Přejít na obsah

Blow off ventil


Dragonetti

Doporučené příspěvky

Tak jsem navštívil o víkendu Škodíka,a konečně mě zapojil ten ventil tak jak to má vypadat.Je to borec ,je vidět že tomu rozumí.Ted jsem zatím spokojenej jak to šlape.Jen jsem to podle jeho rady upravil. Přikládám foto :

Ajak si ten Bow tedka odfukuje mám ho doma tak jestli ho tam mám taky šoupnout nebo se porozhlídnout po jiným B)

Editováno: , autor: Bak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Takze krapek to tu uzivim.Po precteni celeho tematu jsem pochopil ze do 1,8 AUM je nejlepsi BOV Bidrin MKII Twin Port.Ale jak ho zapojit aby to nepadalo do nouzoveho stavu a byl hlasity.Jestli jsem to tu nekde prehlidl tak pardon a kdyby tak popis jak ho zapojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze krapek to tu uzivim.Po precteni celeho tematu jsem pochopil ze do 1,8 AUM je nejlepsi BOV Bidrin MKII Twin Port.Ale jak ho zapojit aby to nepadalo do nouzoveho stavu a byl hlasity.Jestli jsem to tu nekde prehlidl tak pardon a kdyby tak popis jak ho zapojit.

No, jak se to veme..Co jsem zjistil,tak se da dat i jiny ventil jak na motor 1,8T AUQ a tudiz i AUM...

Ovsem,abych ti odpovedel..Tak zapojit MKII TP tak jak ma byt - jak pise Bidrin,a docilit toho,aby byl hlasity po mych zkusenostech neni mozne.Leda ho zapojit,jako ma Lube a dat tvrdsi pruzinu.Jenze na to nemusis kupovat MKII TP,ale uplne v pohode postaci MKIII Conus a jeste te to vyjde levneji.. ;)

Jinak potom zapojeni jako takove neni vubec tezke..Ja bohuel nemam fotku toho,jak jsem ho tam mel zapojeny..Nicmene,kdyby jsi ho koupil,tak neni problem poradit.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na 1.8T od Bidrina "Conus" a odfukuje pěkně, seřízení taky bez problému, ale jak už jsem si na něj zvyknul, tak bych klidně snesl BigBoye, ale nechtělo se mi tolik investovat. Ale možná u něj skončím, to už je zase jiný kafe. Jinak twinport mi připadá jako blbost, je to dost slabej zvuk a proč to pouštět částečně zpátky do sání, když to může pěkně foukat ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak se to veme..Co jsem zjistil,tak se da dat i jiny ventil jak na motor 1,8T AUQ a tudiz i AUM...

Ovsem,abych ti odpovedel..Tak zapojit MKII TP tak jak ma byt - jak pise Bidrin,a docilit toho,aby byl hlasity po mych zkusenostech neni mozne.Leda ho zapojit,jako ma Lube a dat tvrdsi pruzinu.Jenze na to nemusis kupovat MKII TP,ale uplne v pohode postaci MKIII Conus a jeste te to vyjde levneji.. ;)

Jinak potom zapojeni jako takove neni vubec tezke..Ja bohuel nemam fotku toho,jak jsem ho tam mel zapojeny..Nicmene,kdyby jsi ho koupil,tak neni problem poradit.. ;)

No reknu to tak.Muzu mit BOV Bidrin MKII Twin Port,novy za 1700kc(nevhodna koupe) takze vyjde za dobre penize.Ta tvrdsi pruzina se da obednat nejspise u

Bidrina, tak jsem mu uz poslal dotaz,pripadne kde jinde se da poridit.Zase nejak nechci aby to odfukovalo extra nahlas a nastavil bych si odfuk kolem 3tis.(pokud je to mozne)

Jinak diky za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reknu to tak.Muzu mit BOV Bidrin MKII Twin Port,novy za 1700kc(nevhodna koupe) takze vyjde za dobre penize.Ta tvrdsi pruzina se da obednat nejspise u

Bidrina, tak jsem mu uz poslal dotaz,pripadne kde jinde se da poridit.Zase nejak nechci aby to odfukovalo extra nahlas a nastavil bych si odfuk kolem 3tis.(pokud je to mozne)

Jinak diky za ochotu.

Bud obědnat nebo nechat udělat takže ho bereš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo beru.A vyzkousim oba dva zpusoby zapojeni a natocim to i ,at to pomuze dalsim k rozhodování.

Ahoj.Promin, že se ozývám až teprve ted.Ale dřív to nešlo.Takže, já když jsem to měl zapojený do sání tak to bylo dobrý, ale nešel vůbec slyšet. Tak jsem dal záslepku do sání a ventil jsem nechal volně aby šel ven.A to už šel pěkně slyšet, to už pěkně odfukovalo.Ale pak mě to chvilku házelo do nouzáku,tak jsem dal tvrdší pružinu, trošku jsem to pošteloval a bylo to dobrý.Ale pak mě připadalo, že ve vyšších otáčkách to prostě ztrácelo sílu.Prostě už to netáhlo. Tak jsem takhle dva měsíce s tím jezdil, spotřeba velká.Ted před týdnem jsem se nasral a přehodil jsem to nazpátek, takže tam mám ten Bosch ventil jak je to originál.Auto se ted chová dalejko líp, zátah neskutečnej, žádný ztráty, spotřeba menší, auto je celkově klidnější.Příště než dávat ventil, to si radši koupíl pořádnej sportovní filtr. Takže záleží na tobě jak se rozhodneš , jinak ten můj ventil je na prodej.Čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo beru.A vyzkousim oba dva zpusoby zapojeni a natocim to i ,at to pomuze dalsim k rozhodování.

Ahoj.Promin, že se ozývám až teprve ted.Ale dřív to nešlo.Takže, já když jsem to měl zapojený do sání tak to bylo dobrý, ale nešel vůbec slyšet. Tak jsem dal záslepku do sání a ventil jsem nechal volně aby šel ven.A to už šel pěkně slyšet, to už pěkně odfukovalo.Ale pak mě to chvilku házelo do nouzáku,tak jsem dal tvrdší pružinu, trošku jsem to pošteloval a bylo to dobrý.Ale pak mě připadalo, že ve vyšších otáčkách to prostě ztrácelo sílu.Prostě už to netáhlo. Tak jsem takhle dva měsíce s tím jezdil, spotřeba velká.Ted před týdnem jsem se nasral a přehodil jsem to nazpátek, takže tam mám ten Bosch ventil jak je to originál.Auto se ted chová dalejko líp, zátah neskutečnej, žádný ztráty, spotřeba menší, auto je celkově klidnější.Příště než dávat ventil, to si radši koupíl pořádnej sportovní filtr. Takže záleží na tobě jak se rozhodneš , jinak ten můj ventil je na prodej.Čau.

To vypadá že přisával falešnej vzduch že to víc papalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak.Po dostani BOV Bidrin MKII Twin Port jsem ho puvodne namontoval jako odfuk do atmosfery a v kombinaci s otevreným sanim to v pohode jelo a i po ujeti 100km zadna ztrata vykonu a ani zadne zvetseni spotreby.Dnes jsem ho zkusil dat jako seriovy ,zpet do sani a diky otevrenemu filtru jde stejne slyset jak predtim,takze ho tak necham(jen jsem musel vyriznout kryt motoru).Pripadne zajemcum to vyfotim a kdyz vyjde cas tak i natocim (jen fotakem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,to je špatný to mně odfukovalo uplně jinak.Takle to je o ničem.Kdybych veděl jak sem dát video tak bys viděl jak to odfukovalo mně.

Tak to hod na edisk jak ja.Ale jen pro info motor jsem tocil jen do 3,5 tis. otacek

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,to je špatný to mně odfukovalo uplně jinak.Takle to je o ničem.Kdybych veděl jak sem dát video tak bys viděl jak to odfukovalo mně.

Mne sa toto ties nezda, odfukuje to dlho a pomali. Podla mna by to malo kratko a poriadne. Spravim dnes video ako to fuka mne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...