Přejít na obsah

Zabezpečení proti krádeži - Jak se bránit proti odcizení?


jvees69

Doporučené příspěvky

páka na volant není žádnej trhák, ale nevím zda budou zloději štípat volant, na to má podle mě moc velkou pevnost

leptání sel je dle mě k ničemu, ani si toho nemusejí všimnout, konstrukt někoho odradí

překonat lze vše a pokud to auto bude stát za to, tak odtah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

je to prasečina

Kontak na ZEDERLOCK jsem uvedl ne pro svoji reklamu ale pro to že zatím nic lepšího na trhu není

a rád bych aby rubrika hledám ukradený vůz z těchto stránek zmizela a když ne tak aby seznam byl co nejkratší.

moc mě mrzí že každý náš servis navštíví až mu jeho miláčka ukradnou.

do té doby si většina lidí myslí že zrovna ho se krádež netýká :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Máte někdo zkušenost se zamykáním pedálů ?( bullock )

Anebo je zbytečné investovat peníze do takovýchto věcí ?

Páku na volant nechci,to už je podle mne překonané a ani na kožený volant to není nejlepší pokud je natěsno,dělají se na volantu "otlaky".

Jinak klasiku construct a vyleptaný kód na sklech mám.

Mal som VW Passat Variant 1.9 TDi rv2003

Mal som v nom z minuleho auta Bullock a paku na volant, avsak ked som uzavrel havarijnu poistku tak pocas dalsej noci som uz auto nenasiel, neviem ci ho odtiahli, alebo co, v kazdom pripade ho Bullock neochranil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já nemám ani construck, defent a ani alarm. Jediný co mám tak vyndaný zámek u dvěří řidiče a zaplněný nějakým tmelem nebo co to je. Prostě aby se tam nic nedalo strčit nebo tak... Další věc je, že nemám přípojku na počítač na standartním místě... nechal jsem si jí dát jinam... od tajných zdrojů vím, že se koncernová auta kradou pomocí konektoru v autě. Napojí se tam nějaký box ve tvaru krychle a auto se odblokuje a nastartuje během 20s a když zloděli který se do auta dostanou a nenajdou tam tu přípojku pod volantem tak to nechaj bejt, protože nemá pro ně cenu to hledat... Jinak jsem z Prahy a auto parkuju kde se mi zlíbí a zatím ani ťuk ( a ještě si na to zaklepu ťuk ťuk ťuk)

Doporučení ode mě - zaslepit zámek, konektor pod volantem dát jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.flajzar.cz/video/ema-alarm-jiz-v-prodeji

Máme, otestovali jsme, má mnoho nastavení, funguje

doporučujeme mít v kufru nabo vývod cig.zapalovače někde jinde než ten seriový na palubce

vlastní baterie, dosah dobrý, vše ostatní nastavitelné vč. citlivosti, nákl. čidel ap.

Za ty peníze to je vychytané

Prosím některé borce, abynepsali timto hroznymzpusobem apouzivalicarkyatecky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mám osobně taky, funkce to má fajn, ale asi jsem trefil špatný kus, už jednou byl na reklamaci ale neúsměšně, hlásí mi plané polachy, aktivace otřesáku, poklesu napětí, čidla náklonu a podobné nesmysly, dal jsem to doma na poličku a v přes noc mi to hlásilo taky otřesové čidlo nebo náklonové, půjde to znova na reklamaci, tak uvidíme, jinak co se týče zaměření přes GSM, tak to ujde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 let později...

Přečetla jsem si vše zde a normálně bych sem nezavitala, jelikož mě první auto byl Peugeot 106 a, když jsem ho nezamkla nikdo mi s ním neodjel:) Po té jsem. Měla obyčejnou fabku ojetou, tu má každý druhý tak jsem se také nebála. S pořízením rodiny jsme dostali darem Octavii combi 2, no tak tady jsme začali pojištěním. Ze zvědavosti koukám co vše udělat proti krádeži. Zaujala mne ta paka na pedály... Další věc co asi neovlivnime je - lokalita bydliště. Bydlíme v nové zástavbě. Již se tu ukradli 2 lepší auta i když máme u vesnice cedule, že jsme pod kamerovým systémem. Manžela jsem nepřesvědčila o garáží, tak teď hledám aspoň něco užitečného, co zloděje odradi:) Další super věc je, když jeden z partnerů nemá tvrdý spánek, ložnici mám kousek od našeho parkoviště a hlavní cesty. Zaregistruj okamžitě, i vpul3 ráno, že někdo přijel z dovolené. Manželovi i kdyby hrála cimbalovka, tak o tom neví. Bydlení v paneláku, je bohužel na ta lepsi auta asi nejhorší varianta:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...