Přejít na obsah

Vzdalenost cidel park asistenta


fanous

Doporučené příspěvky

Zitra se chystam dodelat park asistenta. Vse mam pripravene jen mi doslo ze nevim jaka je tak vzdalenost senzoru od sebe. Chci ho dodelat do listy. Jaka je priblizne vzdalenost od jednoho senzoru k druhemu?? Jdu stahnout nejake obrazky abych mel alespon nejakou predstavu. ;) Dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra se chystam dodelat park asistenta. Vse mam pripravene jen mi doslo ze nevim jaka je tak vzdalenost senzoru od sebe. Chci ho dodelat do listy. Jaka je priblizne vzdalenost od jednoho senzoru k druhemu?? Jdu stahnout nejake obrazky abych mel alespon nejakou predstavu. ;) Dikes.

Nevím jak je to u origo, ale ten co mám já nebo ten který jsem montoval otci tak doporučovali 35-40 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto odstrojene , ocistene - elektrika zapojena, senzory vyzkouseny. Park asistent z Roomstra padne do OI jak ulitej !! Doporucuji !

Jen se pridelaj senzory k jednotce, a stava se vezme z couvacky - vsechny konktory sedej jak maj !

Takze ted uz jen vyvrtam diry, zacvaknu senzory, nasadim naraznik a protahnu repracek do sloupku dovnitr a je to ! ;-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto odstrojene , ocistene - elektrika zapojena, senzory vyzkouseny. Park asistent z Roomstra padne do OI jak ulitej !! Doporucuji !

Jen se pridelaj senzory k jednotce, a stava se vezme z couvacky - vsechny konktory sedej jak maj !

Takze ted uz jen vyvrtam diry, zacvaknu senzory, nasadim naraznik a protahnu repracek do sloupku dovnitr a je to ! ;-D

pri 4 cidlach: od stredu narazniku 25cm a od toho dalsie zase 36cm

o <- 36cm -> o <- 25cm -> I <- 25cm -> o <- 36cm -> o

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo ! Vypada to pekne a hlavne to funguje !! ;-D

Jak jsi to vsechno zapojil? Napajeni a kostra je jasna, ale jsou tam 2 vodice, ktery jdou do kenu. Mam pocit, ze Pin 5 a 6 na RJ. Lezi mi tu taky jeden park. asistent z nove fabky a chtel bych ho taky dat do auta. Jen mi nevychazi cas na zkoumani zapojeni kenovych vodicu. Je mozne, ze kdyz se nezapoji, tak to bude makat, ale dle meho po nich bezi informace o zapnutem zapalovani, zarazene zpatecce a snad i stlumeni radia..

Jak to tedy zapojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

je mozne ze mi to bez zapojeni K-line nejede? mam 2 vodice za zarovku zpatecky, 2 vodice na kostru, a vubec se to nejak neprojevuje. cidla jsou zapojeny a namontovany presne jako z vyroby. v cem muze být problem. je to origo za 3500,- (teda alpon to tvrdil) Prosim alspon nejaky napad so s tim) Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...