Přejít na obsah

škubání motoru 1.6 MPI 74/75 kW


kalousek

Doporučené příspěvky

Čaute.Při studeném motoru mi jde krásně nastartovat.Jak se zehřeje začne škubat a přestane tahnout.Jak zastavím tak špatně nastartuju.Jak motor schladne tak znovu dobře nastartuju .Nevite co to může dělat

Zdravím měl sem ten samej problém, v origo servisu mi na to nepřišli ale jeden jedinej servis v okolí Mladé boleslavi mi to udělal a vyměnil mi váhu vzduchu, čidlo teploty a nějaký čidlo na servu řízení nebo tak něco, auto se o 100% zlepšilo klesla i spotřeba líp táhne a startovaní taky v pohodě.. u některych octavek to muže byt i šktrtící klapka ale tu ja měl v pohodě, ámm najeto 225 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím měl sem ten samej problém, v origo servisu mi na to nepřišli ale jeden jedinej servis v okolí Mladé boleslavi mi to udělal a vyměnil mi váhu vzduchu, čidlo teploty a nějaký čidlo na servu řízení nebo tak něco, auto se o 100% zlepšilo klesla i spotřeba líp táhne a startovaní taky v pohodě.. u některych octavek to muže byt i šktrtící klapka ale tu ja měl v pohodě, ámm najeto 225 000 km.

dik.neviš,kde najdu na motoru to čidlo teploty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...