geometrie. Od té doby co jsem přejel levým předním kolem velkou dlažební kostku pozoruju auto a hledám chyby. Ale možná, že to dělalo i předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když projíždím rychleji zatáčkou slyším nějaké hučení, asi od kol. Pneumatiky mám ty Dunlop 195/55. Pozorujete to někdo také.

Zrovna dneska jsem si hučení v zatáčce všiml taky. Pneu mám taky Dunlopy. Ozývá se to jen na některém povrchu vozovky. Prostě na některém povrchu je odvalování gum slyšet víc, na jiném míň.......někdy vůbec :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
To je teda zlava Pitt...ale ked si ich kupoval u predajcu kde jedna stala 5tis, tak je to na prd. Tak radsej ako zlava by potesila vysledna suma s DPH. ;) To len pre buducnost ked sa chvalis. :p

A este by som dodal z akeho roku boli?Ak mali viac ako rok tak to bola fakt dobra akcia!

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je lepsia info...to uz je vypovedna hodnota tvojich slov. :) Ale myslim ze Mikoho mal lepsiu ponuku. Jeho vysla ponuka v prepocte na Sk este asi o 130sk na pneu menej a daum vytoby je 06/2007. Aj ked na pneu je to tusim tyzden a nie mesiac, nemylim sa? :) Ale blahozelam...aj tak to bola asi vyhodna kupa. A su to tie iste pneu?

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...