Přejít na obsah

čidlo výparníku AC


Romanek911

Doporučené příspěvky

Ahoj!

Jo, kéž by. Ale nejde, palubka musí dolu. Je pod ní vpodstatě přesně uprostřed. Jinak se tam dostat nedá, teda určitě dá, ale to už by bylo asi za cenu vyndavání motoru. :)

Jakmile se sudná palubka (vrchní díl) tak se dá najít dobře... Jak přesně neporadím, ale na to jsou Dílenské příručky, sám nevím, dělal mi to mechanik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Caute Fabiaci. Poprosím Vás o radu. Na PC mi ukázalo chyby:00818-030, 01271-030, 01596-030-ohľadne AC. Čítam tu, že sa dá rozobrať palubovka a opraviť to aj svojpomocne, lebo v servise to vyjde na cca 15000,-Sk vraj.... Tak odkiaľ začať , trochu sa tej palubky bojím ale keby ste poradili neaké kúzla čary, tak by sme to zvládli ...Vopred ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cidlo jde vymenit bez toho aby se sundavala palubka... je to takove to zahnute curo? kamos mi to menil a trvalo mu to asi 15min. Presne vedel kam sahnout! takze bez palubky ANO!!!! dostaval se tam nekudy od toho maleho kastliku co je vlevo u ridice... samozdrejmne tam odelal vssechny ty plasty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

zítra se to číslo chystám vyměnit u kamaráda na Fabii, jsem v anglii a Fabie s pravostranným řízením.. poradíte někdo jak na to, kudy se tam nejlépe dostat? kde to čidlo přesně je? Tak abych nemusel rozebírat tu palubovku, to se mi moc nechce... díky všem za odpovědi

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi prave vubec nechce.. nevi nekdo vic, jak to vyndat?

řeším taky problém s čidlem a našel jsem tento návod kudy k němu. Už jsem to testoval a dá se tam dostat rukou, ale neměl jsem ještě nové čidlo. V pondělí mi má přijít čidlo 6Q0.907.543 D za 491 Kč i s DPH. Jen co najdu chvilku tak se pustím do výměny a dám vědět, jak se dařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeším taky problém s čidlem a našel jsem tento návod kudy k němu. Už jsem to testoval a dá se tam dostat rukou, ale neměl jsem ještě nové čidlo. V pondělí mi má přijít čidlo 6Q0.907.543 D za 491 Kč i s DPH. Jen co najdu chvilku tak se pustím do výměny a dám vědět, jak se dařilo.

chcel by som vediet, či sa podarilo vymeniť to čidlo(G263) na výparníku a či to funguje, mám totiž ten istý problém.

Díky za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám špatné zprávy, asi to bude rokem výroby, ale mě vadí v přístupu k čidlu elektronika, která je tam na boku topení-klimatizace připevněna. Rukou se mi nepodařilo ani vytáhnout konektor z čidla, takže jsem se pustil do demontáže palubovky.

Na fotce je vidět, jak je dobře čidlo schované.

post-9744-1211310393_thumb.jpg

Takto jsem se dnes vyřádil a zítra mě čeká pokračování

post-9744-1211310493_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze tym spodkom by si sa tam mal dostat. Ja som kupil teraz auto a hlasi sem tam chybu toho cidla ale vecsinou sa klima spusti tak to az tak neriesim ale ked som ho sitil aj plasty mal som ho odstrojene a ked das dole ten ofuk noh a ked tak konfortku mal by si sa tam rukou dostat.Alebo este tie kovove konzoly daj dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten samý problém s klimou jsem měl při koupi já, někdy šla někdy ne, až jsem vypozoroval, že když vyjedu z garáže klima jde a jakmile se auto rozpálí na sluníčku, už ji nikdo nepustí. Loni jsem to vydržel, ale letos si chci užít komfortu.

K montáži.

Hlavně tam vadí ten ohnutý plech od držáku brzdového pedálu, který asi funguje jako bezpečnostní prvek při nehodě. Kvůli němu tam nelze protáhnout ruku. Ještě je trochu problém v tom, že drát ke konektoru čidla, je dost krátky a bude někde přichycen. Nepodařilo se mi ani odjistit konektor, který je těsně nad krabičkou komfortky, protože jde zmáčknout jen ten vrchní zobáček a na spodní už nejsou prsty.

Editováno: , autor: inetista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezrel som si tie foto (zabolela ma hlava) a mám ešte otázky, kým sa do toho pustím aj ja: nehrozí odpálenie airbagov pri manipulácii? a hlavná otázka, klíma funguje tak ako má?

Demontáž je v pohodě, stačí mít dost času, jde hlavně o šroubování. Před prací důležité odpojit akumulátor a potom nemá co airbag odpálit. Klimu jsem ještě neotestoval, ještě mi totiž schází přimontovat schránku spolujezdce a spodní kryt u řidiče, potom hned otestuji.

Když jsem měřil staré čidlo tak jsem nic nenaměřil, prostě termistor nevede. Taky už jsem letos ani klimu nepustil.

Pokud by si potřeboval, tak dám do kupy postup, jak na to. Třeba se bude hodit i dalším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...