Přejít na obsah

Bratislavaci


LUKY-007

Doporučené příspěvky

Ja som tak na dve casti. Ja osobne som z DK, ale moja priatelka s ktorou vlastime Roomster byva v Ba :)

A dalej?... aky model mas, farba, vybava, motor, najazdene km, spokojnost, probloemy...si nejaky tajnostkar. :)

Spokojnost, NESKUTOCNA, kupoval som ho minul. mesiac, takze moc toho nemame najazdene, ale ako vravim KOMFORT JE KOMFORT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hellou dufam ze sa pridas ak konecne xzorganizujeme bratislavske roomster stretko !!!

Sevas LUKY, no ak Mi/Nam to časovo vydá, tak sa tam ukažeme s polovičkou a našim červeným Roomačikom. Zatial ti želám veľa dobrých km a stále príjemný den. Tak zatíííííííííííím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hellou dufam ze sa pridas ak konecne xzorganizujeme bratislavske roomster stretko !!!

Sevas LUKY, no ak Mi/Nam to časovo vydá, tak sa tam ukažeme s polovičkou a našim červeným Roomačikom. Zatial ti želám veľa dobrých km a stále príjemný den. Tak zatíííííííííííím

vid PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bruma: vášho Roomika chcem vidieť - CORRIDA RULEEEEEZ, mám síce F1 ale chcem vidieť aj Rooma v tej farbe

hellou dufam ze sa pridas ak konecne xzorganizujeme bratislavske roomster stretko !!!

Sevas LUKY, no ak Mi/Nam to časovo vydá, tak sa tam ukažeme s polovičkou a našim červeným Roomačikom. Zatial ti želám veľa dobrých km a stále príjemný den. Tak zatíííííííííííím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjjjj takze odkaz pre romanka kedze za trest bude organizovat roomster stretko /teda trest za to bezbrehe ohovaranie /

! .... ZAVOLAJ AJ PROFORA .../aj s kablom a notebookom najlepsie/ mimochodom bude to urcite obojstranne uzitocne

a este jeden tip . aj toho co chcel rooma ale doma mu to zamietli .. myslim strycka Igora -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohovaranie? Snad pravdu, nie? :glare: A to by sme sa tak skoro asi nestretli...ja nie som dobry organizator...

Ohovaranie .. trvam na svojom :worthy

co je na tom zorganizovat to .. proti pisaniu OT do fora a napadania postarsich clenov ... je to malina...

vymyslis termin a miesto .. a postnes to ... a uz sa len osatni budu dohadovat .. pripadne rozosles aj PM ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHalani, prepacte mi moju neznalost a viem, ze viete, že som tutaj novošč mlody chlopak, pri niektorych oznamoch pisete skratky. LUKY, napisal si jednu skratku "PM"<- snazima sa akokolvek aha a takyto to ma potom vysledok zo mna->:wacko: . :kol-130: :laugh.gif

Ale ja sa budem snazit a ucit, aby som rozumel -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

chlapi ahoj,

mozete si mysliet, ze som hlupy sedlak, ale v nadpise sa pise o krcme, tak hadam mozem

k vam so svojou stupid question.

nemozem najst na sluzobnom Roomcajsovi

teplotu chladiacej kvapaliny. je pravda, ze ked som prepinal hore dolu funkcie pal.pc,

tak som nemal okuliare. a navyse mi kolega ukoristil navod k ovladaniu vozidla.

a na boarde Skodivky som nasiel prdlajz.

nechce sa mi verit, ze to ma len kontrolku prehriatia.

maxik to nema.

help, alebo aj F1.....please.

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...