Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, 

 

Koupil jsem tuto neorig, loketní opěrku do Fabie 1 rok 2005. http://www.nej-ceny.cz/618170/loketni-operka-skoda-fabia-i-textilni-cerna-typ-6y-1999-2007.html

 

Má někdo zkušenost s montáží této opěrky? Poprosil bych o postnutí rad, či rovnou návodu pokud někdo má, díky moc.

 

Čus já ji koupil cca před měsícem, o víkendu namontoval a vše v pořádku :) Montáž jednoduchá, úplně ten spodní díl přiděláš pomocí 4 vrutů do díry na nápoják ( vruty doporučuju koupit kvalitnejší ) ty přiložené jsou nic moc, hlavička nic nevydrží...až přiděláš ten spodní díl, sešroubuj loketku a nohu k sobě a pak ji celou přidělej pomocí dalších 4 vrutů...možná si budeš předvrtat malí dírky pro lepší chycení vrutů, ale já vrtat nemusel..přiložím ti fotku jak to vypadá at máš představu....kdyby něco napiš :) Pozor nelekni se, loketka trošku pruží, ne každýmu to vyhovuje. 

post-94775-0-82105400-1435137246_thumb.j

post-94775-0-16159700-1435137249_thumb.j

post-94775-0-99223600-1435137250_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Já si koupil za něco málo přes tisícovku tu samou co má kolega o dva příspěvky výš #378 a jsem za ty peníze naprosto spokojenej. I to supr vypadá. Trošku se to houpe, když se o ní hodně opřeš, ale proč by to kdo dělal, žejo? Jestli na tom nechceš sedět, vydrží to... Nepoužil jsem pro montáž šrouby, ale postup se silikonovou tavnou pistolí, co tu někdo popisoval, mám to ve fabii už přes 50 tisíc km a drží to skvěle. Zvyk jsem si, když sednu do auta, kde operka není, můžu se zvencnout  :kol-28:

 

Jediný mínus je, že přijdeš o držák na pití a že se to (asi) nedělá v béžový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Já koupil taky tuhle

http://www.nej-ceny.cz/618170/loketni-operka-skoda-fabia-i-textilni-cerna-typ-6y-1999-2007.html

A nevrtal jsem nikde!Obtočil jsem kulatou i hranatou část /so se zasouvá do nápojovky/černou textilní samolepící páskou/stačí jednou a zatlačil .Ani se nehne.Vytáhnout lze jen kolmo vzhůru a to se musí zabrat...

Editováno: , autor: slim1963
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Výše zmiňovanou loketku jsem dnes zadělal a krátce vyzkoušel a jsem spokojený. Do interiéru padne dobře, materiál vypadá kvalitně a přidělal jsem bez vrtání jako slim1963 a drží dobře. Šroubky jsem k sestavení nakonec taky koupil trochu jiné a podařilo se mi je asi o 1-2 mm prošroubovat při dotažení, takže jsem špičky lehce ubrousil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nezkoušel dát loketku do Fabie 2 z něčeho jiného (co by tam seděla). Ty neoriginální které se prodávají pro fabie se mi moc nelíbí a koukal jsem např na tu z octavie a vypadá dost podobně. Originál nová opěrka mě moc neoslovila cenou.. proto se ptám :D

Editováno: , autor: Dan Žáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...