Přejít na obsah

1,8T 4x4


rolbař

Doporučené příspěvky

Ač mazlim svojí Koktu, tak pokukuji po nějaké 4x4, přišel mi pod ruku jeden krásný kousek, tak se chci zeptat, co vy na to, zejména bych uvítal názory těch lidí, kteří stejné motorizace mají :)

A teď k vlastnímu autu:

Octavia 1,8T 110kW rv 2005, najeto: 26780km (ověřeno), dovoz CH, absolutně zachovalá, jako nová, serviska 1. majitel

Výbava: originál autorádio, CD přehrávač, head-up display, centrální zamykání, centrál dálkový, 4x el. okna, el. zrcátka, tónovaná skla, pevná střecha, mlhovky, zadní stěrač, aut. klimatizace, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, 4 x airbag, palubní počítač, otáčkoměr, hliníková kola, ABS, protiprokluzový systém kol (ASR), stabilizace podvozku (ESP), posilovač řízení, manuální převodovka, pohon 4 x 4, vyhřívaná sedadla, kožený paket, paket pro špatné cesty, tempomat, tkané vkládané koberce

a hlavní je cena 349 000,-

má jediné mínus, je to barva black magic pearl :feve:

co vy na to?

díky

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem čekal větší ohlasy

co se ti nelibi na cerny metle ?? podle me snad nejkrasnejsi barva :-) par jsme jich videl a supr :-)

ta tvoje vybrana motorizace je supr, kamos to ma a cestou na hory si me tezce vodil - co on vyjel v pohode tak ja couval a to na lepsich gumach nez on :-( ted trosku poladil svezl me a fakt dobrej pocit z jizdy. 1,8 T tomu dava "docela" slusny moznosti. nevim jen se spotrebou je kolem 10 ale to je stylem jizdy. Ono zas kdyz tam citis ze to ma par koni tak je nakrmis davkou benzinu.

sorry sam mam tdi takze ti asi moc neporadim - ale nikdo jinej ti nic nenapsal - zatim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli na to máš... tak do toho běž. Jinak dneska jsem vycáloval 12 500,- za opravu kardanu. Holt jsem tomu trochu víc naložil při rozjezdu do kopce a už mě museli odtáhnout :( takže na to bacha... ale jinak jízdní vlastnosti SUPER a ten motor 1.8T - pokud ho trochu podpoříš chipem. Tak myslím, že to bude naprosto luxusní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli na to máš... tak do toho běž. Jinak dneska jsem vycáloval 12 500,- za opravu kardanu. Holt jsem tomu trochu víc naložil při rozjezdu do kopce a už mě museli odtáhnout :( takže na to bacha... ale jinak jízdní vlastnosti SUPER a ten motor 1.8T - pokud ho trochu podpoříš chipem. Tak myslím, že to bude naprosto luxusní!

Au, soucítím s tebou, co se s kardanem stalo?

Jinak já jsme strašnej, jak je někde 4x4 na prodej, tak jsem jedno velké ucho a jelikož mám kliku, tak už je na ní rezervačka :)

Ale né moje :feve:

Si hold musím počkat na tu svojí OII 2,0TDI corrida kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja 1,8T 4X4 poridil pred mesicem, mrkni dole je odkaz ... za vic a nelituju ani jedny koruny do ni vlozene ... je to proste pani Oktavka...

Cerna, no spini se stejne jako jine barvy, ale je to proste vic videt... no a co, kdyz ji nalestim, tak pak mam cca 10-15 minut na kochani se, nez zacne prset :D ... a to za to stoji, no ne?? :D

Motor je super a po "nabuzeni" na 140 je to lol

A kdyz ti na kluzkem povrchu zabere zadek a vystreli Te dopredu .... :p:p:p

Ja byt Tebou, nevaham ...

Drzim palec!

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja 1,8T 4X4 poridil pred mesicem, mrkni dole je odkaz ... za vic a nelituju ani jedny koruny do ni vlozene ... je to proste pani Oktavka...

Cerna, no spini se stejne jako jine barvy, ale je to proste vic videt... no a co, kdyz ji nalestim, tak pak mam cca 10-15 minut na kochani se, nez zacne prset :D ... a to za to stoji, no ne?? :D

Motor je super a po "nabuzeni" na 140 je to lol

A kdyz ti na kluzkem povrchu zabere zadek a vystreli Te dopredu .... :p:p:p

Ja byt Tebou, nevaham ...

Drzim palec!

Mila

Njn Laurinka, to je pár exelánt :palec2:

já měl půjčenou na den 4x4 TDI a užil jsme si to, celou jsem jí zabalil do bahna a známý nademno pak stál s holí a já šuroval vapkou.

Ten tvůj rozebraný interiér mi něco připomíná, ještě shodit koberce a palubku, tak jsem doma :smich:

Já jsme na tu červenou - "tady jedu já!" u té černé se bojím, až to bude stát na sluníčku, že to bude horzná pekárna.

Díky za názor

ještě jakou máš spotřebu? strašně se to různí, jeden říká kombinace 10, druhý 8, tak mám guláš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja 1,8T 4X4 poridil pred mesicem, mrkni dole je odkaz ... za vic a nelituju ani jedny koruny do ni vlozene ... je to proste pani Oktavka...

Cerna, no spini se stejne jako jine barvy, ale je to proste vic videt... no a co, kdyz ji nalestim, tak pak mam cca 10-15 minut na kochani se, nez zacne prset :D ... a to za to stoji, no ne?? :D

Motor je super a po "nabuzeni" na 140 je to lol

A kdyz ti na kluzkem povrchu zabere zadek a vystreli Te dopredu .... :p:p:p

Ja byt Tebou, nevaham ...

Drzim palec!

Mila

Njn Laurinka, to je pár exelánt :palec2:

já měl půjčenou na den 4x4 TDI a užil jsme si to, celou jsem jí zabalil do bahna a známý nademno pak stál s holí a já šuroval vapkou.

Ten tvůj rozebraný interiér mi něco připomíná, ještě shodit koberce a palubku, tak jsem doma :smich:

Já jsme na tu červenou - "tady jedu já!" u té černé se bojím, až to bude stát na sluníčku, že to bude horzná pekárna.

Díky za názor

ještě jakou máš spotřebu? strašně se to různí, jeden říká kombinace 10, druhý 8, tak mám guláš

Spotreba, no ja se s ni stale ucim jezdit, jsem ted 4 roky mel sluzebni diesely, ten benzin v turbu je fakt jinej na zachazeni, ale snad si udelas obrazek z tohodle:

Z Prahy Chodova ve spicce pres Letnany do Roudnice, pohodova jizda podle predpisu - 6,6l prumer

Opacny smer zase ve spicce rano 8,5l prumer

Mesicni prumer pred chipem 8,8l, ale vis jak to je, jednou jedes pod sedm a pak ti lupne v makovici, teda me a nalozim ji a pak je to za 16l.... trebas jako dneska v noci, ale to je jina kapitola.

Myslim, ze pokud se s ni naucis dobre jezdit, vyuzivat zrychleni a jezdis bezpecne a logicky, tak budes mit dloíuhodobej prumer kolem 8l.

A je to zavisle na delce trate, neco jineho je, kdyz jedes 10km a kdyz jezdil 80km rano tam a 80 zpatky vecer. Je tady na foru o tom mraky popsaneho, co clovek to nazor.

A posledni vec ... mam rad svoje sluzebni TDI, najel jsem s ni 110kkm, ten zatah odspodu je krasnej, ale u tohohle myho benzinaku kdyz ji vytocik k 6000 otackam, ten zvuk, ta dravost, to je radost....

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli na to máš... tak do toho běž. Jinak dneska jsem vycáloval 12 500,- za opravu kardanu. Holt jsem tomu trochu víc naložil při rozjezdu do kopce a už mě museli odtáhnout :( takže na to bacha... ale jinak jízdní vlastnosti SUPER a ten motor 1.8T - pokud ho trochu podpoříš chipem. Tak myslím, že to bude naprosto luxusní!

Au, soucítím s tebou, co se s kardanem stalo?

Jinak já jsme strašnej, jak je někde 4x4 na prodej, tak jsem jedno velké ucho a jelikož mám kliku, tak už je na ní rezervačka :)

Ale né moje :feve:

Si hold musím počkat na tu svojí OII 2,0TDI corrida kol5

No stalo se jenom to, že nevydržel spoj mezi převodovkou a kardanem - prostě jsem za to trochu vzal (spíš teda víc) do kopce a bum prásk šrouby v háji a jenom přískokama vpřed :( původně jsem tipoval zlikvidovanej kloub na poloose, páč jsem taky dal plnej rejd... ale když jsem na to koukal, tak jasná únava materiálu - nebyl čas shánět díly, takže následoval autorizovaný servis. No je to trochu mimo téma :) prostě si dávat majzla - pro příště.

Jinak pokud budeš mít možnost koupit 4x4, tak bych do toho šel - ty jízdní vlastnosti jsou úplně někde jinde. Volba jestli benzín nebo diesel - to máš tak :) benzín je úplně jiný svezení, ale ta 74kw TDI taky nejede špatně :) a spotřeba je od způsobu zacházení... já mám s TDI průměr kolem 7 litrů, podle toho jak tomu člověk naloží. Ale umí to ject i za 6... a nebo taky za 9 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja 1,8T 4X4 poridil pred mesicem, mrkni dole je odkaz ... za vic a nelituju ani jedny koruny do ni vlozene ... je to proste pani Oktavka...

Cerna, no spini se stejne jako jine barvy, ale je to proste vic videt... no a co, kdyz ji nalestim, tak pak mam cca 10-15 minut na kochani se, nez zacne prset :D ... a to za to stoji, no ne?? :D

Motor je super a po "nabuzeni" na 140 je to lol

A kdyz ti na kluzkem povrchu zabere zadek a vystreli Te dopredu .... :p:p:p

Ja byt Tebou, nevaham ...

Drzim palec!

Mila

Njn Laurinka, to je pár exelánt :palec2:

já měl půjčenou na den 4x4 TDI a užil jsme si to, celou jsem jí zabalil do bahna a známý nademno pak stál s holí a já šuroval vapkou.

Ten tvůj rozebraný interiér mi něco připomíná, ještě shodit koberce a palubku, tak jsem doma :smich:

Já jsme na tu červenou - "tady jedu já!" u té černé se bojím, až to bude stát na sluníčku, že to bude horzná pekárna.

Díky za názor

ještě jakou máš spotřebu? strašně se to různí, jeden říká kombinace 10, druhý 8, tak mám guláš

Spotreba, no ja se s ni stale ucim jezdit, jsem ted 4 roky mel sluzebni diesely, ten benzin v turbu je fakt jinej na zachazeni, ale snad si udelas obrazek z tohodle:

Z Prahy Chodova ve spicce pres Letnany do Roudnice, pohodova jizda podle predpisu - 6,6l prumer

Opacny smer zase ve spicce rano 8,5l prumer

Mesicni prumer pred chipem 8,8l, ale vis jak to je, jednou jedes pod sedm a pak ti lupne v makovici, teda me a nalozim ji a pak je to za 16l.... trebas jako dneska v noci, ale to je jina kapitola.

Myslim, ze pokud se s ni naucis dobre jezdit, vyuzivat zrychleni a jezdis bezpecne a logicky, tak budes mit dloíuhodobej prumer kolem 8l.

A je to zavisle na delce trate, neco jineho je, kdyz jedes 10km a kdyz jezdil 80km rano tam a 80 zpatky vecer. Je tady na foru o tom mraky popsaneho, co clovek to nazor.

A posledni vec ... mam rad svoje sluzebni TDI, najel jsem s ni 110kkm, ten zatah odspodu je krasnej, ale u tohohle myho benzinaku kdyz ji vytocik k 6000 otackam, ten zvuk, ta dravost, to je radost....

Mila

Hezky napsané, souhlasím... ten benzín musí jet naprosto skvěle :) tiše závidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam o1 1.8T 4x4 v liftbacku a nemuzu si ztěžovat, akorad ta spotreba... ale za to svezeni to stoji...

Tak někoho s liftbackem jsem opravdu nečekal, jsi jeden z mála. Co jsme koukal po netu an inzeráty, tak jsme narazil na dva kousky a bídném stavu :(

ja měl asi štěstí koupil jsem to v listopadu, 110 000 najeto, se serviskou. je v eleganci a jedine co me trochu stve je ze nema xenony a vyhřívané sedačky ale to se časem podá... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...