Přejít na obsah

Klepání brzdových destiček


Red

Doporučené příspěvky

Jak se projevuje klepání destiček? Můžeš mi to blíže popsat? Celou dobu co Fabii mám se mi sporadicky ozývá velmi silné klepání kov na kov od PP kola. Celý spodek několikrát důkladně zkontrolován a vše bez závady.

Neumím to popsat - je to jako bouchání kladivem do kovadliny a vyskytuje se sporadicky - není v tom žádná souvislost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se projevuje klepání destiček? Můžeš mi to blíže popsat? Celou dobu co Fabii mám se mi sporadicky ozývá velmi silné klepání kov na kov od PP kola. Celý spodek několikrát důkladně zkontrolován a vše bez závady.

Neumím to popsat - je to jako bouchání kladivem do kovadliny a vyskytuje se sporadicky - není v tom žádná souvislost.

Je to přesně tak jak píšeš. vyskytuje se to při jízdě po hrbolaté silnici, nejlépe je to na cestě z betonových panelů. Jestli jsou to destičky zjistíš tak, že přibrzdíš a klepání přestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
zdarec, mám stejná problém při dobržďování mi to strašně klepe, také jako by při projíždění zatáčko vyhazovalo kolo, a navíc jsem zjistil že mám sjetou vnitřní stranu gumy nevíte co vše vyměnit jestli je to ložisko, čep, či kost stablíku.

Zjisti ztda někde nejsou vůle. pokud ne tak nech udělat geometrii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Destičky mi klepaly taky, začalo to nějaký čas po výměně. Ale bylo to takové spíše cinkání kov na kov, žádné velké rány. Na panelech opravdu výrazné. V servisu žádný problém, byla to jen pravá destička, tak ji dotáhli a za minutku jsem jel domu a od té doby klídek. Ale jak říkám, bylo to spíše takové lehké cinkání (dost otravné), žádné rány. Pokud to je hlučnější, zřejmě to budou třmeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...