Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Ty "jistis " matky barvou ?

jo ty matky jsem dělal .. já ... za prvé menší riziko že se matka povolí a za druhé je to takové moje označení ... hlavně z důvodu ,aby se vtom někdo nehrabal a pak mi povídal ,že jsem to udělal já .. taková malá pojistka .. sice se dá nějak napodobit ale používám spešl barvu .. takže si myslím že poznám tu svoji ...

už se totiž zažil nějaké nepříjemnosti a nakonec se ukázlo ,že vše je nakonec jinak .. takže tak ... něco divného...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty matky jsem dělal .. já ... za prvé menší riziko že se matka povolí a za druhé je to takové moje označení ... hlavně z důvodu ,aby se vtom někdo nehrabal a pak mi povídal ,že jsem to udělal já .. taková malá pojistka .. sice se dá nějak napodobit ale používám spešl barvu .. takže si myslím že poznám tu svoji ...

už se totiž zažil nějaké nepříjemnosti a nakonec se ukázlo ,že vše je nakonec jinak .. takže tak ... něco divného...???

Ne ne. :palec2: Vse v poho.Dobra vychytavka.

Jen mne to zajimalo a rad se neco priucim ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octa 1.6 . nárazník K.O. ... kamarád mněl půjčenou octu od tchána a tchýně... trochu to potunil o nějaký beton .. největší prdel byla ..,že stím přijel v neděli a zda by to nešlo nějak opravit aby se to nepoznalo .. ,prej to nesmí říct .. tak to jsem byl mrtvej.. :smich: tak to asi bohužel .. pane.. takže v pondělí ráno new narazník a už se to montovalo... A to ješte nadkolí K.O. a ohnutá chladičová stěna atd.. ohnutej blatník .. se zachránilo .. ale práce haba kuk ..

post-368-1238969245_thumb.jpg

post-368-1238969294_thumb.jpg

post-368-1238969330_thumb.jpg

post-368-1238969377_thumb.jpg

post-368-1238969442_thumb.jpg

post-368-1238969532_thumb.jpg

post-368-1238969598_thumb.jpg

post-368-1238969635_thumb.jpg

post-368-1238969673_thumb.jpg

post-368-1238969773_thumb.jpg

post-368-1238969813_thumb.jpg

post-368-1238969848_thumb.jpg

post-368-1238969877_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octa 1.6 . nárazník K.O. ... kamarád mněl půjčenou octu od tchána a tchýně... trochu to potunil o nějaký beton .. největší prdel byla ..,že stím přijel v neděli a zda by to nešlo nějak opravit aby se to nepoznalo .. ,prej to nesmí říct .. tak to jsem byl mrtvej.. :smich: tak to asi bohužel .. pane.. takže v pondělí ráno new narazník a už se to montovalo... A to ješte nadkolí K.O. a ohnutá chladičová stěna atd.. ohnutej blatník .. se zachránilo .. ale práce haba kuk ..

takhle podobně dopadlo moje první parkování s Octavií u vysokého obrubníku, potom jsem nasedl, dal zpátečku poodjel a rána jako kráva, vylezu ven a nárazník byl z poloviny urvanej, jj chybami se člověk učí :feve:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna fabia na přední ložiska.. taková rutina... ale .. poloosa nešla ven s ložiska .. ven i s poloosou a musel jsem rozřezat celej kloub a vše nové ... docela fuška..

Clovece ani nahrati autogenem nepomohlo? Moje zkusenost je, ze tohle je temer 100% - vyrazim tim i cepy u 60 let staryho velorexu co stal poslednich 20 let v koprivach....

BTW musim k tobe jeden dratek se nam spatne povedlo zapojit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...