Přejít na obsah

subwoofer


Doporučené příspěvky

pekne :palec2: a hraje to ako, ked to je v laminate ?
PODLE MOJEHO SLUCHU TO NEHRAJE ŠPATNĚ.TOHO LAMINÁTU JE 5 VRSTEV A JE TO CELKEM TUHÉ.PŘEDEK JE Z 1,5CM DŘEVOTŘÍSKY A VNITŘEK JSEM VYTLUMIL MOLITANEM.NECHTĚLO SE MI DO TOHO INVESTOVAT VELKÉ PENÍZE,ALE I TAK TO VYŠLO BEZ ZESILOVAČE NA CCA 2500 KČ. REPRODUKTOR JE DEXON WD 80 ,8" 100W-MAX200W 4ohm.ZESILOVAČ SONY EXM 502 MAX 250W Editováno: , autor: marekkona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné zajímalo by mě jak ten dexon hraje :dj: ale pokud si dal dovnitř molitan tak ho vyhodˇje tam k ničemu akorát ti ubírá litráž :p

toho molitanu tam není zas tak moc.Jsou jím oblepeny jenom vnitřní stěny,a je hrubý jen 5 mm,má sloužit jako tlumící matroš.

Editováno: , autor: marekkona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné zajímalo by mě jak ten dexon hraje :dj: ale pokud si dal dovnitř molitan tak ho vyhodˇje tam k ničemu akorát ti ubírá litráž :p

Pokud to má jako uzavřenou ozvučnici tak vytlumení je nutné.Otázkou je co na to ten Dexon....jak spočítal objem atd...vzít SW a dát ho do něčeho je ošidé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné zajímalo by mě jak ten dexon hraje :dj: ale pokud si dal dovnitř molitan tak ho vyhodˇje tam k ničemu akorát ti ubírá litráž :p

Pokud to má jako uzavřenou ozvučnici tak vytlumení je nutné.Otázkou je co na to ten Dexon....jak spočítal objem atd...vzít SW a dát ho do něčeho je ošidé...

Dělal jsem to "buď a nebo" ale mě se zdá že nehraje špatně.Co člověk to názor,není to profesionální práce to je jisté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
chcem sa Ta opýtať? Ako to más vyriešené s pripevnením a ako meníš žiarovky?

Ten nápad sa mi veľmi páči. Je to najlepšie využitý priestor klobúk dole.

psal jsem Ti na e-mail co jsi mi poslal a přišla odpověď,že takový e-mail neexistuje.Posílal jsem Ti návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 8 let později...

Trochu to ozivim. Koupil jsem si subwoofer z Audi A6 Avant ale bylo to takove heblo,ze zabiralo dost mista v kufru. Pak se mi podarilo koupit bocni tapecirungi, co maji takove ty dvirka. Vyuzil jsem stary tapec. Vyrizl tu kapsu a zalaminoval na dvirka. A s vysledkem jsem max spokojeny. Vypada to jako originalni a hraje vcelku slusne. Da se prakticky dostat k zarovkam. Subwoofer ma svuj zesilovac. Mam origo radio Symphony cd. Ted zvazuju osazenim repraku ze Skoda Yeti. Tak uvidime.

DSC_0002.JPG

DSC_0018.JPG

DSC_0002~01.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...