Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Hlavně sem se nedávno bavil s manikem, co dělá v Bolce, tak ten když poprvé vyjela OI tak už v té době viděl věci (palubka, světla), který přišly až o několik let později s faceliftem.

toto je lahko mozne , ved si zober aky je interval vypluvania faceliftov a novych modelov,

ked hodia do vyroby model uz aj zacinaju pracovat na nastupcovi ..

takze facelift ocII mohol byt vymysleny uz davno ...

kazdopadne predpokladam ze plechy nezmenia .. ale mohli by :-))) sucasne predne sv. sa mi moc nelubia teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narýchlo som niečo splácal. Ľavá strana má pôvodné svetlo a zrkadlo, na pravej som to trochu upravil. Maska je už napevno spojená s nárazníkom a upravil som aj spodný nasávací otvor. Bohužiaľ som mal poruke len okrúhle hmlovky, tak sú tam také :D

Tak sa na to pozerajte vždy tak, že si polku auta zakryjete. Nechcelo sa mi robiť 2 extra obrázky. Blatníky ostali nezmenené.

post-407-1198058271_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narýchlo som niečo splácal. Ľavá strana má pôvodné svetlo a zrkadlo, na pravej som to trochu upravil. Maska je už napevno spojená s nárazníkom a upravil som aj spodný nasávací otvor. Bohužiaľ som mal poruke len okrúhle hmlovky, tak sú tam také :D

Tak sa na to pozerajte vždy tak, že si polku auta zakryjete. Nechcelo sa mi robiť 2 extra obrázky. Blatníky ostali nezmenené.

no,je to sice pěkně udělané,nic-méně na 99% to tak nebude,to mi věř.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, nie je to vyslovene súrodé, na tej maske by bolo potrebné trochu zapracovať. Ale dnes je taká doba, že nieto na nič čas. Pôvodne som tú maslu nechal v pôvodnom tvare a výške, ale keď sa predné svetlá znížili, tak si to vyslovene pýtalo položiť spodnú hranu prednej masky nižšie. A vyšlo to takto. Určite by tomu pomohlo, ak by ten zlom prechádzal ďalej od okraja masky (ako je to u SII), ja som ale z časových dôvodov ponechal ten zlom na okraji masky, ako je to doteraz. Ale v princípe niečo podobné očakávam. Samozrejme to bude asi o čosi uhadenejšie, než ten môj výtvor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám info.přímo od známého ze škodovky tak facelift Oct.II nebude nějak drastický,nemaj prý důvod jí nějak moc měnit když je to jedno z nejprodávanějších aut vůbec s celkem nadčasovym desingnem.

Nárazníky(už budou bez černých ochran.lišt,budou celé lakované),desing mlhovek,boční lišty od Ambiente budou v laku,zad.nárazník bude mít ve spod.části odrazky z důvodu že místo současných odrazek co jsou ve světlech bude chrom.lišta přes celou šířku zadku a právě bude zasahovat až do světel,před.světla zůstanou stejná,jen přibyde možnost příplatku funkce denních světel,změna ve funkcích climatroniku,budem mít čidlo na kvalitu nasáv.vzduchu,tudíš se bude automat.zavírat třeba při jízdě za nějakym smradochem,funkční změny maxi-dotu,bude mít nejen nové funkce,ale i vzhled,měl by v základ.nabídce zobrazovat i rádio a ne jako doposud že to člověk musí na rádio přepnout atd.,budíky by měli být celé podsvíceny bíle(viz.facelift Superbu),výbava Elegance už bude mít standartně hlavové,boční airbagy,v Eleganci bude motor 1.9TDi standart.dodáván s 5.rychl.převodovku,ale za cca 6000kč bude možnost 6.rychl.převodovky.

V Eleganci přibyde možnost barevně kombinace interiéru o světle šedou.

Pak přijdou pochopitelně TDi-Common-rail,ale zatim jen 2.0TDi,později přijde 1.6TDi-CR,ale to bůhví kdy protože maj smlouvy že současné 1.9TDI-PD budou do svých modelů montovat až do poloviny roku 2010 a právě ty 1.6TDi-CR má být jejich nástupce.

Z nabídky zmizej motory 1.6FSi a 2.0FSi,místo 1.6FSi bude v nabídce 1.4TSi a místo 2.0FSi už je současný 1.8TSi.

Tak to by podle něj mělo být vše o základ.faceliftu Oct.II,ale i pro něj to zatim není info.na 100%.

post-12679-1198678746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám info.přímo od známého ze škodovky tak facelift Oct.II nebude nějak drastický,nemaj prý důvod jí nějak moc měnit když je to jedno z nejprodávanějších aut vůbec s celkem nadčasovym desingnem.

Nárazníky(už budou bez černých ochran.lišt,budou celé lakované),desing mlhovek,boční lišty od Ambiente budou v laku,zad.nárazník bude mít ve spod.části odrazky z důvodu že místo současných odrazek co jsou ve světlech bude chrom.lišta přes celou šířku zadku a právě bude zasahovat až do světel,před.světla zůstanou stejná,jen přibyde možnost příplatku funkce denních světel,změna ve funkcích climatroniku,budem mít čidlo na kvalitu nasáv.vzduchu,tudíš se bude automat.zavírat třeba při jízdě za nějakym smradochem,funkční změny maxi-dotu,bude mít nejen nové funkce,ale i vzhled,měl by v základ.nabídce zobrazovat i rádio a ne jako doposud že to člověk musí na rádio přepnout atd.,budíky by měli být celé podsvíceny bíle(viz.facelift Superbu),výbava Elegance už bude mít standartně hlavové,boční airbagy,v Eleganci bude motor 1.9TDi standart.dodáván s 5.rychl.převodovku,ale za cca 6000kč bude možnost 6.rychl.převodovky.

V Eleganci přibyde možnost barevně kombinace interiéru o světle šedou.

Pak přijdou pochopitelně TDi-Common-rail,ale zatim jen 2.0TDi,později přijde 1.6TDi-CR,ale to bůhví kdy protože maj smlouvy že současné 1.9TDI-PD budou do svých modelů montovat až do poloviny roku 2010 a právě ty 1.6TDi-CR má být jejich nástupce.

Z nabídky zmizej motory 1.6FSi a 2.0FSi,místo 1.6FSi bude v nabídce 1.4TSi a místo 2.0FSi už je současný 1.8TSi.

Tak to by podle něj mělo být vše o základ.faceliftu Oct.II,ale i pro něj to zatim není info.na 100%.

je docela divné,že je druhý,kdo má se škodovkou co dočinění a říká naprostý opak,než poprvé Amadeus myslím..né,že bych zpochybňoval to,co tu píšeš,jen se docela divím... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám info.přímo od známého ze škodovky tak facelift Oct.II nebude nějak drastický,nemaj prý důvod jí nějak moc měnit když je to jedno z nejprodávanějších aut vůbec s celkem nadčasovym desingnem.

Nárazníky(už budou bez černých ochran.lišt,budou celé lakované),desing mlhovek,boční lišty od Ambiente budou v laku,zad.nárazník bude mít ve spod.části odrazky z důvodu že místo současných odrazek co jsou ve světlech bude chrom.lišta přes celou šířku zadku a právě bude zasahovat až do světel,před.světla zůstanou stejná,jen přibyde možnost příplatku funkce denních světel,změna ve funkcích climatroniku,budem mít čidlo na kvalitu nasáv.vzduchu,tudíš se bude automat.zavírat třeba při jízdě za nějakym smradochem,funkční změny maxi-dotu,bude mít nejen nové funkce,ale i vzhled,měl by v základ.nabídce zobrazovat i rádio a ne jako doposud že to člověk musí na rádio přepnout atd.,budíky by měli být celé podsvíceny bíle(viz.facelift Superbu),výbava Elegance už bude mít standartně hlavové,boční airbagy,v Eleganci bude motor 1.9TDi standart.dodáván s 5.rychl.převodovku,ale za cca 6000kč bude možnost 6.rychl.převodovky.

V Eleganci přibyde možnost barevně kombinace interiéru o světle šedou.

Pak přijdou pochopitelně TDi-Common-rail,ale zatim jen 2.0TDi,později přijde 1.6TDi-CR,ale to bůhví kdy protože maj smlouvy že současné 1.9TDI-PD budou do svých modelů montovat až do poloviny roku 2010 a právě ty 1.6TDi-CR má být jejich nástupce.

Z nabídky zmizej motory 1.6FSi a 2.0FSi,místo 1.6FSi bude v nabídce 1.4TSi a místo 2.0FSi už je současný 1.8TSi.

Tak to by podle něj mělo být vše o základ.faceliftu Oct.II,ale i pro něj to zatim není info.na 100%.

Tohle vidim jako nejspolehlivejsi zdroj...A nejpravdepodobnejsi podobu faceliftu! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je docela divné,že je druhý,kdo má se škodovkou co dočinění a říká naprostý opak,než poprvé Amadeus myslím..né,že bych zpochybňoval to,co tu píšeš,jen se docela divím... ;)

Jak jsem psal a i jak řekl i on sám,není to stoprocentní info.,ale zas to je od člověka co už např.testoval nového Superba před více jak 2.měsíci,tak zas to uplnej žvást nebude,hlavně cokoliv kdy řekl to byla v budoucnu až na možná maličké odlišnosti pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím že nějaká menší uprava světel bude, ne velká ale bude doufám......ten obrázek mi připadá spíš octavii rs jako z webu autoweb.cz

Doufám že ji omladěj trošku, ale škoda si vede dobře a já jim moc fandím :palec2: jen tak dál škodovko :palec2:

Sem učen škodovky, tak si myslím že až budu chodit na praxi do česany že semtam něco uvidím a určitě hodím informace .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal a i jak řekl i on sám,není to stoprocentní info.,ale zas to je od člověka co už např.testoval nového Superba před více jak 2.měsíci,tak zas to uplnej žvást nebude,hlavně cokoliv kdy řekl to byla v budoucnu až na možná maličké odlišnosti pravda.

já jsem ale psal,že to nezpochybňuji..jen že by mě zajímalo,kde je rpavda..2 členové,kteří s tím mají co dělat,2 protiklady..věřím oběma,ale jeden je pravdivý zdroj a druhý ne...normálně bych si to zprůměroval,ale jsou to natolik odlišné informace,že to jaksi nejde... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opakování - matka moudrosti:

indexxt9wr3.jpg

indexne7jq7.jpg

Mě osobně by se líbil tento facelift,to vypadá fakt moc pěkně,toto číslo SM mám doma schované a když jsem to ukazoval tomu mému známému ze škodovky tak se jen pousmál a zakroutil hlavou jako že tak podobně možná bude vypadat v budoucnu Oct.III,ale facelift těžko......tak nevim,po tom co jsem to tu ted pročetl.Každopádně se mi vůbec nelíbí ta červená RS co tu je o pár stran zpět s těma obříma před.světlama alá Roomster,to vypadá docela neštastně.

No uvidíme,necháme se překvapit,dokud nebude ofic.představena můžem fakt jen spekulovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně by se líbil tento facelift,to vypadá fakt moc pěkně,toto číslo SM mám doma schované a když jsem to ukazoval tomu mému známému ze škodovky tak se jen pousmál a zakroutil hlavou jako že tak podobně možná bude vypadat v budoucnu Oct.III,ale facelift těžko......tak nevim,po tom co jsem to tu ted pročetl.Každopádně se mi vůbec nelíbí ta červená RS co tu je o pár stran zpět s těma obříma před.světlama alá Roomster,to vypadá docela neštastně.

No uvidíme,necháme se překvapit,dokud nebude ofic.představena můžem fakt jen spekulovat.

naprosto souhlasím...také mi to přijde nereálné,ačkoli bych nebyl proti.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...