Přejít na obsah

Kód pro originální rádio


Doporučené příspěvky

Jestli nechceš do servisu,tak si rádio sám vyndej a opiš si číslo rádia,mělo by být 14ti místný a začíná písmeny SKZ.Zamailuj,nebo zavolej do servisu,oni číslo pošlou do Bolky a obratem jim přijde kód.Já ho potřeboval po výměně budíků taky a auto si chtěli nechat v servisu celý dopoledne,což se mi nelíbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nechceš do servisu,tak si rádio sám vyndej a opiš si číslo rádia,mělo by být 14ti místný a začíná písmeny SKZ.Zamailuj,nebo zavolej do servisu,oni číslo pošlou do Bolky a obratem jim přijde kód.Já ho potřeboval po výměně budíků taky a auto si chtěli nechat v servisu celý dopoledne,což se mi nelíbilo.

Pokud je to origo rádio co tam bylo, tak myslím není třeba vyndávat a opisovat čísla, snad to dohledají ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka eviduje komu kód sděluje, po mě chtěli OTP a OP, rádio jsem vyndal - z výr.č. SKZ... a po ofocení těchto dokladů mi kód sdělili během chvilky. Myslím si, že pokud by na základě mailu sdělili kód komukoliv, pozbývá kódování význam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka eviduje komu kód sděluje, po mě chtěli OTP a OP, rádio jsem vyndal - z výr.č. SKZ... a po ofocení těchto dokladů mi kód sdělili během chvilky. Myslím si, že pokud by na základě mailu sdělili kód komukoliv, pozbývá kódování význam.

Tak to každopádně a myslím, že tak to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Rádio si pamatuje své autov kterém je namontováno.Ikdyž ho vyndáte a dáte zpět,nepotřebujete code.Pokud ho dáte do jiného vozu,tak ano...

muzu se zeptat - pokud napr. vytahnu navigaci, dam na chvili stream a pak budu chtit navi vratit - bude po me ta navi chtit kod? pokud jo, tak jsem v pytli :) diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
muzu se zeptat - pokud napr. vytahnu navigaci, dam na chvili stream a pak budu chtit navi vratit - bude po me ta navi chtit kod? pokud jo, tak jsem v pytli :) diky za odpoved.

Muzes byt v klidu - kdyz das zpet svou navigaci tak Ti to hned pojede bez kodu a Skodovka to ma udelano tak, ze kdyz znovu vytahnes navigaci a das tam toho sameho Streama co jsi tam mel predtim tak taky nebudes uz muset ten kod zadavat - ono to auto si pamatuje oba kody jak od Navi tak od Streamu. Pokud budes ale davat jine radio - tak zase s kodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ano, kody si pamatuje kombipristroj, zvladne treba i 3 nebo 4 zarizeni, kdyz je menis. Akorat pred zamontovanim do auta musis nejdriv zapnout klicek nez pustis radio/navi. Jinak je kombipristroj vypnuty a nema jak poslat kod radiu (nejedna se o safe code!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK JA JSEM POTREBOVAL TAKY KOD A U KLOKOCKY (Praha 6)MI REKLI 1000kc!!!!!!!!!!!!a TAK VOLAM DO JAROVA A ZE POKUD JSEM AUTO KOUPIL U NICH TAK JE SUPER NABIDKA ZA 500kc NA KONEC MI KOD DALI ZA 198KC V LOUNECH U MYSLIVCE!!!!!A to mi to radio prestalo hrat kdyz jsem auto mel ve skoda servisu a ti mi pak rekli ze to radio nehralo i pred tim (autocentrala Hlucin)!!Ale ty 200kc si vymuzu jinak stoji jim auta venku bazaru tak si vezmu kryty sroubu na kola !!!Muze se tady na me nekdo zlobit ale je to nej cesta jak se dostat rychle k penezum a casu ktere jsem musel vynalozit kvuli jejich chybe!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tý woe..to je hustý...jo, nejni servis jako servis. Ale jinak můžu potvrdit - po odpojení baterky, třeba kvůli kapacitní zkoušce, a jejím opětovném zapojení, mi na chvilku naskočilo Code, pak nějaká hláška a pak Nexus naskočil normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
No to by bylo hodně špatný abys musel platit za kód od svého rádia,který stojí takový prachy.

Tak to by som asi vybuchol.. keby nieco take chceli... :aggressive:

ja potrebujem poradiť ale ako autoradio odblokovať a nie ako získať kód.autoradio je zablokované takže ten kód sa mi tam nedá napísať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že tohle téma je komplet k smáznutí...Copak nikdo není schopnej si přečíst návod k té navigaci...

Tak píšou tam:

Že pokud je navi zablokovaná odblokuje se až po 60 minutách při zapnutém zapalování...

to je složitost, hlavně, že se tady maže kde co a pak je tady takovéhle téma úplně o ničem a je to OK...

odkaz na manuál:

http://ws.skoda-auto.com/download/CZE/docu...on/Nexus_A5.pdf

strana 5

Ps. Těch 60 minut neurychlí nic ani servis...pokud se k tomu postaví jako správnej servis tak to je hodina práce mechanika... :palec2::palec2::palec2:

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...