Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

takle jednou nastartuji a dost divné zvuky z altíku... a už jsem opravoval na mém šlužebáku... volnobežka na altíku K.O. .. tak jsem udělal rovnou i rozvody.. když jsem byl v tom.. :palec2:

Garny jake zvuky to asi byly- znelo to podobne jako susteni remene, takove nepravidelne a pri studenem motoru? Podobny zvuk slychavam od sveho mazlika. Na kolik vyjde ta volnobezka? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to Garny převíjí tak jak všichni ostatní :D doma na stole

Ne ne, já viděl Petra jak to převíjí, má to vymakané, normálně si poupravil starý kolovrátek a na něm to vine. Prostě pán je šikula :palec2:;)lol

To víš vašo, máš se ještě co učit ;):smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

garny ten alt :kuk: ernator previjis nebo davas novy kus za kus? BTW asi prijedu na haldex ted mi na horach kdyz to bylo treba neseply zadni - NASRANEJ JAKO SWINE jsem ve svahu 30 stupnu nahazoval retezy sem myslel ze me omejou :(:aggressive::kuk:

hmm tak to je docela nepříjemné.. jo retezi na 4x4 to zamrzí.... hlavně lidi okolo si musely klepat na čelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garny jake zvuky to asi byly- znelo to podobne jako susteni remene, takove nepravidelne a pri studenem motoru? Podobny zvuk slychavam od sveho mazlika. Na kolik vyjde ta volnobezka? Diky

není problém se na to podívat .. ta volnoběžka to nevím takle z hlavy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

garny - no napriklad mi ked sme raz z kamosom potrebovali ocistit ventile viko na Alfe Romeo po 240tkm :) Tak ta arva moc nepomahala na to, nakoniec sme ten olejovy film dostali dole, teraz sa zasmejte, alebo bola to Kyselina alebo na hmyz :D a doladilo sa to horucou vodou, a ventilove viko ako nove :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam motor nemytej co se auto poridilo pres 5 let a sem na to hrdej :) Dolejvam jen vodu do ostrikovacu a vic me nezajima. Co bych tam taky mel delat? :))

BTW kdyz mi maxik zacal rvat zkontrolujte hladinu oleje, kdyz nevim co za znacku mi tam nalili, mam vymenit komplet napln, nebo je jedno kdyz koupim jakykoliv 0W-30 a doleju ho tam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Garny uz si se setkal s timhle? Vcera se me to povedlo pri rozjednu na semaforech, nastesti v 5.hod rano takze zadnej provoz. Budu muset asi koupit celou poloosu vid? Jak je to z jeji vymenou? Je to slozity? Podotykam jsem v GB takze se k tobe nedostanu :feve:

post-18556-1236082829_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ilja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...