Přejít na obsah

Zabezpečení proti krádeži - Jak se bránit proti odcizení?


jvees69

Doporučené příspěvky

Mam Octaviu II Tour uz asi 2 mesiace. Kedze je to benzin motor dufam ze velky zaujem o nu nebude. A tiez som zobral s UNI farbou tj. nie metaliza. Takze nie celkom zaujimave auto. Ale bezohladu nato som dal namontovat ZEDER. ZAtial stoji pred barakom. A tie dvere bez bocnych list tak to je skutocne odstrasujuce.Uz sa chystam to riesit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dal bych do interiéru 2x120dB sirénu, primitivní sledování poklesu napětí, které zareaguje už na otevření dveří a skrytý vypínač, kterým se to deaktivuje. Je to už více než 10 let co mi to zachránilo Š105. Ráno jsem přišel k plechovce a koukám - pootevřený dveře. Pak mě praštila přes oko ohrnutá guma bočního sklad na zámkem (vyháčkováno) a uvnitř ohrnutý plastový kryt kolem spínačky. Víc toho nestihl - utíkal odtamtud tak rychle, že vytrousil a na sedadle zanechal klíče od vlastního auta ;o)

Jinak teď taky řeším po koupi starší O1 co se zabezpečením a co mě napadlo s ohledem na VAG a možnost jeho zneužití k překonání imobilizerů, alarmů apod. je přeházet v konektoru piny a pro případný servis si udělat redukci, která to přehází zpět. Redukci bych ukryl někam pod tapec pro případ, že by byla potřeba někde v nějaké nouzové situaci. A možná bych vyměnil i vedení k tomu konektoru tak, aby všechny žíly měly stejnou barvu (aby nebylo možné to z druhé strany vyrvat a podle barvy napíchat tam kam to patří).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost se zamykáním pedálů ?( bullock )

Anebo je zbytečné investovat peníze do takovýchto věcí ?

Páku na volant nechci,to už je podle mne překonané a ani na kožený volant to není nejlepší pokud je natěsno,dělají se na volantu "otlaky".

Jinak klasiku construct a vyleptaný kód na sklech mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borci, hned ako som kupil moju OII tak som sa objednal u Zederu v trnave a maximalna spokojnost za tých 330eček to fakt stojí:) síce neviem či sa mi už niekto chcel dostat do auta, lebo parkrat som prisiel k autu a bolo odomknute, ale to som asi zabudol zamknut ale zeder bol zamknuty:D hehe :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost se zamykáním pedálů ?( bullock )

Anebo je zbytečné investovat peníze do takovýchto věcí ?

Páku na volant nechci,to už je podle mne překonané a ani na kožený volant to není nejlepší pokud je natěsno,dělají se na volantu "otlaky".

Jinak klasiku construct a vyleptaný kód na sklech mám.

Zdravím tak ten bullock mám ve 2 autech a zatím auta nikdo neukradl.Felicii co mám na ježdění do práce mě stojí na ulici před barákem jiný zabezpečení tam nemám a RS mám v garáži tam mám také pískované skla a o dalším zabezpečení ještě uvažuji.Ten Bullock docela dobře vychází v testech mechanických zabezpečení hlavně v kombinaci s constructem.Za mě doporučuju.Hlavně je důležité vybrat správný rozměr aby přesně pasoval na pedály

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Chtěl bych se zeptat nevíte co by koštoval construkt ten přímo od škodovky co máte klíč s tím znakem škoda a je to ten klasickej v manžetě šaltry jen na otočku??? Sice mám pojistku a parkuju v garáži, ale jen pro ten pocit. Plus ještě když to tak poslouchám asi něco udělám se zásuvkou dignostiky.

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, jen pro odlehčení tématu ....

Jinak kombinovat člověk může co chce, ale nezabrání to ničemu. Z celkem spolehlivého zdroje od policie sem slyšel jak se nic neděje a pak za jednu noc z města zmizne 10-15 oktávek např.. No a pak zase dlouho noc. Takže pokud má člověk alespoň co nejvíce snížit možnost, že o auto přijde, musí na noc z ulice. Ukradnout mohou i za dne, ale rozhodně toho není tolik. Je to smutný, že žijeme v tomhle a člověk má o auto větší strach, než je radost z něj. A když ho náhodou neukradnou, vždy se najde nějaký nepřející dobrák s dvackou v ruce co vám to rád "potuní"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já mam garáž v chodbě uvnitř domu kde bydlím a je hlidaná alarmem napojeným na bezp. agenturu. Tak trochu alespoň doufám, že to už je dostatečná překážka a dokud nebudu mít v garáži nějakou limitovanou edici superluxusního vozu, jsou dostupnější "cíle" zlodějů.... snad :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...