Přejít na obsah

zamykání zpátečky


Filouš

Doporučené příspěvky

Investoval jsem do toho pro vnitřní pocit klidu , pojišťovny taky pak dávaj slevu na havarijku. Normálního zloděje to odradí, profíky ne, ty přijedou s plaťákem ,auto naloží a fííííííííííííí...

Jj souhlas :palec2:

přesně,krávovina,jen pro tvůj pocit nic víc,někde se to tu řešilo a byl tam odkaz i na video kde natáčely jak se dá jedním klíčem otevřít několik zámků tuším to byl defend lock.ale jak se píše výše,přijedou s podvalem a nazdar babi,to bych spíš uvažoval nad náklonovým senzorem od Jablotronu,ale zase pokud neparkuješ pod okny tak to též nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slyšel jsem o fintě, kdy jeden zloděj se věnuje vnitřku a druhý pod kapotou odpojí táhlo řazení a na tvrdo zařadí II stupeň. Na ten se auto rozjede a je schopno jet i třeba 60 km...co víc potřebují k tomu, aby ho rychle někam převezli ?

A řadička je stále na zpátečce uzamčená....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak přehodí táhla nebo rozlámou zámek zpátečky. Kámoš si před časem nechal montovat zámek zpátečky a byl šťastný, že má auto zabezpečené, když jsem mu vysvětlil a následně ukázal, že vyšlápnutím spojky vše vyřeším nebyl moc rád. Já jsem např. řešil zámek pedálů, což je dobrá kombinace k zámku zpátečky, mám ho po domácku vyrobený ,takže když už nic aspoň to překvapí. Fa. Topra má celkem slušné zabezpečení pedálů http://www.topra.cz/index.php?pg=zamykaniped

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zámek zpátečky je asi jenom o dobrém pocitu.Přiznám se že jsem ho chtěl na svojí budoucí Octávinku taky koupit, ale chci 1.6 55Kw a ty se snad tak moc nekradou ;) Já bych spíš pochytal po republice všechny takovéto zlodějské parchanty a na Staroměstském náměstí jim postavil gilotinu.To by měli panečku v Mělníku povoděň lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berme to tak, že kdo má povinně havarijku u leasingu, tak se mu skoro na slevě zaplatí-takže proč né. Jinak to za ten pocit stojí, a odevírání deffendu nějakým universálem bylo možné možné jen u prvních modelů a už vidím, jak nějaký borci se hrabou v deffendu, nebo v řazení třeba před hypermaketem. Dá se sice v dnešní době dokázat snad všechno, ale buďme soudní realisti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berme to tak, že kdo má povinně havarijku u leasingu, tak se mu skoro na slevě zaplatí-takže proč né. Jinak to za ten pocit stojí, a odevírání deffendu nějakým universálem bylo možné možné jen u prvních modelů a už vidím, jak nějaký borci se hrabou v deffendu, nebo v řazení třeba před hypermaketem. Dá se sice v dnešní době dokázat snad všechno, ale buďme soudní realisti.

tak jen pro informaci s tím hrabáním v řazení, údajně pokud jde vše v pohodě auto odjiždí max do 2 min....

Tady je spíš na místě si říct, že určitě než do toho vlezou,podívají se co je může překvapit a tal možná věřím tomu, že pokud je zamykání zpátečky, asi těžko se budou proplétat mezi auty u hyperu....

Já jsem tím chtěl napsat, že i taková ochrana jako zamykání vyrobené z pořádné oceli, může být překonáno za několik vteřin....

A ještě na závěr, koega měl Superba 14 dní starého se zamykáním zpátečky které pužíval a přišel o něj před hyprem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Construct od předchozího majitel namontován, ale napoužívám ho.

Kdo pozná, jestli je zamčen nebo není? No a maník co by mi chtěl ukrást auto, tak si ho přeci nejdřív obhlídne a pokud nato bude mít vybavení, tak mi s ním odjede tak i tak....No a ty zloděje amatéry možná odradí, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda že vozidla střední cenové kategorie které mají nějaké zabezpečení, zloděje částečně odradí a jdou o několik ulic dál, kde bude stejné vozidlo třeba bez zabezpečení.

U luxusních vozidel je to asi pro pocit, protože když se rozhodnou zrovna toto vozidlo ukrást, tak si prostě poradí aby ho dostali...

Tím chci jen napsat, že neodsuzuji např zábranu na volantu třeba u felicií, i když její překonání je otázka několika vteřin, ale prostě se veme jiná felda, která tu zábranu nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na firmu TOPRA z Holešovic pozor, udělal jsem tu chybu, že jsem si tam nechal dělat alarm a handsfree do OII. Výsledek - obě věci namontované blbě a v jednom případě dokonce v rozporu s doporučením výrobce. Když jsem šel reklamovat, totální neochota. Po dohadování jsem byl objednán na reklamační zakázku. Když jsem dorazil na dohodnutou hodinu, dozvěděl jsem se že tam pracovník není a dorazí za dvě hodiny, když jsem dorazil podruhé, tak mi vyřešil jen jednu ze dvou závad a ještě ne úplně. Na různé= dotazyjsem se navíc dozvídal hlášky typu "no to já nevím, jak je to u škodovky" apod. Nakonec budu muset celou věc dát za další peníze jiné firmě dodělat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Tak to dakujem chlapi, prestal som kludne spat ;) Ale vazne, vyznam tejto ochrany je jednoduchy, sluzi na odradenie zlodeja. Ja mam vyleptane vsetky okna, defend, alarm a na noc davam aj zamok pedalov. Na 4,5 roka stare auto hadam dost dovodov ist dalej a vybrat si nieco menej zabezpecene... a aby som nezabudol moje auto je znizene, je vobec problem strcit pod neho ruku, tak to by som chcel vydiet to odpajanie tiahla lol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Tak to dakujem chlapi, prestal som kludne spat ;) Ale vazne, vyznam tejto ochrany je jednoduchy, sluzi na odradenie zlodeja. Ja mam vyleptane vsetky okna, defend, alarm a na noc davam aj zamok pedalov. Na 4,5 roka stare auto hadam dost dovodov ist dalej a vybrat si nieco menej zabezpecene... a aby som nezabudol moje auto je znizene, je vobec problem strcit pod neho ruku, tak to by som chcel vydiet to odpajanie tiahla lol

Neboj, oni než ti šáhnou na táhla tak si otevřou kapotu....zž proto, že tam pod autem máš málo místa.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máte názor na montáž zabezpečení vozu pomocí zamykání zpátečky, investovali by jste do toho nebo ne a proč? Díky

Nerob to, absolutne bezvyznamne.

Rasej si daj namontovat tajne tlacidlo + ti oporucam ZederLock (je to uzamykanie volantu)

Pozri sem www.zederlock.sk

Cus

Editováno: , autor: magero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle, pokud máš na řadičce lanka, nemá to absolutně cenu, pokud máš táhla, už to trošku cenu má, ale jak to nebudeš mít přikurtovaný kalenym řetězem mezi nápravnici a kotviště lodí, stejnak an ně nevyzraješ, přijedou v klídku odtahovkou s rukou, bafnou za kola, naložej a jede se - konec

Tímto způsobem se niný podle policejních statistik krade, je to čísté a rychlé, pak to zavezou do stodoly a kuchaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Investoval jsem do toho pro vnitřní pocit klidu , pojišťovny taky pak dávaj slevu na havarijku. Normálního zloděje to odradí, profíky ne, ty přijedou s plaťákem ,auto naloží a fííííííííííííí...

Jj souhlas :palec2:

přesně,krávovina,jen pro tvůj pocit nic víc,někde se to tu řešilo a byl tam odkaz i na video kde natáčely jak se dá jedním klíčem otevřít několik zámků tuším to byl defend lock.ale jak se píše výše,přijedou s podvalem a nazdar babi,to bych spíš uvažoval nad náklonovým senzorem od Jablotronu,ale zase pokud neparkuješ pod okny tak to též nemá smysl.

octaviaman: jj to video je celkem poucne na co asi takovy system je ..... viz nize

Berme to tak, že kdo má povinně havarijku u leasingu, tak se mu skoro na slevě zaplatí-takže proč né. Jinak to za ten pocit stojí, a odevírání deffendu nějakým universálem bylo možné možné jen u prvních modelů a už vidím, jak nějaký borci se hrabou v deffendu, nebo v řazení třeba před hypermaketem. Dá se sice v dnešní době dokázat snad všechno, ale buďme soudní realisti.

Dick: non evim tomu typkovi na tomhle videu

to otevreni defendu trva 5 vterin....to i myslim ze neni zase takova doba....

jinak z hlediska odrazneni zlodejske lamy ktera radsi pujde ukrast neco jineho nebo z hlediska havarijka se to da...ale jinak pro to aby ti to ochranilo auto asi nic moc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...