Přejít na obsah

Blow off ventil


Dragonetti

Doporučené příspěvky

A co jsi to mel za BOV?Nakou znacku,nebo nakej "no name" a byl to Twin Port?

A co treba ho zkusit znovu ozivit vymenou unaveny pruziny za novou a dat ho zpet? ;) Tos nezkousel?

No bohužel, auto sem kupoval už s nim. Vše šlo OK asi 6tis. kilometrů ale potom to začalo takhle blbnout. Jelikož sem nevěděl co je to zač, dal se tam zpět origoš. Teď to jede zas jak ďas .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj jenze zase tady lidi pisou, ze MKII Twin port malo odfukuje... :( tak nevim co tam teda dat uz..

Jj je to tak...Jak jsem nekde vyse psal..Asi 10 dni jsem ho mel na aute a taky me nijak neuchvatil..A odfukuje fakt celkem malo...Na druhou stranu to je logicky,kdyz se vetsina vzduchu vrati zpatky a az ten zbytek jde ven..Ale taky zalezi na nastaveni..

Taky bych chtel,aby mi to poradne funelo.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bohužel, auto sem kupoval už s nim. Vše šlo OK asi 6tis. kilometrů ale potom to začalo takhle blbnout. Jelikož sem nevěděl co je to zač, dal se tam zpět origoš. Teď to jede zas jak ďas .... :)

A ty jsi ho pak zlikvidoval,kdyz jsi ho vyndal?Ze by ses do "repasu" pustil ted? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec rozhoduji se mezi těmato dvěma :Je to BLOW OFF VALVE MkIV – Big Boy... nebo BOV MkIII Conus

poradte co by bylo nejlepší čekam od toho že to bude mít aspon trošku zvuk popř.zkušenosti jo a motor je AGU

Editováno: , autor: evzene
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec rozhoduji se mezi těmato dvěma :Je to BLOW OFF VALVE MkIV – Big Boy... nebo BOV MkIII Conus

poradte co by bylo nejlepší čekam od toho že to bude mít aspon trošku zvuk popř.zkušenosti jo a motor je AGU

Hoj...Hele pokud ti neni lito penez, tak bych sel do Big Boye, ten bude delat "bordel" zarucene a vzhledem k tomu, ze mas AGU, tak by to nemel byt vubec zadnej problem a melo by to makat.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj...Hele pokud ti neni lito penez, tak bych sel do Big Boye, ten bude delat "bordel" zarucene a vzhledem k tomu, ze mas AGU, tak by to nemel byt vubec zadnej problem a melo by to makat.. ;)

Nj, jenze na toho nebudou zase sedet hadice to ma jiny prumer (vetsi) a kde sezenu nejaky prechodky nebo neco jak to tam dostat, aby to fungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, jenze na toho nebudou zase sedet hadice to ma jiny prumer (vetsi) a kde sezenu nejaky prechodky nebo neco jak to tam dostat, aby to fungovalo...

Ty mas taky AGU? No,tusim,ze i Bidrin prodava ne-li dodava primo k ventilum nejake prechodky a adaptery..

Kazopadne si myslim,ze i Conus bude funet dost nahlas..U Big Boye to bude jeste umocneny tema "trychtyrema".. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conus od bidrina jsem montoval nedávno, není třeba nic upravovat, vše sedne jak prdel na hrnec a vše potřebné je dodávané s ventilem. Pouze je dobré vyměnit hadičku podtlaku, jednak bývá dost zpuchřelá a hlavně je docela krátká, takže pak u toho ventilu vzniká moc ostrej ohyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conus od bidrina jsem montoval nedávno, není třeba nic upravovat, vše sedne jak prdel na hrnec a vše potřebné je dodávané s ventilem. Pouze je dobré vyměnit hadičku podtlaku, jednak bývá dost zpuchřelá a hlavně je docela krátká, takže pak u toho ventilu vzniká moc ostrej ohyb.

Zdarec nechtěl by si sem hodit video jakej to ma zvuk ? aspon pro představu ?!Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conus od bidrina jsem montoval nedávno, není třeba nic upravovat, vše sedne jak prdel na hrnec a vše potřebné je dodávané s ventilem. Pouze je dobré vyměnit hadičku podtlaku, jednak bývá dost zpuchřelá a hlavně je docela krátká, takže pak u toho ventilu vzniká moc ostrej ohyb.

Hele šéfe jak to je jakem ten conus ma zvuk popř .nějakej problém se seřízením ?nebo vše na pohodu?díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele šéfe jak to je jakem ten conus ma zvuk popř .nějakej problém se seřízením ?nebo vše na pohodu?díky :palec2:

Takže zvuk conusu je prostě takový odfouknutí, takový trošku jako syčení, ale nevím jak to popsat. Je to dost hlasitý, lidi se votáčej, když nemáš vohulený rádio tak to vevnitř krásně slyšíš. Seřízení bez problémů, akorát jak jsem psal, je ideální vyměnit podtlakovou hadičku. Ta původní bývá zpuchřelá a hlavně je dost krátká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zvuk conusu je prostě takový odfouknutí, takový trošku jako syčení, ale nevím jak to popsat. Je to dost hlasitý, lidi se votáčej, když nemáš vohulený rádio tak to vevnitř krásně slyšíš. Seřízení bez problémů, akorát jak jsem psal, je ideální vyměnit podtlakovou hadičku. Ta původní bývá zpuchřelá a hlavně je dost krátká.

Ok ...díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem navštívil o víkendu Škodíka,a konečně mě zapojil ten ventil tak jak to má vypadat.Je to borec ,je vidět že tomu rozumí.Ted jsem zatím spokojenej jak to šlape.Jen jsem to podle jeho rady upravil. Přikládám foto :

post-2893-1201962388_thumb.jpg

post-2893-1201962412_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...