Přejít na obsah

Hlavové opěrky


mesr

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Maverick:jak pises, take jsem s e s tim setkal, ale na fabii jsou 2 typy!!!

Na FRS pasuji operky z OI i OII!!

Mam doma take zadky s loketkou z Fabky a take tam vse pasuje, takze nevim od ktereho roku to sjednotili.

ty máš doma zadky na rs s loketkou? nemá náhodou i 3 opěrku a pás? že bych to s tebou vyměnil a něco doplatil :palec2: co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maverick:jak pises, take jsem s e s tim setkal, ale na fabii jsou 2 typy!!!

Na FRS pasuji operky z OI i OII!!

Mam doma take zadky s loketkou z Fabky a take tam vse pasuje, takze nevim od ktereho roku to sjednotili.

ty máš doma zadky na rs s loketkou? nemá náhodou i 3 opěrku a pás? že bych to s tebou vyměnil a něco doplatil :palec2: co ty na to?

Ee, nejsou na FRS=((((((Ani nevim co je na tom za latku, lezi me to venku, akorat vim, ze je to na na Fabku=))

KAsli na origo FRS, dej tam ORSII=)) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkousel to uz nekdo - podle me to spis nepujde.

Chtel jsem svoje operky vymenit za ty naklaneci z Elegance a smolik - vodici tyce naklapecich operek maji vetsi prumer.

Neco podobnyho bych ocekaval u tech z Passata.

Menil som sedadla z mojho classica ´01 za sedadla z ambient ´05 a moj classic mal naklapacie opierky,ambient nie.Skusal som ich prehadzovat co fungovalo,ale classic boli sede a amb. cierne.Takze vymena sa nakoniec nekonala <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

mal si prehodiť poťahy :)

Menil som sedadla z mojho classica ´01 za sedadla z ambient ´05 a moj classic mal naklapacie opierky,ambient nie.Skusal som ich prehadzovat co fungovalo,ale classic boli sede a amb. cierne.Takze vymena sa nakoniec nekonala <_<
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Zdravím

Hrozně rád bych si naklopil opěrku hlavy u Fabie (classic, 2005) a vůbec se mi to nedaří. Domníval jsem se, že Fabie tuhle možnost nemají, ale pak jsem viděl několik fotek, kde jednoznačně naklopená byla. Tak teď přemýšlím, zda-li to byla příplatková výbava?? Sedačka je s ovládáním posuvu u středového tunelu a bočním airbagem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...