Přejít na obsah

turbo


Riko

Doporučené příspěvky

Cawte fesaci, zda se mi ze mam neco s turbem. Motor 1,9 TDI 66KW. pri rozjezdu mi octa zlenivela a pritom se zvisila hlucnost turba (piska).

Par kamaradu mi poradilo skontrolovat hadice na unik vzduchu nebo lozisko. A nebo vubec nejlepsi by bylo asi to dat na diagnostiku. Co vy na to? nenasel by se tu nejakej odbornik co by mi pichnul?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odborník sice nejsem, ale právě jsem taky řešil problém s turbem ...

Mám sice 81 kw (rozdíl v naklápění lopatek) a spíše mi tuhl výkon při vyšších otáčkách.

co chci říct je to, že často na diagnostice není nic nalezeno. U mě to byl vadný ventil. Dal se nový a pohoda.

Rada:

- i tak zkus diagnostiku

- ventil

- vyčištění turba

p.s. taky mi turbo pískalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte fesaci, zda se mi ze mam neco s turbem. Motor 1,9 TDI 66KW. pri rozjezdu mi octa zlenivela a pritom se zvisila hlucnost turba (piska).

Par kamaradu mi poradilo skontrolovat hadice na unik vzduchu nebo lozisko. A nebo vubec nejlepsi by bylo asi to dat na diagnostiku. Co vy na to? nenasel by se tu nejakej odbornik co by mi pichnul?

Diky

Jaký to máš rok výroby? Odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte fesaci, zda se mi ze mam neco s turbem. Motor 1,9 TDI 66KW. pri rozjezdu mi octa zlenivela a pritom se zvisila hlucnost turba (piska).

Par kamaradu mi poradilo skontrolovat hadice na unik vzduchu nebo lozisko. A nebo vubec nejlepsi by bylo asi to dat na diagnostiku. Co vy na to? nenasel by se tu nejakej odbornik co by mi pichnul?

Diky

Jaký to máš rok výroby? Odkud jsi?

Je to r.v. 98 // a chtelo by to nejakej servis na SR kdyz nejakej znas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odborník sice nejsem, ale právě jsem taky řešil problém s turbem ...

Mám sice 81 kw (rozdíl v naklápění lopatek) a spíše mi tuhl výkon při vyšších otáčkách.

co chci říct je to, že často na diagnostice není nic nalezeno. U mě to byl vadný ventil. Dal se nový a pohoda.

Rada:

- i tak zkus diagnostiku

- ventil

- vyčištění turba

p.s. taky mi turbo pískalo

Dik za tip... skusim to dat na tu diagnostiku a kdyz nic nenajdou skusim vymenit ten ventil... no a kolik te ten ventil vysel to jen tak for info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to syčí, tak asi prasklá hadice

Skusim nejdriv vymenit N75 ten ventil a kdyz to nebude v nem tak skontroluju ty hadice. Ale ce jsem tak prosel forum, nekteri tady pisou ze jim turbo ve vyssich otackach pada do nouzaku co se mne netyka. Kdyby se tady nasel nejakej odbornik muzu poskytnout i zaznam z diagnostiky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...