Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Cau Garny uz si se setkal s timhle? Vcera se me to povedlo pri rozjednu na semaforech, nastesti v 5.hod rano takze zadnej provoz. Budu muset asi koupit celou poloosu vid? Jak je to z jeji vymenou? Je to slozity? Podotykam jsem v GB takze se k tobe nedostanu :feve:

Hmm no pěkné ... no semtam se povede.... asi už byla načatá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle byla zase storka... no jeden vypečenej zákazník, škoda superb...... si stěžoval ,že má asi sjeté destičky..na zadní nápravě... tak pán to tak odkládal až mi volal že je asi problém.. když couvá tak se něco drhne... pak mi volá ,že píchnul... o.k. jedu k němu a pučuji mu rezervu.. pán volá ..že po chvíly se netočí kolo a čmoudí se ... hmmm tak už jsem nasranej a je mi jasné ,že je rezerva na vyhození... odtahovka to jistí...

takže suma sumárum.. destičky sjeté na železo... jedna už zmizela i stím ,železem. takže se už skoro brzdělo válečkem. takže pán má vyděláno.. (destičky ,kotouče ,2x pneu K.O. plus více práce ,a odtah ... ) naštěstí válečky o.k. takže nové brzdy a je to cajk .. ale byl jsem z něho docela odvařenej.. :aggressive:

post-368-1236636072_thumb.jpg

post-368-1236636246_thumb.jpg

post-368-1236636794_thumb.jpg

post-368-1236637270_thumb.jpg

post-368-1236637319_thumb.jpg

post-368-1236637374_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době se ke mně dostala fabia s motorem 1.4 tdi 3 válec.... ;) motor fakt mazec.. hrozně se to klepe a vůbec to nejede...

doplnovat servo kapalinu ... to je vždy očistec..

No znamej mel taky 1,4rku 55Kw mel tam trysky z 96Kw a chip mela asi 85Kw a jela moc pekne a za 5,5litru... ale ten zvuk teda nic moc no.. ale porad lepsi jak benziny HTP nebo MPi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle byla zase storka... no jeden vypečenej zákazník, škoda superb...... si stěžoval ,že má asi sjeté destičky..na zadní nápravě... tak pán to tak odkládal až mi volal že je asi problém.. když couvá tak se něco drhne... pak mi volá ,že píchnul... o.k. jedu k němu a pučuji mu rezervu.. pán volá ..že po chvíly se netočí kolo a čmoudí se ... hmmm tak už jsem nasranej a je mi jasné ,že je rezerva na vyhození... odtahovka to jistí...

takže suma sumárum.. destičky sjeté na železo... jedna už zmizela i stím ,železem. takže se už skoro brzdělo válečkem. takže pán má vyděláno.. (destičky ,kotouče ,2x pneu K.O. plus více práce ,a odtah ... ) naštěstí válečky o.k. takže nové brzdy a je to cajk .. ale byl jsem z něho docela odvařenej.. :aggressive:

Tak to je mazec :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...