Přejít na obsah

Panenský Týnec u Loun tuning sraz


Sejis

Doporučené příspěvky

takže pokud bude hezké počásko tak jedu i s malým...

INFORMACE PRO TY CO MAJÍ SEDAN vemu sebou i šablonu na bočnici mám jich v autě od Chaber asi 10, takže kdo bude mít zájem sám si o ní řekne jinak to už nikam vozit nebudu ;) a vyhodím to

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevíte jak se jmenuje ta křída co sní na srazech čmáraj po autech čísla? A kde se dá koupit? ;) Díky

To bude asi fixa ne? Píšou s tím i na výlohy. ňákou drogerii nebo papírnictví...

Fixa to není je to nějaká jakoby křída. Zeptám se v papírnictví. Chtěl bych si tím na přední sklo napsat webovku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevíte jak se jmenuje ta křída co sní na srazech čmáraj po autech čísla? A kde se dá koupit? ;) Díky

To bude asi fixa ne? Píšou s tím i na výlohy. ňákou drogerii nebo papírnictví...

Fixa to není je to nějaká jakoby křída. Zeptám se v papírnictví. Chtěl bych si tím na přední sklo napsat webovku lol

Je to tekutá křída,vodou omyvatelná.

post-655-1184153237_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tekutá křída,vodou omyvatelná.

Díky moc. :palec2: . Už se těším.

V pátek to bude dost hrr dal jsem nalakovat všechny boční lišty + madla v autě 3000,-Kč docela dost. A boční face lišty mě tály 980,-. A bude to až v pátek ve 3hod. a jště to opatrně nandat na auto bo to ještě nebude uplně ideal dozrátý. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Mě jen zajimal ten sraz před srazem. Jestli platí SCHELL, MONFIELD, KRUHAK, FORD a hlavně v kolik?

a ty pojedes taky pres melnik?

Ne vychozí bod Prosek a pak-Letná-Kulaťák-Evropská-Ruzyň-a po dalnici směr Slaný

aha tak to se k nam asi nepridas ja jedu z Neratovic za klukama na Melnik a pak do Tynce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Mě jen zajimal ten sraz před srazem. Jestli platí SCHELL, MONFIELD, KRUHAK, FORD a hlavně v kolik?

a ty pojedes taky pres melnik?

Ne vychozí bod Prosek a pak-Letná-Kulaťák-Evropská-Ruzyň-a po dalnici směr Slaný

aha tak to se k nam asi nepridas ja jedu z Neratovic za klukama na Melnik a pak do Tynce

Tak v kolik kucí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Mě jen zajimal ten sraz před srazem. Jestli platí SCHELL, MONFIELD, KRUHAK, FORD a hlavně v kolik?

a ty pojedes taky pres melnik?

Ne vychozí bod Prosek a pak-Letná-Kulaťák-Evropská-Ruzyň-a po dalnici směr Slaný

aha tak to se k nam asi nepridas ja jedu z Neratovic za klukama na Melnik a pak do Tynce

Tak v kolik kucí?

kolem 9??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Mě jen zajimal ten sraz před srazem. Jestli platí SCHELL, MONFIELD, KRUHAK, FORD a hlavně v kolik?

a ty pojedes taky pres melnik?

Ne vychozí bod Prosek a pak-Letná-Kulaťák-Evropská-Ruzyň-a po dalnici směr Slaný

aha tak to se k nam asi nepridas ja jedu z Neratovic za klukama na Melnik a pak do Tynce

Tak v kolik kucí?

kolem 9??

Tak v 9 na Mělníku?

Jak ti je, je to lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...