Přejít na obsah

Program na diagnostiku - zjištění skutečných km


dyrup

Doporučené příspěvky

Zdravím odborníky z oboru. :)

Potřeboval bych radu. Dá se vůbec zjistit stav tachometru, když je stočený digitálně? Chci si kupovat starší octavii TDi a je divné, že auta staré 8 - 9 let mají najeto 100 000 - 150 000 km. Někde jsem slyšel, že u TDi jde zjistit stav tachometru i když je stočeny. Jde to zjistit programem na diagnostiku? Za každou radu předem děkuji. :help:

Proč by to mělo být divné? Já mám Octavii TDi 4 roky a najeto poctivých 60.253km (k dnešnímu dni) - kupoval jsem ji novou. Takže za až jí bude 8 let, bude mít cca 120.000km.

Já netvrdím, že to není reálné, ale podívej se do autobazarů tam to má každé druhé auto. To mi přijde divné a když je tam napsaná serviska tak to poskočí o nějakých cca. 50 000 km nebo i více. Netvrdím, že to je pravidlo, ale hodně takových aut už jsem viděl v bazaru. I když v dnešní době pro některé není problém udělat novou servisku. Ale myslím si, že to není tak častý případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...
  • o 1 měsíc později...

My jeli do Prahy do Acek na par aut a ,,nastesti" stahuji pouze budiky. 3 ze 3 kontrolovanych aut byli oproti RJ stocene a celkem vyrazne. Osobne chodim do Acek rad kupovat koncernova auta, daji se ukecat pomerne prijemne slevy :-)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...