Přejít na obsah

Zadní stěrač - liftback


mmerlin

Doporučené příspěvky

Tak jsem si precetl tenhle clanek o Octavce

http://www.auto.cz/ojete/skoda-octavia-bestseller.html

a tam pisou, ze nedostatek je "absence stěrače zadního okna". Docela me to sokovalo a tak jsem se podival na par fotek a skutecne, on tam neni. A to ani u nejvyssi vybavy! To je vazne normalni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo když jsem se ptal na novou octavii tak mi ho nabízeli za příplatek 2700 Kč. -_- Mám naštěstí octavii combi ale celkem mi vadí že mi nestírá na celé své ploše jako by měl malý přítlak uprostřed nahoře i dole to zůstává nesetřeno.....nevím co s tím

A nemas tam nahodou nejaky "noname" sterac? Ty to obvykle delaji :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Haló haló kdo mě poradí.Dnes jsem jel Octávou a najednou mě zničeho nic setřel zadní stěrač

Myslel jsem že to bude v poho ,ale zachvíli zas a zas až to nešlo vůbec zastavit.

Pořad stíral na sucho až jsem myslel že pojebu zadní sklo.

Musel jsem zastavit a vypnout motor,jakmile jsem zapnul klíček tak začal stíral.Tak jsem vyndal pojistku.

Nemá někdo zkušenost?Nevíte co je v háji?? Předem dík za radu... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haló haló kdo mě poradí.Dnes jsem jel Octávou a najednou mě zničeho nic setřel zadní stěrač

Myslel jsem že to bude v poho ,ale zachvíli zas a zas až to nešlo vůbec zastavit.

Pořad stíral na sucho až jsem myslel že pojebu zadní sklo.

Musel jsem zastavit a vypnout motor,jakmile jsem zapnul klíček tak začal stíral.Tak jsem vyndal pojistku.

Nemá někdo zkušenost?Nevíte co je v háji?? Předem dík za radu... :help:

Tak tohle mi dělal stěrač na Seatu, taky k zbláznění, znám ten pocit ... Byly to kontakty v páčce co ovládá stěrače (pravá pod volantem). Jednou jsem to procákal kontaktsprejem a na chvíli to přestalo, ale po měsící šla na výměnu, protože se vypálily kontakty nebo jaksi nedoléhaly a nakonec si dělali co chtěli všechny, asi jsem to měl vyčistit. Doporučuju rozebrat a vyčistit, je tam spousta bordelu, zvlášť prachu a pak se Ti vypálí kontakty v té páčce ... Třeba to pomůže, jinak výměna. Hodně štěstí ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haló haló kdo mě poradí.Dnes jsem jel Octávou a najednou mě zničeho nic setřel zadní stěrač

Myslel jsem že to bude v poho ,ale zachvíli zas a zas až to nešlo vůbec zastavit.

Pořad stíral na sucho až jsem myslel že pojebu zadní sklo.

Musel jsem zastavit a vypnout motor,jakmile jsem zapnul klíček tak začal stíral.Tak jsem vyndal pojistku.

Nemá někdo zkušenost?Nevíte co je v háji?? Předem dík za radu... :help:

Stírá to v pravidelných cyklech, nebo jak se tomu chce..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haló haló kdo mě poradí.Dnes jsem jel Octávou a najednou mě zničeho nic setřel zadní stěrač

Myslel jsem že to bude v poho ,ale zachvíli zas a zas až to nešlo vůbec zastavit.

Pořad stíral na sucho až jsem myslel že pojebu zadní sklo.

Musel jsem zastavit a vypnout motor,jakmile jsem zapnul klíček tak začal stíral.Tak jsem vyndal pojistku.

Nemá někdo zkušenost?Nevíte co je v háji?? Předem dík za radu... :help:

Stírá to v pravidelných cyklech, nebo jak se tomu chce..?

Stírá to jak chce ,naprosto nepravidelně.Jednou to jede pořád,po druhý v ciklech,prostě jak chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haló haló kdo mě poradí.Dnes jsem jel Octávou a najednou mě zničeho nic setřel zadní stěrač

Myslel jsem že to bude v poho ,ale zachvíli zas a zas až to nešlo vůbec zastavit.

Pořad stíral na sucho až jsem myslel že pojebu zadní sklo.

Musel jsem zastavit a vypnout motor,jakmile jsem zapnul klíček tak začal stíral.Tak jsem vyndal pojistku.

Nemá někdo zkušenost?Nevíte co je v háji?? Předem dík za radu... :help:

Tak tohle mi dělal stěrač na Seatu, taky k zbláznění, znám ten pocit ... Byly to kontakty v páčce co ovládá stěrače (pravá pod volantem). Jednou jsem to procákal kontaktsprejem a na chvíli to přestalo, ale po měsící šla na výměnu, protože se vypálily kontakty nebo jaksi nedoléhaly a nakonec si dělali co chtěli všechny, asi jsem to měl vyčistit. Doporučuju rozebrat a vyčistit, je tam spousta bordelu, zvlášť prachu a pak se Ti vypálí kontakty v té páčce ... Třeba to pomůže, jinak výměna. Hodně štěstí ... :palec2:

Tak mám dojem ,že pujde asi novej.Nevíš kolik cirka stojí??Jinak dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na novou páčku se podívej do místního bazaru, na seata origo mě stála něco přes 2000,- a za to to nestojí, určitě seženeš levněji ... Ještě dodám, že na seatu jsem neměl bag, tak jsem si vyměnil sám, nevim jak je to s bagem ... :palec2:

Máš recht,já mám tu nejdraší co dělaj.Jelikoš mám senzor deště tak je to propojený s počitačem už jsem to zjíšťoval.

Airbeg musí ven tak to budu muset nechat udělat ,na to si netroufnu.Ještě bych mohl napáchat víc škody než užitku.

Jinač pačka stojí okolo 2400,-Kč :feve: a to k tomu nepočítám práci,ranec co?.Tak zkusím mrknout na bazar.

Ještě jednou dík a ať ti to jezdí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S begem neni zadny problem. Staci odpojit baterku a pustit se dotoho ;) A jestli jsi to nedelal tak vzadu ve volantu jsou dve dirky do kterych musis strcit sroubovak a zapacit je tam tycinka ktera je zahakla a tu musis vyhaknout. takze bez problemu.

Můžu na to mrknout.Mám doma chytrou knížku tak to zkusím naštudovat.Jinak dík za radu,zase jsem o něco chytřejší. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Hmmm, no diki. ja som to hladal a nenašiel som to.

kurňa toľko peňazi. však ked som si minule skladal na stranke škodovky auto tka za pridanie zadného stierača chceli "iba" 2 700,- Kč, a to zrovna nie je veľa.

Hmmm, no veru mne tam strašne chýba ten stierač.

No ja mááám elegance a mám tam prd makový. a Njradšej by som vystopoval bývalebo majiteľa a zarezal by ho, lebo si to tam nedal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je nejhorší to, že se musí dávat jiné zadní okni atd., což je lepší asi opravdu sehnat celé nastrojené dveře. Zase můžeš ty svoje prodat, takže se to trochu vyrovná. Mě ten stěrač nechybí, stejně je do zadu vidět velký kulový a mám tam ještě roletku, takže totál. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste někdo chtěli, tak bych měl kabeláž zadního stěrače (od palubky do svorky v kufru) a trubku na ostřik (od nádobky ke svorce kufru), jsou to jen 3dráty a trubka, docela se to dobře dodělává, ale chce to zadní dveře se stěračem, jelikož na těch stávajících chybí díra v prolisu a nýtovací matice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

cus chlapy, potreboval bych pomoct, chci vymenit na kratke octavii zadni steras..ma uz nekdo jiny?? treba tam dat ten zadní bezraminkový z nove octavie(sedan), nebo mate neco??

diky za rady..snad se nekdo ozve...hledal sem tu porad neco o tom steraci, ale primo tohle sem nenasel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...