Přejít na obsah

schránka na brýle


Trebuna Peter

Doporučené příspěvky

No bol som dnes u predajcu a povedal mi ze schranka na bryle sa da namontovat do rumika len vo vyrobe co sa mi zda dost divne.

Schranka sa normalne dava hore do stredu medzi clony ale videl som na superbe ze namiesto paket overhead na soferovej strane je tam schranka ktora vyzera celkom slusne.

Nema nahodou niekto skusenosti s tym ci to tam napasujem ak to objednam zo superba? dost mi to tam chyba a rumika chcem tiez trosku vytunit. (nerez listy, minibar, siete, kovove pedale, vana do kufra to uz mam) uz iba toto mi chyba ku stastiu :aggressive:

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bol som dnes u predajcu a povedal mi ze schranka na bryle sa da namontovat do rumika len vo vyrobe co sa mi zda dost divne.

Schranka sa normalne dava hore do stredu medzi clony ale videl som na superbe ze namiesto paket overhead na soferovej strane je tam schranka ktora vyzera celkom slusne.

Nema nahodou niekto skusenosti s tym ci to tam napasujem ak to objednam zo superba? dost mi to tam chyba a rumika chcem tiez trosku vytunit. (nerez listy, minibar, siete, kovove pedale, vana do kufra to uz mam) uz iba toto mi chyba ku stastiu :aggressive:

Dik

za prve., ses v sekci audiosystem a za 2 ti kecaj, scgranka na bryle se da normalne dokoupit za cca 400 Kč a jednoduse se vsadi do stredovaho panelu na hlavou za osvetleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bol som dnes u predajcu a povedal mi ze schranka na bryle sa da namontovat do rumika len vo vyrobe co sa mi zda dost divne.

Schranka sa normalne dava hore do stredu medzi clony ale videl som na superbe ze namiesto paket overhead na soferovej strane je tam schranka ktora vyzera celkom slusne.

Nema nahodou niekto skusenosti s tym ci to tam napasujem ak to objednam zo superba? dost mi to tam chyba a rumika chcem tiez trosku vytunit. (nerez listy, minibar, siete, kovove pedale, vana do kufra to uz mam) uz iba toto mi chyba ku stastiu :aggressive:

Dik

Tak ten díl se jmenuje "Držák na brýle", číslo má 1Z0 868565EY20 a stojí 452.20,- Kč. Cena nezahnuje montáž a pomocný materiál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Schránku na brýle jsem si dokoupil a jednoduše namontoval sám. Měl jsem ji v ruce, když jsem sundaval původní kryt, takže jsem věděl kam strčit šroubovák a odtlačit. Velice mě ovšem zklamalo, že se mi brrýle do schránky nevejdou - narazí do stropu dříve než se zavřu víko. Takže se chystám strop schránky vyříznout. Pokud bude zájem podělím se o výsledek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schránku na brýle jsem si dokoupil a jednoduše namontoval sám. Měl jsem ji v ruce, když jsem sundaval původní kryt, takže jsem věděl kam strčit šroubovák a odtlačit. Velice mě ovšem zklamalo, že se mi brrýle do schránky nevejdou - narazí do stropu dříve než se zavřu víko. Takže se chystám strop schránky vyříznout. Pokud bude zájem podělím se o výsledek

rozhodne posli fotku. jaky mas bryle? me se tam vejdou i s hadrovym futralem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se vejdou ale musím trochu víc zatlačit na víko taky bych uvítal větší prostor.

Právě přítelkyně došila nový látkový "strop" schránky na brýle, tak posílám pár fotek. Upřímně řečeno vyříznutí je pěkná fuška, pokud člověk chce aby to alespoň trochu vypadalo. Ale výsledek se dostavil, tak to stálo za tu práci. Kolem stropu jsem zvenku do různých příček navrtal dirky, jimy protáhl drátek a navlékl starou černou ponožku, kterou přítelkyně na koncích sešila aby byla pěkně napnutá.

Brýle mám zaoblené do stran, takže i po složení jsou dost vysoké. Jak je na fotkách vidět, přesahují nožičky přes odklápěcí část schránky.

post-16547-1203883459_thumb.jpg

post-16547-1203883523_thumb.jpg

post-16547-1203884560_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 15 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...