Přejít na obsah

Kód pro originální rádio


Doporučené příspěvky

Já si myslím, že tohle téma je komplet k smáznutí...Copak nikdo není schopnej si přečíst návod k té navigaci...

Tak píšou tam:

Že pokud je navi zablokovaná odblokuje se až po 60 minutách při zapnutém zapalování...

to je složitost, hlavně, že se tady maže kde co a pak je tady takovéhle téma úplně o ničem a je to OK...

odkaz na manuál:

http://ws.skoda-auto.com/download/CZE/docu...on/Nexus_A5.pdf

strana 5

Ps. Těch 60 minut neurychlí nic ani servis...pokud se k tomu postaví jako správnej servis tak to je hodina práce mechanika... :palec2::palec2::palec2:

dnes som bol v servise tak mi ho tam odblokovali.

čo sa týka tých 60-minút,áno máš pravdu ale v manuáli nie je napísané že musia byť kľúče v zapalovaní.

keby som to vedel včera,tak som nemusel dnes cvakať v servise 30eur.(asi tá hodina mechanika)

ale aj tak som rád že to rádio ide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

JE to maximalne neseriozne si myslim !!! ak si kupis auto, kupujes si s nim aj radio !! je to tvoj majetok kod ti maju dat na nejakej karticke ! alebo zadarmo vycitat a nema sa platit nic !! odo mna dnes pytali 40 EUR !!!! je to s prepacenim svinstvo !!! jaka ochrana pred kradezou... hlavne zarobkova cinnost je to !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 roky později...

Zdravim pani, tak ako to teda je stym kodom v aute pamata si ho auto?? 

 

Nedavno som kupil octaviu 2, mam aj manual od radia no kod neni nikde, bojim sa ked sa mi vybije baterka alebo ju budem menit ze bude chciet odo mna kod, tu som vycital vyssie vraj si auto zapamata kod tak co je na tom pravdy?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...