Přejít na obsah

Zabezpečení proti krádeži - Jak se bránit proti odcizení?


jvees69

Doporučené příspěvky

Ja se drzim jedne poucky. Kup si auto na ktere mas jeste jednou... Drsne ale prakticke. U leasingu plati to same. Leasing krat dve te nesmi dostat k tomu aby si nemel co zrat !!! Verte je to zlate pravidlo. Samo ze ne kazdy na to ma, ale pak by si mel kupovat auto dle potreb. Ona O1 taky jezdi v pohode. Atd Atd...

BTW ja to platil CASH o) A origo dily se daji sehnat levne. Od vyrobce atd. Stop nenazranym servisum. Prekupnikum atd. Kdyz ti tri subjekty hodi marzi no tak to se pak nesmime divit.

Shrnuto. Kazdej se pozastavuje jak nekdo muze cist bulvar. No ale preci kdyby to lidi necetli, zmizi z ulic hned... Kdo je bez viny at hodi kamenem. A myslim ze kameny zustanou kde jsou o))

Mimochodem. Ono je to tezky kdyz ti i znackovej servis nabidne origo dil za pulku bez papiru o))) To je na kriminalku, ale v podstate neskodi nam uzivatelum. Ale primo MB a to je jejich problem ze jim lidi hazi dily pres plot atd atd...

Proste zastavarny a dily na inzeraty jsou pro me TABU. Go police GO a strilej je. snad za me prachy udelas neco pro nas poplatniky o))

Mimochodem videl jsem zabery z reality show USA. Nejaky typek kradl kola z auta. Policajt ho chytil on se ohnal povolovakem tak ho dvema sundal. Velmi precizne. Uz nemohl mluvit... A lidi kolem >??? Normalne tleskali !!!

Ano krade se vsude. Ale u nas to moc prochazi. V USA se krade taky, ale riziko ze te sejme POLICE je daleko vyssi.

Ne nesnasim USA opravdu ne, ale tohle tam funguje. Muzes si chranit svuj majetek. Nikdo nema na tvem pozemku co delat. Nekdo rekne ze tam vlezou deti. Ale kurwa preci vidim jestli je to dite nebo zfetovanej smejd zornice pres cely oko a xce si neco odnest na prodej.

Ufff smazky me fakt serou. Nebejt drog je polovina kradezi. To mi verte.

:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KRYSIMLADE-hodně zajímavý názor.. určitě na tom něco bude.., jinak s tou policií v USA máš recht.., jenže kdyby se to tak řešilo i tady, kolik by pak nás policistů ve službě bylo.. televize je toho furt plná, policajt někoho zastřelí, protože po něm pašík střílel a ejhle, je mimo službu, inspekce a už to lítá..-->tohle není normální.. Každopádně s Tvým názorem souhlasím..

Zrovna včera na nově, sedim u kompu a najednou zaslechnu mluvit našeho okresního ředitele, juknu na to a kolega z oddělení má průser.. a to jen proto, že byl drsnější na novináře, kteří se samozřejmě chtěli zviditelnit a tak provokovali a dělali problémy při zjišťování totožnosti, no a tak je prostě sebrali a předvedli.. standartní postup, normálka.. a hned se to řeší v televizi.. no hnus..

TISSOT-to sice jde jen o materiální stránku života, ale materiální objekt v hodnotě 700.000,- :feve::feve::feve:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ono. Ja Vam fandim. Delejte svou praci jak to jen jde dobre a snad casem ... Mate to ale tezky. A pan Langer ??? Sikma vez je v porovnani rovnej sloup.

Drz se !!! Mam u ,,Vas,, par kamaradu. Ale nenosi uniformy a jezdi v autech s hnusnou barvou a nesmeji mit svoje pocitace na oddeleni o)) KOMEDIE !!!

KRYSIMLADE-hodně zajímavý názor.. určitě na tom něco bude.., jinak s tou policií v USA máš recht.., jenže kdyby se to tak řešilo i tady, kolik by pak nás policistů ve službě bylo.. televize je toho furt plná, policajt někoho zastřelí, protože po něm pašík střílel a ejhle, je mimo službu, inspekce a už to lítá..-->tohle není normální.. Každopádně s Tvým názorem souhlasím..

Zrovna včera na nově, sedim u kompu a najednou zaslechnu mluvit našeho okresního ředitele, juknu na to a kolega z oddělení má průser.. a to jen proto, že byl drsnější na novináře, kteří se samozřejmě chtěli zviditelnit a tak provokovali a dělali problémy při zjišťování totožnosti, no a tak je prostě sebrali a předvedli.. standartní postup, normálka.. a hned se to řeší v televizi.. no hnus..

TISSOT-to sice jde jen o materiální stránku života, ale materiální objekt v hodnotě 700.000,- :feve::feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ja by som to tiez riesil constructom + gps&gsm "nezmysel"

... inac je novy gps "nezmysel", ktory je vo dvoch prevedeniach (jeden sa da dat pod naraznik bez externet gps anteny, druha varianta je s externou antenou kdekolvek umiestnitelnou...). Ten "carovny" nezmysel pracuje v tvz passivnom mode, tj ked auto stoji tak gsm karta nekomunikuje, tvari sa mrtvo (samozrejme sporadicky vysle bud cez gprs pripojenie alebo sms stavove infomacie o polohe auta do centraly). Tympadom je poriesene lahko zistitelna pritomnosti gsm zabezpecovacky, cize cely proces zistenia pritomnosti gsm komunikacie je stazeny. Na strane druhej, auto sa da dopohybu a v istych casovych usekoch riadiace jednotka odosiela do centraly polohy gps. Viem ze na trh ma dane zariadenie oficialne prijst koncom roka, a rad by som sa (teda ak sa mi to podari) zapojil do testovacej prevadzky. Co este viem, tak pausalne sa bude platit 700 sk za "poziciu na riadiacom pulte" a poplatok za gsm kartu 500 sk mesacne.

cely pristup na centralny pult je cez web rozhranie s menom/heslom.

Myslim ze nieco podobne (v minulosti ale pre firemne ucely) riesila jedna ceska firma http://www.echotrack.cz/ , ale to ste mozno uz niektori o tom poculi.

Co sa tyka ukradnutia auta, fakt je jeden, ze ked sa niekomu "zapacim", tak skor-ci-neskor najdem pred domom prazdne parkovacie miesto :-(, a neprajem to fakt nikomu, ale s tym treba ratat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ještě bych se vrátil k tomuto tématu..

nevyznáte se někdo v pojištění proti krádeži??

z čeho se vychází při stanovení výše pojistného? Kolik tak vyjde pojištění na O II RS ?? vím jen, že povinné ručení je něco kolem 8. tisíc..

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych se vrátil k tomuto tématu..

nevyznáte se někdo v pojištění proti krádeži??

z čeho se vychází při stanovení výše pojistného? Kolik tak vyjde pojištění na O II RS ?? vím jen, že povinné ručení je něco kolem 8. tisíc..

Z čeho se vychází? Z konkrétního auta..jeho výbavy, stáří, typu, značky..lokality, počtu řidičů, spoluúčasti..a hlavně to záleží na každé pojišťovně jinak, takže prostě to chce hledat a zjišťovat.. Já jsem spokojený s Kooperativou..dostal jsem za x bezeškodních let hoooodně zajímavý bonus, jinak mi napočítali na novou 1.6 Ambiente cca 25 tisíc. Díky bonusům jsem slezl na necelou polovinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych se vrátil k tomuto tématu..

nevyznáte se někdo v pojištění proti krádeži??

z čeho se vychází při stanovení výše pojistného? Kolik tak vyjde pojištění na O II RS ?? vím jen, že povinné ručení je něco kolem 8. tisíc..

Z čeho se vychází? Z konkrétního auta..jeho výbavy, stáří, typu, značky..lokality, počtu řidičů, spoluúčasti..a hlavně to záleží na každé pojišťovně jinak, takže prostě to chce hledat a zjišťovat.. Já jsem spokojený s Kooperativou..dostal jsem za x bezeškodních let hoooodně zajímavý bonus, jinak mi napočítali na novou 1.6 Ambiente cca 25 tisíc. Díky bonusům jsem slezl na necelou polovinu

Já mám u Allianz pov.+hav. za 32 tis., na mou Okinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych se vrátil k tomuto tématu..

nevyznáte se někdo v pojištění proti krádeži??

z čeho se vychází při stanovení výše pojistného? Kolik tak vyjde pojištění na O II RS ?? vím jen, že povinné ručení je něco kolem 8. tisíc..

Z čeho se vychází? Z konkrétního auta..jeho výbavy, stáří, typu, značky..lokality, počtu řidičů, spoluúčasti..a hlavně to záleží na každé pojišťovně jinak, takže prostě to chce hledat a zjišťovat.. Já jsem spokojený s Kooperativou..dostal jsem za x bezeškodních let hoooodně zajímavý bonus, jinak mi napočítali na novou 1.6 Ambiente cca 25 tisíc. Díky bonusům jsem slezl na necelou polovinu

Já mám u Allianz pov.+hav. za 32 tis., na mou Okinku.

Toje teda masakr! Já platim za octávu a mám ji pojištěnou na 450 papiru včetně havárky s nulovou spoluučasti (min.2000,-Kč) za 20 tisic u Kooperativy.Ty platiš o 12 tisic vic???Hmmm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych se vrátil k tomuto tématu..

nevyznáte se někdo v pojištění proti krádeži??

z čeho se vychází při stanovení výše pojistného? Kolik tak vyjde pojištění na O II RS ?? vím jen, že povinné ručení je něco kolem 8. tisíc..

Z čeho se vychází? Z konkrétního auta..jeho výbavy, stáří, typu, značky..lokality, počtu řidičů, spoluúčasti..a hlavně to záleží na každé pojišťovně jinak, takže prostě to chce hledat a zjišťovat.. Já jsem spokojený s Kooperativou..dostal jsem za x bezeškodních let hoooodně zajímavý bonus, jinak mi napočítali na novou 1.6 Ambiente cca 25 tisíc. Díky bonusům jsem slezl na necelou polovinu

Já mám u Allianz pov.+hav. za 32 tis., na mou Okinku.

Toje teda masakr! Já platim za octávu a mám ji pojištěnou na 450 papiru včetně havárky s nulovou spoluučasti (min.2000,-Kč) za 20 tisic u Kooperativy.Ty platiš o 12 tisic vic???Hmmm...

Třeba jí má pojištěnou na víc než 450 papírů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toje teda masakr! Já platim za octávu a mám ji pojištěnou na 450 papiru včetně havárky s nulovou spoluučasti (min.2000,-Kč) za 20 tisic u Kooperativy.Ty platiš o 12 tisic vic???Hmmm...

Třeba jí má pojištěnou na víc než 450 papírů :)

Jj, mám jí pojištěnou trošku na víc, holt RS:-)

Teď jsem po roce zkoušel přepočítat pojištění, a už je to jen za 30 -_- a kdybych měl satelitní vyhledávání, tak za 20 :) Ale opět jsem zkoušel jen Allianz, zkusím Kooperativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem četl něco o tom pískování, respektive laserování VIN kódu... Je to docela zajímavý, udělaj to asi na 30ti místech auta, nedá se to odstranit, je to vidět pod UV lampou, označí se zabezpečení tohohle typu nálepkou a pro ty zmrdy zloděje se pak takový ato stává bezcenný.. Ikdyž, to je taky relativní pojem "bezcenný"...

A díval jsem se na policejní statistiky, to byste nevěřili, jaký je podíle kradených vozů Škoda oproti ostatní, je to snad 20ti násobek pokud se nepletu.., to je fakt děs.. :feve:

Kdyby se změnily zákony a každýmu kdo ukradne auto usekli ruku, hned by bylo pro naše miláčky bezpečněji, no ne?? Musí se prostě změnit zákony, tak jak je to nastavené teď jsou všichni včetně policie bezmocní a ti co auta kradou to moc dobře vědí... :feve::feve::076kol100kol100

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...