Přejít na obsah

DVD PREHRAVAC DO AUTA


Misubaro

Doporučené příspěvky

Ahoj chlopi jedni.......jak se vede?.......vcera mi prisel DVD prehravac do auta a dcerka ho chtela hned vyzkouset, tak vam posilam par foto. Je to skutecne zapojeno jen tak narychlo. Umyslem bylo prave koupe DVD s dvema monitory, at se muzu take koukat a nejen dcerka ;) ....Premyslel jsem nez to prislo, jak vyresim upnuti monitoru vpredu. Nakonec to nebylo az tak tezke rozjimani. Super to slo upevnit na predni, vrchni prihradku. Jinak jsem z kvalitou obrazu a i celkem zatim spokojen. Uvidime pozdeji. Musim, lepe receno chci jeste vyresit propojovaci kabely, aby nebyli az tak volne v prostoru.

Jinak se jedna o DVD prehravac znacky SIGMATEK PDX-1300BN. Ma to a uz jsem to i vyzkousel k naproste spokojenosti ctecku karet SD, MMC, MS, a USB.

Preji vsem hezky den............

post-7773-1180755946_thumb.jpg

post-7773-1180755978_thumb.jpg

post-7773-1180756014_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipujem, ze to bude toto ....

http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/acce...gory=0000000124

Škoda Roomster - Vnitřní výbava

Sluneční clony zadních bočních oken

- 2 dílná sada s 10 příchytkami

- clony slouží k ochraně osob ve vozidle proti

slunečnímu záření

- minimálně snižuje výhled z vozidla

- vyrobeny z vysoce kvalitní síťoviny 100% PES

v nemačkavé úpravě

- síťovina je nalepena na obvodovou konstrukci (drát

z pružinové oceli o průměru 4 mm přesně kopírující

tvar okna)

- okraj clony je po celém obvodu chráněn pryžovým převlekem

- clony se upevňují příchytkami uchycenými na obvodovém

těsnění oken

- jednoduchá a rychlá montáž

- bezproblémová údržba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipujem, ze to bude toto ....

http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/acce...gory=0000000124

Škoda Roomster - Vnitřní výbava

Sluneční clony zadních bočních oken

Dík-clony se upevňují příchytkami uchycenými na obvodovém

těsnění oken-to znamená ,že nejsou připenvěny na oknech a dá se okno stáhnout,dá se s tím takto i jet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipujem, ze to bude toto ....

http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/acce...gory=0000000124

Škoda Roomster - Vnitřní výbava

Sluneční clony zadních bočních oken

- 2 dílná sada s 10 příchytkami

- clony slouží k ochraně osob ve vozidle proti

slunečnímu záření

- minimálně snižuje výhled z vozidla

- vyrobeny z vysoce kvalitní síťoviny 100% PES

v nemačkavé úpravě

- síťovina je nalepena na obvodovou konstrukci (drát

z pružinové oceli o průměru 4 mm přesně kopírující

tvar okna)

- okraj clony je po celém obvodu chráněn pryžovým převlekem

- clony se upevňují příchytkami uchycenými na obvodovém

těsnění oken

- jednoduchá a rychlá montáž

- bezproblémová údržba

ahoj...presne jsi to napsal, akorat jsem clony objednaval od Milotecu od ktereho jsem bral i jine veci. Dost pevne to drzi a da se s tim jet. Nezkousel jsem vsak otevrit okno uplne. Mame dcerku a tak stejne bychom okno neotviraly kvuli pruvanu. Nehlede nato, kdo a jak casto v roce jezdi s naplno otevrenym zadnim oknem? Ma to take vyhodu, ze muzete pri kempinku, odpocinku apd. otevrit zadni okna a tak vetrat vnitrek auta, aniz by vam tam litaly mouchy a jina havet. Mel jsem trosku obavu, jak presto bude videt mala. Bez problemu. Vrele doporucuji.

Editováno: , autor: Misubaro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj...presne jsi to napsal, akorat jsem clony objednaval od Milotecu od ktereho jsem bral i jine veci. Dost pevne to drzi a da se s tim jet. Nezkousel jsem vsak otevrit okno uplne. Mame dcerku a tak stejne bychom okno neotviraly kvuli pruvanu. Nehlede nato, kdo a jak casto v roce jezdi s naplno otevrenym zadnim oknem? Ma to take vyhodu, ze muzete pri kempinku, odpocinku apd. otevrit zadni okna a tak vetrat vnitrek auta, aniz by vam tam litaly mouchy a jina havet. Mel jsem trosku obavu, jak presto bude videt mala. Bez problemu. Vrele doporucuji.

Dík Koukal jsem na ten Milotec ,zdá se to stejný jako od Škody a o něco levnější ,Tak až bude auto(jsem čekatel) půjdu do toho.Čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lacnejsie nez u skody ? inak dokopy tie sietky vyjdu tusim 2x tolko co folie na okna :-) (u skody)

pozrem milotec.net

Sun set -4000kč na všechny zadní okna

Clony-1990Kč na dvě okna

A clony se mi zdají lepší.Dají se sundat,při staženém okně nelítají dovnitř mouchy.

Editováno: , autor: banán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ake je rozlisenie tych displayov? Da sa to k niecomu prirovnat? Je to dobre pozeratelne aj pocas jazdy? A nema problem s prehravanim nejakeho formatu? Ake mas s tym playerom zatial skusenosti Misubaro??

A uz si vymyslel kade ti idu kable? Alebo ich mas stale len takto externe...

Ahoj RomanKo.Pozri na http://www.sigmatek.cz/products/PDX-1300BN/index.aspx. Nemam problem se behem jizdy sem tam podivat lol na DVD. Samozrejme, ze je lepsi viditelnost v seru a nebo na vecer. I kdyz je to z uhlu, tak si myslim, ze to je velice dobre rozpoznatelne. S prehravanim ruznych formatu az tak nemam, po te chvilce co ho mame, velke zkusenosti. Zatim me slo to co mam vypalene a jinak vetsinou poustim originaly. S kartama nemam zadny problem. Co nafotim, tak mala si vyzaduje at ji to ukazu na monitoru. A kable jsem jeste neresil. Priznam se, ze ted mam docelo fofr a tak mi nezbyva ani cas na dodelani nejakych kablu. A to nemluvim o umyti auta.

Preji Ti krasny den.

Misubaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To RomnKo........

Ahoj.........vlastni zdroj /baterii/ to nema. Byla to jedina vec nad kterou jsem se zamyslel pre koupi DVDcka. Po minulych zkusenostech a zkusenostech kamarada, jsem nakonec sam sobe musel uznat, ze to pro me neni az tak dulezite. Vzdy mam DVD moznost napojit bud na autobaterii aneb do site. Dnes mas i moznost ve vlaku si zapojit spotrebic. A na turu ;) na hory to neberu. lol Skutecne v mym pripade to nehraje az tak dulezitou roli, jestli to ma a nebo nema baterii. Jinak v baleni prislo vse pro zapojeni do zdroje,kable,2x sluchatka. Neni potreba uz nic dokupovat. Spotreba je 18 W. Takze to neni az takovy zrout. :p

Hezky den Tobe a vsem bratislavcanum v Roomster Clubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vypadá to velmi povedeně. Výhoda je v tom, že jsou dva. Jsou již nějaké další dojmy a zkušenosti (výhody a nevýhody oproti konkurenci)...?

Existují také firmy, které se živí tím, že na míru udělají z opěrky hlavy zabudovaný DVD přehrávač. Zrovna žádnou takovou nemůžu najít. Nevíte o ní, prosím? Zjišťuje všechny možnosti, jak vytvořit co nejlepší komfort pro ostatní zadní cestující. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlopi jedni.......jak se vede?.......vcera mi prisel DVD prehravac do auta a dcerka ho chtela hned vyzkouset, tak vam posilam par foto. Je to skutecne zapojeno jen tak narychlo. Umyslem bylo prave koupe DVD s dvema monitory, at se muzu take koukat a nejen dcerka ;) ....Premyslel jsem nez to prislo, jak vyresim upnuti monitoru vpredu. Nakonec to nebylo az tak tezke rozjimani. Super to slo upevnit na predni, vrchni prihradku. Jinak jsem z kvalitou obrazu a i celkem zatim spokojen. Uvidime pozdeji. Musim, lepe receno chci jeste vyresit propojovaci kabely, aby nebyli az tak volne v prostoru.

Jinak se jedna o DVD prehravac znacky SIGMATEK PDX-1300BN. Ma to a uz jsem to i vyzkousel k naproste spokojenosti ctecku karet SD, MMC, MS, a USB.

Preji vsem hezky den............

Pěkné, ale nemáš tam náhodou vepředu za monitorem airbag? To by asi nelylo to pravé, kdyby náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlopi jedni.......jak se vede?.......vcera mi prisel DVD prehravac do auta a dcerka ho chtela hned vyzkouset, tak vam posilam par foto. Je to skutecne zapojeno jen tak narychlo. Umyslem bylo prave koupe DVD s dvema monitory, at se muzu take koukat a nejen dcerka ;) ....Premyslel jsem nez to prislo, jak vyresim upnuti monitoru vpredu. Nakonec to nebylo az tak tezke rozjimani. Super to slo upevnit na predni, vrchni prihradku. Jinak jsem z kvalitou obrazu a i celkem zatim spokojen. Uvidime pozdeji. Musim, lepe receno chci jeste vyresit propojovaci kabely, aby nebyli az tak volne v prostoru.

Jinak se jedna o DVD prehravac znacky SIGMATEK PDX-1300BN. Ma to a uz jsem to i vyzkousel k naproste spokojenosti ctecku karet SD, MMC, MS, a USB.

Preji vsem hezky den............

Pěkné, ale nemáš tam náhodou vepředu za monitorem airbag? To by asi nelylo to pravé, kdyby náhodou.

ne nema. je tam schranka, airbag je az pred ni ,v palubce a strili se nahoru a dopredu. je to fakt vellkej pytel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem tu firmu našel... Tady je: http://www.in-tech.cz/

A cena za DVD přehrávač v opěrce není drahá - 7k. Skvělé. Později poreferuji, jak jsem pořídil, co to stálo vč. práce a jak to celé probíhá. Nejvíc se mi líbí to, že zvládnout potah našít dle přání...

incarimages03dd210xe4.jpg

Editováno: , autor: koblih
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže přátelé, prozatím od http://www.in-tech.cz/ nic nebrat. Vypadá to na šmelináře. Hledám jejich pobočku (IN-TECH), na adrese ji nevidím, tak volám. Oni: "Ano jsme na té adrese, ale pobočka má název IN POL (nebo tak nějak)." Proč mají na internetu jeden název a potom na prodejně jiný? Že by papírové čachry?

No nic, ptám se, jak to funguje, co to stojí. Na pobočce mají jen jednu (navíc nefunkční) maketu. Když se zeptám, zda je možné to někde vidět funkčne - nejde to. Předtím jsem byl upozorněn, že to je ale exkluzivní zboží (DVD v hlavové opěrce) a že jsou jediní oficiální dovozci. Pokud opravdu jsou, proč to nemůžu vidět v provozu někde na vzorku - byť mimo auto.

Dobrá, to také nevadí. Zeptám se, co by to stálo. Oni: "Dle ceníku, jak se píše na webových stránkách. takže cena xxxxx." Říkám, že to je dobrá cena. Ptám se, zda včetně práce. Kdepak, práce je extra. takže DVD v hlavové opěrce stojí 9990,- -> OK. Když si to koupím a nechám si to jinde nainstalovat (nebo třeba sám si to nainstaluju, nemůžou mi dát stoprocentní záruku, že to fungovat, tak jak má. Záruka samozřejmě ze zákona je, ale oni tvrdí, že třeba jiná firma to špatně zapojí atd... Tak se ptám, co to stojí, když si to nechám zapojit jimi. Prý oni mi můžou doporučit Výbornou firmu, která to motuje. Je to jakýsi Jarin, co bydlí kousek za Prahou. Říkám OK. Co stojí instlace? Dalších 7000,- bez DPH. Tak říkám se zájmem "áááha". Ještě samozřejmě mi nabídlipotažení do látky od výrobce (tedy do látky od Škody auto), že to prý také umějí. Tak říkám supr. A cena? 2000,-

Suma sumárum cena jedné hlavové opěrky, vč. instalace a samozřejmě v látce potahu - 20.500,- Chtěl bych dvě a jsem na 40.000,- :angry::wacko:<_<

Takhle drahou práci jsem ještě v životě neviděl. A tak mě napadá: nevíte o cenově dostupným a také kvalitním servisu v Praze, který se zaměřuje na elektorniku v autě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...