Přejít na obsah

Kdo půjčí volant na OI?


Aidolon

Doporučené příspěvky

:help: Zdarec, potřeboval bych na přechodnou dobu (cca 2 týdny) půjčit volant. Svůj pošlu na přečalounění a auto nutně potřebuju! Mám faceliftovou OI. :help: neválí se doma někomu jeden zbytečně? Editováno: , autor: Aidolon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vali, bud si pro nej muzes prijet, nebo za postovne poslu...muzes si ho nechat..

:help: Zdarec, potřeboval bych na přechodnou dobu (cca 2 týdny) půjčit volant. Svůj pošlu na přečalounění a auto nutně potřebuju! Mám faceliftovou OI. :help: neválí se doma někomu jeden zbytečně?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vali, bud si pro nej muzes prijet, nebo za postovne poslu...muzes si ho nechat..
:help: Zdarec, potřeboval bych na přechodnou dobu (cca 2 týdny) půjčit volant. Svůj pošlu na přečalounění a auto nutně potřebuju! Mám faceliftovou OI. :help: neválí se doma někomu jeden zbytečně?

To je ten ode mne? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je mozne, daval jsem ted kozeny, takze mam jeden navic, proc se ptas, je ti po nem smutno ?? :)

jo vali, bud si pro nej muzes prijet, nebo za postovne poslu...muzes si ho nechat..
:help: Zdarec, potřeboval bych na přechodnou dobu (cca 2 týdny) půjčit volant. Svůj pošlu na přečalounění a auto nutně potřebuju! Mám faceliftovou OI. :help: neválí se doma někomu jeden zbytečně?

To je ten ode mne? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je mozne, daval jsem ted kozeny, takze mam jeden navic, proc se ptas, je ti po nem smutno ?? :)
jo vali, bud si pro nej muzes prijet, nebo za postovne poslu...muzes si ho nechat..
:help: Zdarec, potřeboval bych na přechodnou dobu (cca 2 týdny) půjčit volant. Svůj pošlu na přečalounění a auto nutně potřebuju! Mám faceliftovou OI. :help: neválí se doma někomu jeden zbytečně?

To je ten ode mne? lol

aaale ne, to neee. kozenej je kozenej :D

Zamykam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...