Přejít na obsah

predelavka na xenonova svetla


Chossse

Doporučené příspěvky

Zdravim,potreboval bych poradit!Po projízdce kamosovou A4 jsem usoudil ze musim mit taky xenony! :) Nasel jsem tady toto :

Xenonová sada H4 HID 6.000K

( Manufacturer )

Price per Unit (sada): 4 500,00 Kč (včetně DPH)

Tyto sady se montují výměnou za stávající žárovkový systém. Výbojka je osazena paticí shodnou se žárovkou H4. Svítivost 6.000K zaručuje nejlepší možný odstín světelného toku, tedy nejbělejší světlo.

Je to vsechno co bych k tomu potreboval nebo musim toho dokoupit mnohem vic!Nemam zadne zkusenosti s tim poradte,dik!A montaz je slozita?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opala,tak to jste mi to dobre popluli! :) :) No kamos samo mel origo xenony,kde se da sehnat tady ty sady xenonu?Napiste mi nejake adresy,dikes!Ale predpokladam,ze se za nove pod 10tis nedostanu,co? :feve:

http://www.auto.asp2.cz/octavia-1-exterier.aspx

Nebo zkus vrakáče tam budou za polovic.

Počítej ještě s doděláním dynamické regulace naklápění,zhruba asi 8000-9000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opala,tak to jste mi to dobre popluli! :) :) No kamos samo mel origo xenony,kde se da sehnat tady ty sady xenonu?Napiste mi nejake adresy,dikes!Ale predpokladam,ze se za nove pod 10tis nedostanu,co? :feve:

http://www.auto.asp2.cz/octavia-1-exterier.aspx

Nebo zkus vrakáče tam budou za polovic.

Počítej ještě s doděláním dynamické regulace naklápění,zhruba asi 8000-9000kč.

Ááále, nestraš. Čidla se dají sehnat kolem 3-3,5 tis. obě, při troše štěstí k tomu dostaneš kabely zadarmo /+ nějaká ta práce./. Ale na druhou stranu si říkám, že i kdyby si to nechal udělat jen "na kolečko", tak udělá daleko líp, než tam cpát tento bastl. Navíc mám pocit, že 6000k vůbec není povoleno.

P.S.: Origo xenony /jaké má tvůj kamarád/ jsou diametrálně odlišné od bastlu, co si tam spousta lidí cpe místo žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je úžasný jak se tu k tý hid sadě vyjadřují odborníci,kteří to viděli na obrázku,mimo jiné naklápění je na kolečko

A my se známe a někdy jsem ti povídal, že jsem viděl HID sadu na obrázku? Prostě xenonová výbyjka nemá v parabole, která je koncipována pro halogen, co dělat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je úžasný jak se tu k tý hid sadě vyjadřují odborníci,kteří to viděli na obrázku,mimo jiné naklápění je na kolečko

A my se známe a někdy jsem ti povídal, že jsem viděl HID sadu na obrázku? Prostě xenonová výbyjka nemá v parabole, která je koncipována pro halogen, co dělat!

přesně, jak píšeš, parabola má jiné tvary na vedení světla a jestli máš předfacelift světla, tak to ani nezkoušej, to vroubkované sklo dokáže divy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,potreboval bych poradit!Po projízdce kamosovou A4 jsem usoudil ze musim mit taky xenony! :) Nasel jsem tady toto :

Xenonová sada H4 HID 6.000K

( Manufacturer )

Price per Unit (sada): 4 500,00 Kč (včetně DPH)

Tyto sady se montují výměnou za stávající žárovkový systém. Výbojka je osazena paticí shodnou se žárovkou H4. Svítivost 6.000K zaručuje nejlepší možný odstín světelného toku, tedy nejbělejší světlo.

Je to vsechno co bych k tomu potreboval nebo musim toho dokoupit mnohem vic!Nemam zadne zkusenosti s tim poradte,dik!A montaz je slozita?

RE: Hlavne proboha jedinne original komplet lampy, na ty nepovoleny prestavby rovou zapomen, az tu neni dalsi hovado co oslnuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuju... dají se prodat za docela dost peněz... a pokud seženeš xenony nové, tak počítej s investicí i do nových blinkrů.... protože to uvidíš rozdíl... Když jsem dal xeny, tak auto mělo najeto 75000 km a ještě ten den jsem běžel i pro blinkry. Ty původní byly úúúúplně šedé proti těm novým světlů. Pro štouraly: zkoušel jsem je i umýt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli v noci jezdíš málo, tak bych investoval jinde než do xenonů, podívej se po nějakých ověřených žárovkách s větší svítivostí, je tu ix kolegů co si je chválí,ale xenony to nebudou to je jistý

určitě než do těch náhražek xenonů za 4 -5 t., tak bych počkal a šel do orig. xenonů , je třeba zvážit jestli to užiješ, protože jen jako paráda přez den, je to drahý špáz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkusenost s HID prestavbovou sadou xenonu je takova ze pokud ma auto kam to chci namontovat lampy s optikou typu cocky neboli projektory tak je vysledek k nerozeznani od originalu ale nekdy staci jenom cira optika se stinitkem napr golfIV na fabii v obyc lampe neni stinitko takze dodelany xeny dost oslnujou ale uz prej delaj i sady pro tyhle verze .samozrejme zalezi co to je za sady a kupovat jedine novy s dokladem protoze se to dost sere a lidi to dost reklamujou jinak ja je shanim do fabie taky samo ze origo a do oktavky bych dal taky celou lampu kdyz danej model mel origo xenon tak bych tam dal jedine ten naky auta xenony nemeli tak pro ty je moznost HID sady .navic u H4 se pripravite vo dalkovy paklize si nekoupite bixenon nebo kombinaci hidxenon-h1 to delaj taky ale to uz je hrozna opicarna :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrejme sem nebyl vyslisen a pochopen...Mam predfacelift a lampy z L&K, tedy cira optika, jezdim hodne za tmy, temer stale a predelavat na facelift nechci, po na nej nemam zbytecny penize, chut, cas, a kdyz drbnu tak vymenim pouze tu cernou listu pod naraznikem a mam klid....Takze asi HID sada bixenonova....A nechapu proc by to melo vadit protijedoucim, kdyz na me neblikaji ted a mam svetla serizeny tak v cem by byl rozdil???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pro JENIKA vyse: to ze ti to jedno sviti min tak to neni nic mensiho nez vysvicena vybojka xenonu .rada je vic nez prosta kup si novy vybojky nejlepe obe kdyz si tam das novou jednu tak ti bude svitit zase vic nez ta druha cena cca 1500 za jednu ale necha se to sehnat i levnejc to celorocni sviceni totiz xenonum vubec nesvedci protoze za rok sou vysviceny pak svitej zlute hnede a nebo cervene a to je konec vybojek, u oktavky moje rada je ze kdyz mas mlhovky tak ty sou ve svetlech ta mala lupa vedle ty velky co je xenon takze kdyz jedes ve dne tak si votoc vy pinacem na svetla do prvni polohy a vytahni k sobe a budou ti svitit mlhovky no aje to svitis videt to je a polisi vedi hovnoí ze to je mlhovka uz to mam vymysleny jak to udelam na fabii az si koupim ty xenony abych snima svitil jenom v noci . :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...