Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Ja mám na ten facelift trochu zmiešané názory, tak budem hodnotiť až keď to uvidím naživo. Ale pokiaľ nebudú natáčacie bixenóny, tak nevidím dôvod na upgrade. Nový Superb sa mi pozdáva trochu viac, hoci predná maska je tam taká nejaká disproporčná.

Čo sa týka ceny, tak si myslím, že to bude približne rovnaké, ako u všetkých predošlých modelov. Teda nové svetlá, nárazník a kapota. Našťastie nebýva zvykom pri facelifte meniť predné blatníky.

Ja som šuškandu o 3,2 V6 pre OII RS už pred časom počul, okrem iného to aj nepriamo naznačili v jednom z testov OII RS (tuším ten žltý kombík TDI) na Prima Autosalone - že vraj do roka a do dňa už nebude TFSI vrcholnou motorizáciou. To by moje info mohlo potvrdzovať. Ale nechajme sa prekvapiť. Hoci ja by som TFSI za 3,2 nemenil, lebo spotreba narastie dosť a výkon nie úmerne tej spotrebe.

Ohľadom toho 1,4 TSI - už som ho skúšal a moje nadšenie zase nie je až také veľké. Jednak som čakal, že to bude mať nižšiu spotrebu. Tie čísla, čo naskakovali na počítači boli veľmi podobné tým, ktoré bežne vídavam pri 2,0 TFSI. Záťah je pekný, motor je neskutočne lineárny, necítiť ani nábeh turba ani kompresora, v aute je až podozrivé ticho a motor viac cítiť než počuť. Ale priznávam, že už to hraničí so zvukom elektromobilu a mne tam niečo chýba. Trochu basov - nie od výfuku - ale od motora pri zábere by nezaškodilo. Ale taký malý motor skôr bzučí, než by príjemne basoval. Takže určite by som radšej volil 2,0 TFSI. Rozdiel v spotrebe je malý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohľadom toho 1,4 TSI - už som ho skúšal a moje nadšenie zase nie je až také veľké. Jednak som čakal, že to bude mať nižšiu spotrebu. Tie čísla, čo naskakovali na počítači boli veľmi podobné tým, ktoré bežne vídavam pri 2,0 TFSI. Záťah je pekný, motor je neskutočne lineárny, necítiť ani nábeh turba ani kompresora, v aute je až podozrivé ticho a motor viac cítiť než počuť. Ale priznávam, že už to hraničí so zvukom elektromobilu a mne tam niečo chýba. Trochu basov - nie od výfuku - ale od motora pri zábere by nezaškodilo. Ale taký malý motor skôr bzučí, než by príjemne basoval. Takže určite by som radšej volil 2,0 TFSI. Rozdiel v spotrebe je malý.

V čem jsou tedy výhody nízkoobjemových přímovstřikých přeplňovaných motorů?

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sú menšie a ľahšie, tak sa zmestia aj do menšieho auta, priamy vstrek zabezpečuje lepšiu účinnosť (motor môže mať vyšší kompresný pomer) a teda aj vyšší výkon a točivý moment. Preplňanie zvyšuje taktiež účinnosť a výkon. A samozrejme s nižšou spotrebou prichádza aj menej emisií.

Ty si ale nepostrehol, že som porovnával 2 motory a obidva mali priame vstrekovanie prepĺňanie. Preto je ten rozdiel v spotrebe tak malý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sú menšie a ľahšie, tak sa zmestia aj do menšieho auta, priamy vstrek zabezpečuje lepšiu účinnosť (motor môže mať vyšší kompresný pomer) a teda aj vyšší výkon a točivý moment. Preplňanie zvyšuje taktiež účinnosť a výkon. A samozrejme s nižšou spotrebou prichádza aj menej emisií.

Ty si ale nepostrehol, že som porovnával 2 motory a obidva mali priame vstrekovanie prepĺňanie. Preto je ten rozdiel v spotrebe tak malý.

Ne šlo mi o to co je výhodného na tom nahonit výkon na malém objemu pomocí turba a kompresoru, když to nepřináší zas takové výhody, kromě tebou zmiňované zástavby do menších aut.

To že jsi srovnál 2 přímovstříké motory jsem zaznamenal, proto jsem se ptal v čem je to až tak přelomové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...