Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

no já nebudu o ničem spekulovat, ale OII po faceliftu volá snad od té doby co vyjela. Nikdy se mi to auto nelíbilo a přímo volá po exteriéru, který by se hodil k nádhernému interiéru. Celkové designové linie jsou povodené, ale vadí mi detaily, hlavně ty ohavné mlhovky (neplatí pro RS). Není to nic, co by nemohl facelift napravit a jestli to udělá, tak na podzim mířim do autosalonu a jeden kousek si objednám. A pokud se pod kapotu nastěhuje 1.4 TFSI, nebo TSI, tak budu spokojeností chrochtat.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když nechceš spekulovat, tak nespekuluj :p OII je designově zřejmě tak nepovedená, že asi proto se tak blbě prodává.. Mně osobně se třeba líbí v podobě, v jaké je..
Mě se taky líbí...naopak na mě působí nadčasově........

Pánové je to můj subjektivní názor a domnívám se, že na něj mám právo. Stejně jako vy na svůj. A kdybyste četli řádně můj příspěvek, tak jsem psal, že se mi nelíbí jen detaily, celkově je OII pěkné auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové je to můj subjektivní názor a domnívám se, že na něj mám právo. Stejně jako vy na svůj. A kdybyste četli řádně můj příspěvek, tak jsem psal, že se mi nelíbí jen detaily, celkově je OII pěkné auto.

Že by celkově pěkné auto volalo po faceliftu hned co sjelo z linky? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by celkově pěkné auto volalo po faceliftu hned co sjelo z linky? ;)

O těch mlhovkách se v testu na autorevue zmínil i pan Janda, tehdy napsal s nadsázkou, že "přední standartní mlhovky jsou po vzoru brýlí Nadi Urbánkové":D Takže Váš názor není ojedinělí:p Ale mně osobně to zase tak strašné nepřipadá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O těch mlhovkách se v testu na autorevue zmínil i pan Janda, tehdy napsal s nadsázkou, že "přední standartní mlhovky jsou po vzoru brýlí Nadi Urbánkové":D Takže Váš názor není ojedinělí:p Ale mně osobně to zase tak strašné nepřipadá....

Mně se náhodou líbí, jen jsem reagoval na 333222, který se zmínil, že to auto volalo po faceliftu hned co sjelo z linky, načež dodal, že to je povedené auto..tak jsem ho asi nějak nepochopil :feve: A jinak který pan Janda? já určitě nic neříkal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se okta líbí, je asi pravdou, že nárazníky jsou nejslabší články, ale rozhodně nekazí celkový dojem. Jen je konkrétně u nás vcelku problém, že oktávek jezdí všude strašně moc a jaksi se to postupně okouká a ztratí svoje kouzlo a právě proto jsem rád, že facelift bude poněkud odvážnější a pozmění celkový výraz :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdou je, že mě osobně se auto celkově moc líbí, ale ty "velký" mlhovky tomu prostě nesedí.... u RS a Scouta je to úplně o něčem jiném! ;) prostě super!

tak ty mlhovky mi přijdou celkem fajn...ale hlavním důvodem,proč máme masku svisle až do nárazníku je "nenávist" :D k těm černým výdechům dole..ani ty ochranné,černé lišy nejsou žádný zázrak..

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem videl v LBC v Cadenci nove narazniky na OII priblizi se vice SBII a budou jina svetla je to na 99% , RS by mela zustat skoro stejna krom svetel... jinak me rikal znamej ze skody pro me prekvapive ma byt jeste letos i facelift Octavie Tour !!! a Oct Tour se ma vyrabet do roku 2011 a pak ma byt nahrazena obdobnym modelem na podvozkove platforme ala Roomster .....

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem videl v LBC v Cadenci nove narazniky na OII priblizi se vice SBII a budou jina svetla je to na 99% , RS by mela zustat skoro stejna krom svetel... jinak me rikal znamej ze skody pro me prekvapive ma byt jeste letos i facelift Octavie Tour !!! a Oct Tour se ma vyrabet do roku 2011 a pak ma byt nahrazena obdobnym modelem na podvozkove platforme ala Roomster .....

Jj, o tom faceliftu OI jsem taky něco zaslechl :) takže to začíná být potvrzené, pokud to není jen nějaká kolovací fáma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem videl v LBC v Cadenci nove narazniky na OII priblizi se vice SBII a budou jina svetla je to na 99% , RS by mela zustat skoro stejna krom svetel... jinak me rikal znamej ze skody pro me prekvapive ma byt jeste letos i facelift Octavie Tour !!! a Oct Tour se ma vyrabet do roku 2011 a pak ma byt nahrazena obdobnym modelem na podvozkove platforme ala Roomster .....

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem videl v LBC v Cadenci nove narazniky na OII priblizi se vice SBII a budou jina svetla je to na 99% , RS by mela zustat skoro stejna krom svetel... jinak me rikal znamej ze skody pro me prekvapive ma byt jeste letos i facelift Octavie Tour !!! a Oct Tour se ma vyrabet do roku 2011 a pak ma byt nahrazena obdobnym modelem na podvozkove platforme ala Roomster .....

O Tour ... 2011 nahradena obdobnym modelom na podvozku roomstra ? ... no nakoniec sa dockame nastupcu fabie sedan :-) so systemom twindoor ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem byl v AutoJarov,známej mi tam dělal něco na autě a přichomejtl se k nám na kus řeči jejich šéf prodeje tak jsem se ho proptal jak na SII tak i na facelft OII a řekl mi že ten facelift co má ze školení bude letos na podzim,ale at nečekám žádné zasadní změny,že to bude jako bylo např.u faceliftu SI....čily pár prkotin..nic velkého.......tak to už je druhý člověk přímo ze škodovky co řekl nezávislé to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem byl v AutoJarov,známej mi tam dělal něco na autě a přichomejtl se k nám na kus řeči jejich šéf prodeje tak jsem se ho proptal jak na SII tak i na facelft OII a řekl mi že ten facelift co má ze školení bude letos na podzim,ale at nečekám žádné zasadní změny,že to bude jako bylo např.u faceliftu SI....čily pár prkotin..nic velkého.......tak to už je druhý člověk přímo ze škodovky co řekl nezávislé to samé.

A O1? Nepadla ani zmienka o jej facelifte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...