Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

zdarvím... tak servis pracuje i pro mezinárodní zakazníky.....

Ha....:)

Vidim odmontovanej drzak motoru a zadny zaves zeshora......podkladate olejovou vanu ?

Jestli se to da, mam radost.....marne premyslim, jak to budu pri vymene rozvodu delat ja... ( take 2.0 )

Jo jo ze spoda bohatě stačí... jen ne pžímo kov na hliník.. vždy mezi dřevo... ze shora držák je na hovno.. za prvé dost překáží .. a za druhé je potřeba s motorem na horu a holů.. a to by jinak nešlo.. zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zájem.... jedná se o subwoofer Ground Zero Radiaktiv GZRW 12S -AL Velikost 300 mm,výkon RMS: 500 W,Citlivost 91,4 DB,Ozvučnice 50 litrů,doporučený objem uzavřené ozvučnice 20 litrů, Impendence 4 ohm. Stáří jeden rok. Dnes se tento model stále prodává cca 5000 kč dříve to stálo více .. nyní prodávám DVA stejné REPRO z mého vozu,Kdo viděl a slyšel tak zná ... za cenu 5000 kč

Kdo by mněl zájem o repro tak at volá.. na 777 005 887 garny

post-368-1186063267_thumb.jpg

post-368-1186063367_thumb.jpg

post-368-1186063401_thumb.jpg

post-368-1186063442_thumb.jpg

post-368-1186063494_thumb.jpg

post-368-1186063530_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zájem.... jedná se o subwoofer Ground Zero Radiaktiv GZRW 12S -AL Velikost 300 mm,výkon RMS: 500 W,Citlivost 91,4 DB,Ozvučnice 50 litrů,doporučený objem uzavřené ozvučnice 20 litrů, Impendence 4 ohm. Stáří jeden rok. Dnes se tento model stále prodává cca 5000 kč dříve to stálo více .. nyní prodávám DVA stejné REPRO z mého vozu,Kdo viděl a slyšel tak zná ... za cenu 5000 kč

Kdo by mněl zájem o repro tak at volá.. na 777 005 887 garny

Nikdo nechce..?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tentokrát jsem si opravoval svoje... už nějakou dobu mi nejezdil můj mini bike.. stále překážel na dílně až v sobotu jsem ho konečně vzal a skoro rozebral do šroubku... sundal jsem kapotáž,nádrž ,vyndal výfuk a nakonec motor complet.. rozebral vyčistil complet karburátor .. no a ejhle... už to zase frčí.....

post-368-1187820252_thumb.jpg

post-368-1187820291_thumb.jpg

post-368-1187820332_thumb.jpg

post-368-1187820366_thumb.jpg

post-368-1187820469_thumb.jpg

post-368-1187820551_thumb.jpg

post-368-1187821147_thumb.jpg

post-368-1187821194_thumb.jpg

Editováno: , autor: garny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak tentokrát jsem si opravoval svoje... už nějakou dobu mi nejezdil můj mini bike.. stále překážel na dílně až v sobotu jsem ho konečně vzal a skoro rozebral do šroubku... sundal jsem kapotáž,nádrž ,vyndal výfuk a nakonec motor complet.. rozebral vyčistil complet karburátor .. no a ejhle... už to zase frčí.....

Satr lotr ... už to zase nejde natočit...... hodit ze skály ..... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predelat na TDI a no problemo lol

Tak tentokrát jsem si opravoval svoje... už nějakou dobu mi nejezdil můj mini bike.. stále překážel na dílně až v sobotu jsem ho konečně vzal a skoro rozebral do šroubku... sundal jsem kapotáž,nádrž ,vyndal výfuk a nakonec motor complet.. rozebral vyčistil complet karburátor .. no a ejhle... už to zase frčí.....

Satr lotr ... už to zase nejde natočit...... hodit ze skály ..... :aggressive:

Editováno: , autor: Jeneburg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ke mně po nějaké době dostala oprava francouzkého vozu.... peugeot partner.... Auto je to pěkné ale dělat něco na francouzkém autě je docela dřina to vám řeknu.....

Auto 2005 2.0 HDI nabourané na přední část pravá strana

hele, to už bylo jednou stříkaný nebo proč je částečně modrá i ta nádobka na ostřik??

že by frantíci stříkali polonastrojený auto?? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ke mně po nějaké době dostala oprava francouzkého vozu.... peugeot partner.... Auto je to pěkné ale dělat něco na francouzkém autě je docela dřina to vám řeknu.....

Auto 2005 2.0 HDI nabourané na přední část pravá strana

hele, to už bylo jednou stříkaný nebo proč je částečně modrá i ta nádobka na ostřik??

že by frantíci stříkali polonastrojený auto?? lol

Jo jo máš pravdu... taky jsem na to koukal ... auto už bylo ve francii stříkáno.... když bylo auto u lakýrníka tak říkal ,že jsou už nějaké díly stříkané..... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...